Įkraunama...
Įkraunama...

Pas kurio tėvus švęsti šventes?

Gal jau buvo ši tema liesta, nežinau, tačiau vis tik būtų įdomu išgirsti Jūsų nuomonę.
Šeima jau toks daiktas, kad susituokus turi derintis vienas prie kito - padidėja draugų ratas, padvigubėja giminė, savaime suprantama atsiranda ir kiti tėvai. Jeigu iki vedybų nekildavo klausimas, kur sutiksiu gražiausias metų šventes Kelėdas, tai dabar jau kyla toks klausimas unsure.gif

Aišku, kad aš noriu pas saviškius, o vyras pas savus tėvus. Natūralu cool.gif
Žinoma galima sutarti vieną dieną praleisti pas vienus, kitą pas kitus, bet čia tik dalis klausimo.
Kaip jums yra, mielosios, ar noriai važiuojate pas vyro tėvus, ar tik dėl to, kad reikia? Aš pavyzdžiui nieko prieš juos neturiu - jie mieli, faini, myli savo sūnų, mane, manau, irgi. Bet vat praleisti pas juos keles dieneles kažkaip manęs netraukia - ne namai ir tiek. Todėl pati to nenorėdama sau pripažinti prigalvoju priežasčių, kodėl negaliu būti ten ilgiau, ir tempiu vyrą važiuoti namo:) Jau pradedu galvoti, kad įsikalbėjau pati sau tai, bet nieko padaryti negaliu...
Atsakyti
vaziuoju, vaziuoju, ne labai daznai, bet... kelioms dienoms tai gal nelabai noreciau, bet trumpam, kodel gi ne.
Atsakyti
vaziuoju vaziuoju, o ka daugiau daryti... juk visdelto reikia taikytis ir prie vyro noru... butu mano valia-niekada ten kojos nekelciau (del tam tikru priezasciu), bet... aisku vaziuoju tikrai retai, praktiskai galima sakyti "Atlieku pareiga" ir jau vaziuojant namo pasakau "fu.... pagaliau...." ir uzdedu kryziuka... menesiuj buna ramu wink.gif
Atsakyti
Reikia vyrą iš to paties miesto susirasti - ir problemų kaip nebūta wink.gif laugh.gif
Juokauju, tuomet kitų problemų atsiranda: tokių kaip - kodėl pas vienus buvai ilgiau, pas kitus trumpiau ir pan. mad.gif
Bet kokiu atveju visiemsd geras nebūsi unsure.gif
Atsakyti
ech kaip buvo gerai pernai kai dirbau.
Nuvaziavome kuciu vakare po darbo, o kita diena as jau traukiau namo, nes antra kaledu diena buvau susikeitusi dirbti. Bendradarbis norejo ilgiau pas savo tevus pabuti ( o jam dirbti reikejo), o man tai buvo puiki proga iki minimumo sumazinti savo viesnages laika ( vyras su vaiku, tada dar vienu, pasiliko ilgiau) - ir kaip puiku buvo niekas manes negalejo nieko apkaltinti, man gi reikejo i darba.

O dabar net nzn ka daryti - vyras kai atidirba kuciu diena, tai iseigines iki sausio 5 lygtais. Tai va jau po truputi gan seniai zyziu, kad jisai gal vienas su vaikais tegul vaziuoja, o as namie su savo tevais pasiliksiu.

Yra daug priezasciu kodel nenoriu vaziuoti - dauguma vyras zino ir kaip ir palaiko mane...... bet vienas vaziuoti nenori, nes nzn ar su vaikais susitvarkys. O be vaiku irgi nevaziuos. Taigi as esu tempiama tik uz aukle sad.gif

Zysiu, zysiu ir dar karta zysiu - gal ir pavyks.

