Įkraunama...
Įkraunama...

MARY KAY

Tesiam tema bigsmile.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigriukee: 19 kovo 2009 - 11:44
Bus patogu pirmam puslapyje rasti kataloga 4u.gif

http://www.renvika.l...m.Katalogas.pdf
Atsakyti
QUOTE(Cucumi @ 2009 03 19, 16:12)
Bus patogu pirmam puslapyje rasti kataloga  4u.gif

http://www.renvika.l...m.Katalogas.pdf


kokia tu greita ir miela, Cucumi smile.gif Labai teisingas zingsnis smile.gif Nepamaisys tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingoša @ 2009 03 19, 16:48)
Pabaigiant temą pasakysiu, kad kažkodėl laukiu kelionės į seminarą, bent jau mūsų grupė thumbup.gif pasikraunu po kiekvieno susitikimo biggrin.gif

thumbup.gif thumbup.gif Na manau tos kurios vaziuoja,visos kazka isgirsta naujo ir sau naudingo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cucumi @ 2009 03 19, 16:12)
Bus patogu pirmam puslapyje rasti kataloga  4u.gif
Lietuviskas katalogas


aciuks.gif wub.gif
Atsakyti
Cucumi,aš iš Vilniaus mirksiukas.gif
Atsakyti
blink.gif
Atsakyti
QUOTE(coliukasv @ 2009 03 19, 17:53)


Cia ka reiskia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasucci @ 2009 03 19, 18:01)
Cia ka reiskia? smile.gif

diskusijos geros čia pas jus..
Atsakyti
Mes jau sita tema baigem. Aciu, priminti nebereikia.

As geriau i tema paklausiu biggrin.gif
Turiu apsauginius kremukus 404 sausai ir mirsriai odoms, ir jiedu labai skiriasi spalva. Tas sausai labai tamsus, jis net uz 400 tamsesnis ir dar toks oranzinis. Ar teko ji kam nors panaudot? biggrin.gif As neisivaizduoju kokiam veidui jis tiktu... blink.gif

Ir dar...
Tas rinkinukas nuo spuogu. Mano mergyte viena sake isbere labiau. Buvau girdejus, kad taip ir turi buti pradzioje. Galite man detaliau paaiskinti kaip ten kas ir kada praeis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cucumi: 20 kovo 2009 - 10:44
QUOTE(Cucumi @ 2009 03 20, 11:33)
Turiu apsauginius kremukus 404 sausai ir mirsriai odoms, ir jiedu labai skiriasi spalva. Tas sausai labai tamsus, jis net uz 400 tamsesnis ir dar toks oranzinis. Ar teko ji kam nors panaudot? biggrin.gif As neisivaizduoju kokiam veidui jis tiktu... blink.gif

Ir dar...
Tas rinkinukas nuo spuogu. Mano mergyte viena sake isbere labiau. Buvau girdejus, kad taip ir turi buti pradzioje. Galite man detaliau paaiskinti kaip ten kas ir kada praeis?

400 numeriukai tiek sausai odai tiek riebiai -smelio atspalvio,o jau 404 -smelis su rausvu atspalvis.
As ir ta ir ta naudoju kaip kada biggrin.gif nera jis per tamsus tikrai smile.gif

Gali buti kad bers kol odele issivalis,ir tai gali uztrukti iki 2 men. smile.gif
Atsakyti
zinau kad 404 toks, bet jis labai labai skirias tas pats nr sausai tamsus labai, o riebiai toks normalus...
Atsakyti
QUOTE(Cucumi @ 2009 03 20, 12:01)
zinau kad 404 toks, bet jis labai labai skirias tas pats nr sausai tamsus labai, o riebiai toks normalus...

Na riebiai jis dalinai dengiantis (vidutiniskai maskuojantis),bet...ant veiduko kazi ar skiriasi labai g.gif
kazkaip nesu labai juos lyginus,nu siandien paekspermentuosiu bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti