Įkraunama...
Įkraunama...

Caudalie,NUXE

Pradėjau domėtis organine kosmetika,todėl norėčiau išgirsti ir pasidalinti patirtimi...
Caudalie tai prancūzų kosmetika sukurta 1993 metais...
user posted image
Nuxe prancūzų kosmetika sukurta 1957 metais...
Atsakyti
įdomu būtų sužinoti, kokia sertifikavimo institucija įvertino šią kosmetiką kaip organinę? Sertifikatų nėra, pilnų sudėčių taipogi. Ar nebus tik VBS variantas? wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 23 kovo 2009 - 17:41
Belgijoje beveik kiekvienoj vaistineje rasi siu firmu produkcijos. Ziurejau abieju sudetis - Nuxe kaip ir L'occitane - yra ideta GAL? sertifikuotu medziagu, bet taip pat sudeti puosia ir visi chemikalai. O del Caudalie - kazkaip man uzsifiksavo, kad ten maziau chemikalu. Bet nesu tikra. Teko rankose ciupineti vynuogiu serija, tai kazkas baisaus man neuzkliuvo. Nepigios abi.
Atsakyti
as naudoju stai toki alieju is nuxe tai labai fainas, oda pasidaro minsta, svelni man jis labai patinka dar tis su blizguciais ir oi kaip skaniai kvepia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linaluk @ 2009 04 24, 21:06)
as naudoju stai toki alieju is nuxe tai labai fainas, oda pasidaro minsta, svelni man jis labai patinka dar tis su blizguciais ir oi kaip skaniai kvepia
user posted image

O kokiai odai skirtas? Kaži ar nekemša porų g.gif
Atsakyti
raso kad tinka veidui ,kunui ir net plaukams, o del poru uzkimsimo tai dar nezinau pati tika naudoti pradejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linaluk @ 2009 04 24, 21:13)
raso kad tinka veidui ,kunui ir net plaukams, o del poru uzkimsimo tai dar nezinau pati tika naudoti pradejau ax.gif

Lauksiu atsiliepimų. Aš tai skaičiau,kad ji galima maišyt su pudra thumbup.gif
Ką dar naudoji? bigsmile.gif
Atsakyti
nu su pudra sumaisius turetu buti visai thumbup.gif blizgetu, jau kur vakarelyje tai butu super thumbup.gif o dar naudoju sita irgi nuo siandien
user posted image
trecia buteliuka, bet as nezinau man kvapas toks gan savotiskas, bet taip ant odos veido tai irgi labai fainas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linaluk @ 2009 04 24, 20:06)
as naudoju stai toki alieju is nuxe tai labai fainas, oda pasidaro minsta, svelni man jis labai patinka dar tis su blizguciais ir oi kaip skaniai kvepia
user posted image

Labai fainas aliejukas smile.gif ir kvapas thumbup.gif Turejau toki,nerealiai patiko,pirkciau dar.. g.gif
Atsakyti
O ka jis duoda po ilgesnio naudojimo?
Atsakyti
Naudoju Caudalie valomaji koncentrata thumbup.gif Begalo esu patenkinta wub.gif Oyte atsigauna po jo,labai minksta. Dar labai patinka Caudalie kuno kremas wub.gif Oda po jo aksomine thumbup.gif Dar laukiu kai ko is Caudalie ir Nuxe...tikiuosi irgi patiks wub.gif
Atsakyti
gal kas nors bande sita foaming cleanseruser posted image ?
butu idomu suzinoti jusu nuomone g.gif
Atsakyti