P.S pas mane gal kiek kitokia situacija nei pas Meg. As pas vyro tevus is vis nenoriu vaziuoti - nesvarbu ar sventes, ar ne
Atsakyti
Na tikiu, kad gali būti įvairiausių priežasčių, kodėl nesinori ten važiuoti.
Man kolkas dar nėra taip blogai, bet vis tik... mane biški nervina, kad vyras nerealiai yra prisirišęs prie mamos (čia jau tubūt kita tema:).
Ir kai tik pasitaiko proga nori ten važiuoti, o aš jau geriau namie likčiau ar su draugais susitikčiau.
Beje, net nelabai žinau, kaip ten elgtis - mama sako ir vis mane mokina, kad reikia nuvažiavus padėt viską - ji pati pas tečio tėvus ne tik kad valgį ruošia, indus plauna, bet ir visus kitus namų ūkio darbus nudirba...
Gal aš dar tik neseniai iškepta marti, bet kažkaip neišeina man pulti ten savos tvarkos daryti.
Atsakyti
nu jo padet viska, as gi i svecius vaziuoju cool.gif tai ka dar ir valgyt daryt? kam ten savo tvarka daryt?
Atsakyti
na tik nereikia i mane paziureti tokiu zvilgsniu blink.gif As pas savo vyro tevus vaziuoju su mielu noru! kadangi mano tevai ir jo tevai gyvena tik 50 km vieni nuo kitu, tai jokiu problemu kur sutikti sventes net nekyla. Pirma diena buna pas maniskius, o kitos likusios pas jo. Net pati stengiuosi kuo greiciau istrukti is "savo namu" ir lekti pas uosvius. Kodel? Paprasciausiai kai triju kambariu butelyje susirenka apie 10 personu ir visi kaskur juda, spurda, saukia, dainuoja ir ttt patikekit norisi pasidziaugti didelio namo, kiemo ir "aukliu" patogumais. Mano Domusia buna taip isvarges ir suirzes po "skruzdelyno", kad jauciasi tarsi karalius dideliuose seneliu namuose, o kai dar senelis keturiom pradeda paskui lakstyti... tongue.gif
Nesu as bloga dukra, tik paprasciausiai net nebuna kada normaliai ir su mamyte pabendrauti (na aisku mes 4 vaikai-ir visi vienu metu bendrauti norim laugh.gif )
O pas uosvius visada randu laiko net ir zurnaliuka paskaityti, nekalbu apie rytus, kai mazasis perkraustomas i seneliu lova rolleyes.gif
Atsakyti
Jei galeciau, tai kelius uzblokuociau iki vyro tevu. cool.gif Kucias kaip visada sutiksim pas mano tevus. rolleyes.gif O per Kaledas gal vaziuosim, net nezinau. Nu nenoriu ten, nors tu ka. Vaziuoju tik is pareigos ir "mandagumo". O kai ten atkenciu kelias valandas, tai padedu pliusa iki kito karto. Kita karta vaziuoju po 4-6 men. Kodel turiu vaziuoti ir klausyti, kaip mane zemina, apkalba. mad.gif mad.gif mad.gif Man ir savo namuose gerai. laugh.gif Galiu daryti ka noriu, kaip noriu. Na ir kas, kad vietos nera (kambarelis 12kv/m). Bet cia MANO ZONA. Daiktai sudeti taip, kaip man reikia.
Atsakyti
Mes tai karta i savaite nuvaziuojam aplankom valandelei, papietaujam ir vsio.
Nes jei dazniau vazineji pradedi girdeti ivairius priekaistus.
atsibodes man tas mano vyrelio auklejimas: Jis visada jiems blogas, kvailelis, negalvojantis. Jei neatvaziuoji irgi blogai: anukeles neparodom, jie jos taip pasiilgsta, nors kai suzinojo kad pastojau: tai uosvis visa nestuma ant manes buvo piktas: "tipo as kalta, kad jo sunu i pragara varau". Jam vaikai tai gyvenimo klaida. Ta gan daznai isgirstam.
Nepatinka vaziuot bet yra pareiga ir ja reikia atlikti.
Atsakyti
Mielai važiuoju smile.gif . Man įdomu paplepėt su anyta. O jai gera, kad su ja kalbuosi, nes mus abi supa vieni vyrai(išskyrus mano dukrytę). Kaip sakoma, narodu mnogo, a pogovorit neskem wink.gif .
Atsakyti
Sveikutes! Mes jau vede keli metai ir jei kalbant apie sventes, tai per Kaledas vaziuodavom visada pas mano tevus. Iki siu metu... nes dabar vyro tevai nusprende patys pas mus atvaziuoti. As aisku negaliu ju nepriimti, nors santykiai pas mus galima sakyti saltai mandagus nuo pat pradziu. Cia gal mano pacios kalte, bet niekaip negaliu priimti ju poziurio i gyvenima, tarpusavio santykius ir t.t.
Gal tiksliau uosvio poziurio: jam zmona (ir apskritai moteris, kaip teko patirti) yra tik valgio darytoja, namu tvarkytoja ir siaip persona be balso... As pas juos visada jauciuosi kazkokia nepilnaverte sad.gif Dziaugiuosi, kad mano vyras nepereme tokio tevo poziurio.
Atsakyti