Įkraunama...
Įkraunama...

Kur gerai valo auto salonus?

Gal patartumėt, kur geriausiai Kaune valo automobilių vidų? Nuo mažųjų keliautojų labai jau nekokia vidaus išvaizda blush2.gif
Atsakyti
rolleyes.gif visai neblogai isvalo plovykloje prie pramones maksimos, prie ziedo
Atsakyti
QUOTE(Nneringga @ 2008 09 08, 22:15)
rolleyes.gif  visai neblogai isvalo plovykloje prie pramones maksimos, prie ziedo


Truputeli konkreciau prasyciau rolleyes.gif , kazkaip neisivaizduoju kurioje vietoje, neuzstrigo akis. Gal kur prie orlen degalines? g.gif
Beje, o kiek kainuoja salono isvalymas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maxima @ 2008 09 08, 16:17)
Gal patartumėt, kur geriausiai Kaune valo automobilių vidų? Nuo mažųjų keliautojų labai jau nekokia vidaus išvaizda blush2.gif


labai gerai valo cia : 868217244, Daiva, plovykla Garliavoje. thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2008 09 09, 22:30)
labai gerai valo cia : 868217244, Daiva, plovykla Garliavoje.  thumbup.gif .

Labai ačiū, bandysiu valyti. Nors jau orai atvėso, kažin, kaip išdžius g.gif
Atsakyti
Pasidalinkit, kas turit patirties - adresiukais, kainom. ax.gif
Reikia ir sedynes plaut, ir šiaip pasigražint prieš pavasarį wub.gif
Atsakyti
Pašilės g. yra. Tikslesnio adreso nezinau, bet gatves pradzioje, jei vaziuosite nuo Taikos pr. As viena karta ten valiau, tai man patiko ir kainos normalios. Tik jei norite šlapio cheminio valymo, tai reikia išanksto užsiregistruoti.
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2009 03 24, 23:22)
Pašilės g. yra. Tikslesnio adreso nezinau, bet gatves pradzioje, jei vaziuosite nuo Taikos pr. As viena karta ten valiau, tai man patiko ir kainos normalios. Tik jei norite šlapio cheminio valymo, tai reikia išanksto užsiregistruoti.

Garažiukuose ten? O kainytės kokios? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2009 03 25, 08:48)
Garažiukuose ten? O kainytės kokios? g.gif

Mane irgi kaina domintu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, mes valome.
Viso salono cheminis valymas be lubu nuo 80 lt. Lubos +20 lt
cia galite rasti atsiliepimus is auto klubo kuriam pats priklausau:
http://www.scc.lt/fo...hp?thread_id=11

cia foto galerija su keletu darbu:
http://public.fotki.com/kirsna

8-623 404 85
Skype: JoBravo
Atsakyti

Dar-Barsausko gatvej, kazkur pries Mola smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2009 03 25, 09:48)
Garažiukuose ten? O kainytės kokios? g.gif

As salona valiau, ne cheminiu budu, bet slapiai. Bagazine isvale ir visus tarpus tarp duru, bagazines duru, kapoto (na gal suprasite ka norejau pasakyti), tai 60 lt sumokejau. Na man patiko ju darbas. Kai atsils orai, tai vel ten vaziuosiu masina valyti, si kata chemini valyma atliksiu.
Atsakyti