Įkraunama...
Įkraunama...

Ar krūtinės jautrumas būtinas nėštumo požymis?

Apklausa: Kada krūtinė tapo jautri pastojus? (184 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos nėštukės nestuke.gif 4u.gif
Norėjau paklausti, ar krūtinės jautrumas, tempimas, padidėjimas yra būtinas ankstyvojo nėštumo požymis? Kalbu apie tas, kurioms prieš mėnesines krūtinė netapdavo jautresnė.
Man pačiai prieš pirmagimį, visada krūtinė tapdavo jautri likus savaitei iki mėnesinių. Patojus ji tapo ypač jautri dar neatėjus tariamoms mėnesinėms. Tačiau po gimdymo prieš mėnesines jokių pokyčių, susijusių su krūtine nebūna. Įdomu, ar ir pastojus būna taip, kad krūtinė reaguoja vėliau nei prieš turėjusias atkeliauti mėnesines.
Ačiū labai už nuomonę mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kodėl gi taip nedrąsiai? Pasidalinkit, kaip jums buvo wink.gif
Atsakyti
Nu nezinau, gal man kas nors negerai, bet krutine netapo jautresne. Kokia buvo, tokia ir liko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 03 24, 14:10)
Nu nezinau, gal man kas nors negerai, bet krutine netapo jautresne. Kokia buvo, tokia ir liko unsure.gif


tai dažniausiai jautri būva pačioj nėštumo pradžioje mirksiukas.gif bet čia nebūtinas požymis, su pirmu buvo super jautri, net nuo rūbų prisilietimo nemaloniai nuteikdavo, o su antru iš viso jokio jautrumo nebuvo, tik šiaip solidesnė pasidarė smile.gif
Atsakyti
o man krutine jautresne pasidare nestumo gale biggrin.gif
Atsakyti
Man prieš mėnesines krūtys jautresnės nebūdavo. O kai pastojau, tai tik kokią 6 sav., jei ne vėliau, krūtys pasidarė jautrios.
Atsakyti
O man savaite pries turejusias buti mm, tai galvojau, kad PMS, nes visada jos tokios nemielos pasidarydavo..
Atsakyti
Na, man prieš kiekvienas mm jos padidėdavo ir paskaudėdavo, o prieš sužinant, kad laukiuos atvirkščiai- nei padidėjo, nei pajautrėjo, gal tik vėliau, po kokio mėnesiuko papilnėjo mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir mano krutine po gimdymo nejautri tapo, jokiu pokyciu pries menesines nebebuna unsure.gif O anksciau pries menesines labai jautri pasidarydavo, nestumo metu irgi.
Atsakyti
man 5 savaite pasidare krutine jautri, o su pirmu nestumu tai jokiu pokyciu nebuvo...
Atsakyti
QUOTE(Ievamul @ 2009 03 24, 22:36)
Ir mano krutine po gimdymo nejautri tapo, jokiu pokyciu pries menesines nebebuna  unsure.gif  O anksciau pries menesines labai jautri pasidarydavo, nestumo metu irgi.

vat vat, pas mane lygiai tas pats. Pasirodo tai normalu smile.gif
Atsakyti
na mano krutine pasidare labai jautri likus savaitei iki turejusiu ivykti menesiniu doh.gif ... bet dabar jau po truputeli rimsta... smile.gif
Atsakyti