Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pakeisti lietsargį?

Na va tokia problemele man iskilo. Taip jau atsitiko, kad nusipirkau paprastu paprasciausia juoda lietsargi. Nu toooks neidomus man jis, ir pamasciau kad butu galima ant jo papiesti, tik su kuo? Turiu labai graziu rastu pavyzdziu, tik idomu kas laikytusi ant lietsargio ir nenusiplautu? Reiktu kazko panasaus i tuos blizgancius klijus kur vaikai dailej naudoja papuosimui, tik labai abejoju ar jie laikytusi.Kas tiksliai tepasi? Laukiu jusu pagalbos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erborista: 18 rugpjūčio 2005 - 17:04
Aš žinau yra specialus tokie dažai, kur ant medžiagos dažo ir nenusiplauna. Reiktų pasiteirauti parduotuvėse.
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2005 08 18, 20:30)
Aš žinau yra specialus tokie dažai, kur ant medžiagos dažo ir nenusiplauna. Reiktų pasiteirauti parduotuvėse.


Yra tokie tekstiles dazai, jais galima ant medziagos piesti, bet abejoju, ar tokiu parduotuvese galima rasti. Ant juodo nelabai ir papaisysi su kitokiais. Reikia dar turet omeny, kad medziaga yra daznai lankstoma, tai reikia, kad dazai patvarus butu.
Butu koks sviesesnis - galima butu flomasteriais ispaisyt, yra tokie specialus, ant drabuziu paisyt, gana gerai laikosi.
Atsakyti
Gal čia truputį ne į temą, bet mačiau nuotrauką fantastiško dekoratyvinio skėčio. Skėčio rėmas tas pats, tik aptrauktas vašeliu nertu kiauraraščio nėriniu. Nuoooostabiai atrodo. Per vestuves ar kokiai damai per pirmąją komuniją pasipuošti. Gaila, kad ten nei aprašymo nėra. Bet nerėjos gali pasinaudoti idėja ir raįta sugalvoti savo. Kaip kokiai servetėlei...smile.gif
Atsakyti
Temos prikėlimui biggrin.gif

Nerti
user posted image

Išpieštas
user posted image

Įdomus
user posted image

Idėja

Kodėl gi neperkėlus savo šeimos foto, taip gražiai atrodo... biggrin.gif
user posted image
Šaltinis

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 birželio 2007 - 15:57
user posted image

Gražu

Dar



user posted image


Skėtis su bangelėmis


Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Šaltinis

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image
Daugiau

user posted image


Papildyta:
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 birželio 2007 - 18:32
Koks grožis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 06 26, 19:40)

wacko.gif lens.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 26 birželio 2007 - 23:46
Necituokime nuotraukų- tai nereikalingai užima vietą forume mirksiukas.gif
Atsakyti
Irmulia nori iš proto išvaryti blink.gif blink.gif blink.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos, griebiam atgyvenusius skėčius ir pirmyn rankeles į darbą biggrin.gif

user posted image

Smulkiau
user posted image
Atsakyti