Įkraunama...
Įkraunama...

LŽŪU

user posted image

LŽŪU

Apklausos rezultatai
Kokiame fakultete studijuojat?
Agronomijos - 8 [11.27%]
Ekonomikos ir vadybos - 37 [52.11%]
Ž. Ū. inžinerijos - 4 [5.63%]
Miškų - 7 [9.86%]
Vandens ūkio ir žemėtvarkos - 15 [21.13%]
Iš viso balsavo: 71

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 19 gruodžio 2009 - 13:50
registruojuos naujojoj temukej, net logotipa istraukei Daina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čikuraku: 24 kovo 2009 - 17:08
QUOTE(čikuraku @ 2009 03 24, 17:05)
net logotipa istraukei Daina

Aha blush2.gif reikia gi kažkokios pradžios biggrin.gif ax.gif

Praeitos temos pleputės - laureatės biggrin.gif
first.gif Dinelė2 - 114
second.gif doovka - 78
third.gif žemuogienė - 56
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina: 24 kovo 2009 - 18:40
O waw as pirma bis.gif
Atsakyti
jungiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va koks populiarus cia musu zemkieciu psl.Ir mums krastotvarka desto Ivaviciute, tai manau as usitvarkysiu sita ,gal koki referata ekonomikos turit,desto Vaznonis verysad.gif sake liudna bus,issitraukiau is speru bet jis sako viska zinau kas kompe yra ir tipo patys rasykit.Tai va nezinau ka cia sugalvojus!Gal turit Kaimo pletros zemetvarka,man reiktu aprasymo pvz.labai jau neaiskiai ta Atkoceviciene desto !
Atsakyti
Sveikutes bigsmile.gif



QUOTE(ligitaha @ 2009 03 25, 10:19)
Na  va koks populiarus cia musu zemkieciu psl.Ir mums krastotvarka desto Ivaviciute, tai manau as usitvarkysiu sita ,gal koki referata ekonomikos turit,desto Vaznonis verysad.gif sake liudna bus,issitraukiau is speru bet jis sako viska zinau kas kompe yra ir tipo patys rasykit.Tai va nezinau ka cia sugalvojus!Gal turit Kaimo pletros zemetvarka,man reiktu aprasymo pvz.labai jau neaiskiai ta Atkoceviciene desto !



As kazka tai turiu is kaimo pletros, bet man atrodo sita dalyka mums Miknius deste g.gif gerai nebepamenu, tai jei parasytum savo e-pasta, atsiusciau, paziuretum, gal kas tiks, turiu ir lenteles pasidariusi kompu mirksiukas.gif o ekonomika mums deste Skarbalius, tai kiek pamenu, jokio referato rasyti nereikejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(ligitaha @ 2009 03 25, 09:19)
Na  va koks populiarus cia musu zemkieciu psl.Ir mums krastotvarka desto Ivaviciute, tai manau as usitvarkysiu sita ,gal koki referata ekonomikos turit,desto Vaznonis verysad.gif sake liudna bus,issitraukiau is speru bet jis sako viska zinau kas kompe yra ir tipo patys rasykit.Tai va nezinau ka cia sugalvojus!Gal turit Kaimo pletros zemetvarka,man reiktu aprasymo pvz.labai jau neaiskiai ta Atkoceviciene desto !


tas Vaznonis tik daug sneka, o nieko paskui nepamato, is vis nunesem kitokius referatus ne jo dalyko ir prakisom kaip tinkamus blush2.gif keiskit sriftus, biskeli, kad ir is istraukto rasymo stiliu ir tiks.

man tai labai aiskiai Atkoceviciene deste, tik reik isigilint ir perprast ka sneka...juk viska grynai ji punktais ir poto is to duoda rasyt.
Atsakyti
QUOTE(ligitaha @ 2009 03 25, 09:19)
gal koki referata ekonomikos turit

Kokia tema? Gal ką rasiu g.gif rolleyes.gif Aš su Vaznoniu reikalų neturėjau, bet vis gi ekonomiką baigus tai medžiagos visokios pilni archyvai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ligitaha @ 2009 03 25, 12:19)
Na  va koks populiarus cia musu zemkieciu psl.Ir mums krastotvarka desto Ivaviciute, tai manau as usitvarkysiu sita ,gal koki referata ekonomikos turit,desto Vaznonis verysad.gif sake liudna bus,issitraukiau is speru bet jis sako viska zinau kas kompe yra ir tipo patys rasykit.Tai va nezinau ka cia sugalvojus!Gal turit Kaimo pletros zemetvarka,man reiktu aprasymo pvz.labai jau neaiskiai ta Atkoceviciene desto !

Vaznonio tikrai nereikia bijot, man jis fainas destytojas buvo, tik sakyciau nereikia burt per daug.Pas mus buvo parise viena referata del to, kad literaturos sarasa kazkokia knyga buvo itraukta, kuria sako jus tikrai nesinaudojot doh.gif Tai mergos tada pasimete.O siaip tai jis man thumbup.gif
Kaimo pletros zemetvarka man irgi Miknius deste, pasiilgau as sito destytojo, gaila kad nebedesto.
Pas atkoceviciene papuknciui ismokit ir viskas bus gerai, jinai megsta per egza duot tuos punktus visus mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes!Ekonomika rasysiu is temu:Verslo organizavimo formos Lietuvoje;arba Pinigu vaidmuo ekonomikoje;dar tinka:Gyvenimo lygis ir jo pagrindiniai rodikliai.Tai va jei ka turit atsiuskit mano mail:ligitaha@gmail.com.Lauksiu!
Papildyta:
QUOTE(ligitaha @ 2009 03 25, 10:19)
Na  va koks populiarus cia musu zemkieciu psl.Ir mums krastotvarka desto Ivaviciute, tai manau as usitvarkysiu sita ,gal koki referata ekonomikos turit,desto Vaznonis verysad.gif sake liudna bus,issitraukiau is speru bet jis sako viska zinau kas kompe yra ir tipo patys rasykit.Tai va nezinau ka cia sugalvojus!Gal turit Kaimo pletros zemetvarka,man reiktu aprasymo pvz.labai jau neaiskiai ta Atkoceviciene desto !

Asiusk man ka ten turi :ligitaha@gmail.com
Atsakyti
4u.gif jungiuosi ir as pie jusu 4u.gif

net siek tiek gaila, kad visos studijos cia jau pabaigtos...
Atsakyti