Įkraunama...
Įkraunama...

Dokumentai (popierizmas)

Pradedu naują temą, 4u.gif man labai aktualią ax.gif
Vakar pas notarę apiforminom žemės sklypo (sodų bendrijoje) dovanojimo sutartį.
Šiendien pridaviau dokumentus į Registrą kainavo 216 Lt
Vilnietiems patarimas neeiti į Bokšto gatvę ten nerealios eilės, o eiti į Kudirkos g. ten žymiai mažesnės eilės.
Gal kas nors paralėliai su manim darosi dokumentus, tai pasidalintume patirtimi ir naudinga informacija 4u.gif
Atsakyti
Galiu tik pasisakyti apie padalinimo problemas.
Padalinti sklypą reikia kreiptis:
1. į Vilniaus r. Žemėtvarką, Manto g., (skambiname visą savaitę bet niekas nekelia ragelio, turbūt teks važiuoti nieko tiksliai nežinant).
2. Rašai prašymą (abu savininkai) dėl padalinimo. Atsakymą gauni maždaug po 1mėn.
3. Kreipiesi į Vilniaus r. savivalybę, kad ten dar gauti kažkokią pažymą.
4. Eini pas geodezininkus, kurie turi licenziją daryti padalinimus (nes ne visi turi pagal naują tvarką) ir tada dalinu.

Šitą viską man papasakojo vienas žmogus, kuris su tuo dirba. Mes dar nepradėjome, nes tie žmonės su kuriais dalinsimės yra ne Lietuvoje, o jų parašų reikia būtinai.
Tai vat.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 19, 13:21)
Galiu tik pasisakyti apie padalinimo problemas.
Padalinti sklypą reikia kreiptis:
1. į Vilniaus r. Žemėtvarką, Manto g., (skambiname visą savaitę bet niekas nekelia ragelio, turbūt teks važiuoti nieko tiksliai nežinant).
2. Rašai prašymą (abu savininkai) dėl padalinimo. Atsakymą gauni maždaug po 1mėn.
3. Kreipiesi į Vilniaus r. savivalybę, kad ten dar gauti kažkokią pažymą.
4. Eini pas geodezininkus, kurie turi licenziją daryti padalinimus (nes ne visi turi pagal naują tvarką) ir tada dalinu.

Šitą viską man papasakojo vienas žmogus, kuris su tuo dirba. Mes dar nepradėjome, nes tie žmonės su kuriais dalinsimės yra ne Lietuvoje, o jų parašų reikia būtinai.
Tai vat.

nu ne visai i tema.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2005 08 19, 18:27)
nu ne visai i tema.. blink.gif

Kodėl netgi labai į temą. Jei žmonės kooperuojasi pirkt sklypą, jį dalint, o po to ten statyt namą manau, kad tai irgi statybų dalis. 4u.gif

Mano patarimas klaipėdiečiams, kam reikia pasidaryti topo nuotraukas ar kitus žemės matavimus - pas Matininkus geriau neit, eilės didelės, geriau į Geometrą (Liepų g. ) .Jie greičiau padarys,k o reikia 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys ką daryti toliau? blush2.gif
Registrui dokumentus pridavaiu o kada eiti į žemėtvarką? Gal dar ką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MamyteSirdele @ 2005 08 19, 17:27)
nu ne visai i tema.. blink.gif


Na, šiaip tai manau, kad namo statybos kaip tik ir prasideda nuo žemės dokumentų. Jeigu ką...
Ir visiškai nemanau, kad ne į temą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2005 08 19, 14:43)
Pradedu naują temą, 4u.gif  man labai aktualią  ax.gif
Vakar pas notarę apiforminom žemės sklypo (sodų bendrijoje) dovanojimo sutartį.
Šiendien pridaviau dokumentus į Registrą kainavo 216 Lt
Vilnietiems patarimas neeiti į Bokšto gatvę ten nerealios eilės, o eiti į Kudirkos g.  ten žymiai mažesnės eilės.
Gal kas nors paralėliai su manim darosi dokumentus, tai pasidalintume patirtimi ir naudinga informacija  4u.gif



niu va,būtum anksčiau parašius būčiau nestovėjus tokios eilės Bokšto g.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 08 19, 16:21)
1. į Vilniaus r. Žemėtvarką, Manto g., (skambiname visą savaitę bet niekas nekelia ragelio, turbūt teks važiuoti nieko tiksliai nežinant).

Tavo žemė Vilniaus rajone? Nes kai aš skambinau į Vilniaus m. žemėtvarką Europos a. 1 tel. 275-75-95 tai man sakė, kad man nereikia žemėtvarkoj s/b sklypo registruoti ar panašiai. Bet iš ten reikėjo imti s/b sklypo planą g.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 08 23, 10:16)
niu va,būtum anksčiau parašius būčiau nestovėjus tokios eilės Bokšto g.. verysad.gif

Kada stovėjai? Kokius dokumentus dar tvarkai pasidalink o tai aš jau pasiklydau ax.gif
Atsakyti
Matai,dokumentus tai man tvarkys architektas,nes aš bijau lįsti į tą kebeknę,tai aš tvarkiausi tik dėl sklypo pirkimo ką man riekėjo,t.y. pas notarą ir bokšto g. ir vsio
ai,dar kadangi mūsų tame sklpye prieš n metų buvo gautas leidimas statybai,tai aš nuėjau ir man jį pratęsė,tas vyko 5 min. smile.gif o dabar mes tipo darom projekto pakeitimą (ar kažkaip panašiai vadinas) ir jau čia architektas mum vaikščios į savivaldybę..
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 08 23, 10:30)
architektas mum vaikščios į savivaldybę..

Už tai reikia mokėti, kiek galėsiu ir pajėgsiu bandisiu pati lakstyti 4u.gif
Atsakyti
Tas tai taip,bet tiesiog nei aš, nei vyras neturime tam laiko, mano darbas toks,kad išsiprašyti darbo metu beveik nerealu,na nebent tai būtų koks ekstra atvejis,ir tai labai retai,o vyras dirba ne vln,tai kad jam važinėt su popieriais po savivaldybę irgi ne vtemu būtų,tai pagalvojau ai dzin,aš net nežinau kiek čia atskirai tai kainuoja,nes mum architektas su viskuo pasakė sumą ir tiek..
Atsakyti