Įkraunama...
Įkraunama...

Koks jausmas, kai išduodi mylimą žmogų

Net neisivaizduoju, kaip atrodo jausmas, kai eini į pasimatymus su kitu, jei žinai, kad namuose laukia mylintis vyras wub.gif
Švelni šilkinė paklodė dengia kūnus, bet šalia tavęs guli kitas, kuriam tu atsiduosi ir nežinai kodėl taip darai verysad.gif Keista, bet neisivaizduoju ar tai malonus jausmas ar gniuždantis ir graužiantis iš vidaus.
Ar bandėt taip elgtis? Ir kodėl taip ivyko?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(stėlė @ 2005 08 19, 09:46)

Ar bandėt taip elgtis? Ir kodėl taip ivyko?.. g.gif


Nebandžiau ir kitoms nepatariu. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 08 19, 11:51)
Nebandžiau ir kitoms nepatariu.  cool.gif

Kodėl, kokie argumentai, jei nebandei. Aš nebandžiau taip pat, bet idomu kaip jaučiasi tos kurios išbandė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stėlė @ 2005 08 19, 09:58)
Kodėl, kokie argumentai, jei nebandei. Aš nebandžiau taip pat, bet idomu kaip jaučiasi tos kurios išbandė. ax.gif


O man net neįdomu. schmoll.gif O gal tu ketini tai padaryti, jei apie tai galvoji? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 08 19, 12:00)
O man net neįdomu.  schmoll.gif O gal tu ketini tai padaryti, jei apie tai galvoji?  mirksiukas.gif

Deja, net nesiruošiu, nes labai myliu savo vyra. Tik gyvenime niekada nebūk už save ir už kitą garantuota. Genys margas, gyvenimas dar margesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai išduodi mylimą žmogų- tai neištikimybė. Ji- saldi, kaip uždraustas vaisius blush2.gif . Neištikimybė ne visada- blogai schmoll.gif Žinoma, ji negali būti ilgalaikė, tik- trumpas nuotykis, apie kurį niekas neturi žinoti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pirma: 19 rugpjūčio 2005 - 10:17
QUOTE(Pirma @ 2005 08 19, 10:16)
Kai išduodi mylimą žmogų- tai neištikimybė. Ji- saldi, kaip uždraustas vaisius blush2.gif . Neištikimybė ne visada- blogai schmoll.gif Žinoma, ji negali būti ilgalaikė, tik- trumpas nuotykis, apie kurį niekas neturi žinoti tongue.gif


jei būčiau vyras, tai nenorėčiau tokios žmonos, kaip tu. tongue.gif doh.gif
Atsakyti
Užtenka vieną kartą peržengti ribą, kiti kartai būna neskausmingi. Viskas turi savo kainą, todėl po saldumo jautiesi bjauriai, sąžinė graužia, kaltės jausmas, moralinės pagirios. Nežinau kuriam blogiau, bet tam kuris kaltas labai nelengva. Įdomus momentas yra iki pačios neištikimybės.
Dažniausiai moterims tai nebūna vienkartinis nuotykis, todėl gana greitai mylimas žmogus pradeda nujausti. Grįžus atsiguli į tą pačią lovą, kur bando apsimesti miegantis mylintis žmogus. Manau toliau neverta burnos aušint?

Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 08 19, 10:23)
jei būčiau vyras, tai nenorėčiau tokios žmonos, kaip tu. tongue.gif  doh.gif



Tai aišku. Aš irgi rinkčiausi kokią perekšlę geriau, kuri ir prie pečiaus ir prie svečiaus ir jokių varginančių klausimų.
Atsakyti
QUOTE(Austėja @ 2005 08 19, 10:23)
jei būčiau vyras, tai nenorėčiau tokios žmonos, kaip tu. tongue.gif  doh.gif

oi, kokia tu dorybinga tongue.gif . Neaišku ko tie vyrai nori, iš tiesų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 19 rugpjūčio 2005 - 11:01
Sveikinu. Tema pavyko. Labai idomu buvo paskaityt.
NIeko baisaus, jei bus ir suasmeninta.
respect

Austeja
Zujkela
Itariu, taves gyvenime laukia daug daug staigmenu.
Atsakyti
Geriau pasakykit kaip jauciasi vyrai isduodami savo antra puse? g.gif
is pradziu pasidul...a su kita, o poto ramiai sau gryzta namo i lovyte pas savo "tikraja" moteri?labai idomu man koks jiems jausmas?
Atsakyti