Įkraunama...
Įkraunama...

Įžymybių vaikų vardai

Jau ir šiemet nemažai įvairaus rango žvaigždžių ir žvaigždučių susilaukė kūdikėlių: Jackaitė, Šiškauskas, Javtokas... man visada labai smalsu, kaip pavadina savo mažylius. kviečiu aptarti, per daug nekandant smile.gif
pvz., jei šaltinis nepavedė, įdomus E. Jackaitės pasirinkimas - Elijas.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 20, 22:39)
Jau ir šiemet nemažai įvairaus rango žvaigždžių ir žvaigždučių susilaukė kūdikėlių: Jackaitė, Šiškauskas, Javtokas... man visada labai smalsu, kaip pavadina savo mažylius. kviečiu aptarti, per daug nekandant  smile.gif
pvz., jei šaltinis nepavedė, įdomus E. Jackaitės pasirinkimas - Elijas.

Ne šiumetinis ir nekandant. Karolio Sakalausko sūnelis Ajus smile.gif Buvo SM tema apie tokį vardą (ten ir pakandžiota)

Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 20, 21:39)
Jau ir šiemet nemažai įvairaus rango žvaigždžių ir žvaigždučių susilaukė kūdikėlių: Jackaitė, Šiškauskas, Javtokas... man visada labai smalsu, kaip pavadina savo mažylius. kviečiu aptarti, per daug nekandant  smile.gif
pvz., jei šaltinis nepavedė, įdomus E. Jackaitės pasirinkimas - Elijas.

Ganetinai grazus ir idomus! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GiedrėM @ 2009 03 21, 10:05)


schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 03 20, 21:39)
Jau ir šiemet nemažai įvairaus rango žvaigždžių ir žvaigždučių susilaukė kūdikėlių: Jackaitė, Šiškauskas, Javtokas... man visada labai smalsu, kaip pavadina savo mažylius. kviečiu aptarti, per daug nekandant  smile.gif
pvz., jei šaltinis nepavedė, įdomus E. Jackaitės pasirinkimas - Elijas.

Ui ne, man nepatinka ax.gif

QUOTE(muminukas @ 2009 03 23, 11:33)

Ko taip galvelę purtai? biggrin.gif Man tai visai nieko. Ajus. Hmmm... Ajus... (garsiai bandau įvairiom intonacijom tart). Taip, visai nieko ax.gif
Atsakyti
O man nepatinka Jurgos sunelio vardas Adas
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 03 23, 11:57)
O man nepatinka Jurgos sunelio vardas Adas

Labai greitai populiarėjantis vardas, nes jau ne pas vieną mamytę profilyje esu jį sutikus ax.gif Nepatinka jis ir man, tiesą pasakius.

Įdomus Arno Klevečkos dukrytės vardo pasirinkimas: Arnė smile.gif
Atsakyti
Dar istrigo mazosios zvaigzdutes Vytės (is Nekviestos meiles) sesytes vardas Nuatė smile.gif
Atsakyti
man ši tema iškart primena Jovitos Valeikaitės dukrelę Indiją Mariją...........
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 03 23, 12:57)
O man nepatinka Jurgos sunelio vardas Adas

Man tai labai gražus... Vyriškas labai..
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2009 03 23, 11:57)
O man nepatinka Jurgos sunelio vardas Adas


niu, aš irgi žinau du nedidelius Adus doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
Adas, Elijas man labai gražūs, tvirtai skambantys vardukai.
Nuatė tai kažkoks naujadaras g.gif ir mano ausiai jis nekoks schmoll.gif
Arnė, na tai pagal tėtį, bet skamba neblogai, geriau nei koki Algirdė, Aušrys ar Aldonis 4u.gif
Atsakyti