Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminas D

Mums iskilo problemele. Mano gyd.sako, kad vit. d reikia is saukteslio ir pries valgi, o ortopede sake, kad galima i maisteli. Nezinom tixliai ar is sauktelio viskas patenka i organizma, gal kox lasas lieka ant lupos, ar sauksteli. Kaip duodate jus? smile.gif
Atsakyti
Mes tai imam sauksteli, ilasinam truputi misinuko ir tada ilasinam vitD, sugirdom, o paskui imam buteliuka smile.gif kartais tiesiai i burnyte lasindavom, bet kol maziukas nelabai gaunas, turi buti prasiziojes kad patektu lasiukai biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai sulašinu tiesiai į burnytę ax.gif
Atsakyti
Atsigulusiai tiesiai i burnyte. O po keliu kartu ismoksta graziai issizioti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliukas1: 20 kovo 2009 - 18:02
mes ir tiesiai i burnyte, nes ant saukstelio lieka, o ir su maisteliu ant buteliuko sieneliu kaskiek lieka, tad tiesiai i burnyte manau tinkamiausia
Atsakyti
Aciu uz atsakymus smile.gif As irgi galvoju kad i burnyte butu geriausiai, bet kad neiseina. Siandien bandziau tiesiai is bonkutes sulasinti, tai pirmas i burnyte, kiti du ant lupu, nes labai blaskosi, pyxta kad neduodu valgyt, nes cia visai pries maitinima, pakeiciu pampersa ir ji jau iskarto pradeda reikalauti, tai neiseina po lasiuka sulasinti, nes labai nerami buna g.gif
Atsakyti
smile.gif kaip tiksliai sugirdyti vitamino d nežinau ,nes kažkaip ir nesidomėjau,bet aš tai visada duodu įlašinusi į šaukštelį.nemanau kad ant šaukštelio jau labai daug lieka to vitam.D ir mažyliui mažiau atitenka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(almani @ 2009 03 20, 16:40)
Mums iskilo problemele. Mano gyd.sako, kad vit. d reikia is saukteslio ir pries valgi, o ortopede sake, kad galima i maisteli. Nezinom tixliai ar is sauktelio viskas patenka i organizma, gal kox lasas lieka ant lupos, ar sauksteli. Kaip duodate jus? smile.gif

as vitamina d duodu su misiniu ir vietoj dveju lasu - ilasinu tris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasaraitė @ 2009 03 21, 01:22)
as vitamina d duodu su misiniu ir vietoj dveju lasu - ilasinu tris 4u.gif


As anksciau lygiai taip pat duodavau, bet gyd. pasake, kad negalima, tai nebeduodu unsure.gif
Atsakyti
O mums pediatre liepe Vitamina D duoti 1 val pries maitinima
O duodame tiesiai is buteliuko. Is lupyciu padarome bantuka ir ir tiesiai i burnyte mirksiukas.gif
Atsakyti
hm...ti gal as ne taip supratau? g.gif gyd.sake 1ml. vienu kartu sugert blink.gif
Atsakyti
na o as pirma itraukiu i pipete,o paskui tiesiai i burnyte smile.gif nes tiesiai is buteliuko labai greit lasa,galima perdozuoti..o perdozavimas yra blogiau,negu isvis nevartojimas vitamino D rolleyes.gif
Atsakyti