Įkraunama...
Įkraunama...

Amžiaus skirtumas...

Apklausa: Ka manote apie dvieju zmoniu amziaus skirtuma? (218 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Va man labai jau idomu pasisadere ar svarbus jums amziausk skirtumas tar merginos ir vaikino/zmonos ir vyro?
Esme yra tokia kad daugumas zmoniu, kiek pastebejau, jaucia kazkoki kai ir kompleksa kad jo/jos partere/partneris yra vyresne/vtresnis, ir del to kartais ovyksta visokiausiu nesesipraimu. Tad ka jus apie ta manote?
Siuo atveju nesnekam apie tai kai 20 m.graziai nuaugusi mergina isteka uz 60 m. uzsieniecio turincuo tris namus, penkis mersus, vasarnami majorkoje ir t.t. O apie tai kai yra normalus santykiai tarp dvieju zmogiuku, bet tarp ju yra sioks toks metu skirtumas.. ax.gif

Atsakyti
Nesvarbus, žiūrint ko tais santykiais sieki. Viskas priklauso nuo aplinkybių. Ar apie didelį metų skirtumą kalbi? wink.gif
Atsakyti
Seip va tarkim galim imti iki kokiu 30m skirtuma. Tad kaip jum tai atrodo?
Atsakyti
g.gif metu skirtumas gal ir ne toks svarbus jei jis nera didelis..tik va svarbus to ingridientas yra meile-bo jei tu myli ja kaip moteri ,o ji ziuri i tave kaip i drauga ar jau lab nemyli, tai jau shvikas biggrin.gif ir tada metu skirtumas cia ne prie ko bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 08 20, 23:10)
Esme yra tokia kad daugumas zmoniu, kiek pastebejau, jaucia kazkoki kai ir kompleksa kad jo/jos partere/partneris yra vyresne/vtresnis, ir del to kartais ovyksta visokiausiu nesesipraimu.



biggrin.gif hmmm nebutinai tai kompleksai..jei tu kisi per nenoriu savo sirdi ir meile, o tau sakoma, kad nori likti tik draugais, o tu to nesupranti ir toliau prie jos lendi-tai jau ne jos kompleksas..tai jau tavo bedos ,ir ju nepavadinsi kompleksu..kartais reikia paklausyt kas sakoma,jei ne tai reiskia ne.vat cia ir yra nesusipratimai-reik klausytis kas sakoma ir laiku laidot viltis umn.gif ot tada gali ziureti i metu skirtuma lens.gif
Atsakyti
Pilnaverčiuose santykiuose, labai didelis amžiaus skirtumas trukdo. Nes matymas, mąstymas ir patirtis būna per daug skirtinga ir pasivyt viens kitą beveik neįmanoma. Arba taikosi kuris nors arba santykiams galas.
Atsakyti
"seip va tarkim galim imti iki kokiu 30"... biggrin.gif

Ne, taip netinka.

Mano supratimu, ta amziaus riba yra mazdaug tiek metu, kiek galetu skirti vaika nuo tevo. Praktiskai- 17-18 m. yra riba, po kurios tas amziaus skirtumas man jau atrodo neskanus, gal net iskrypes kazikokstai...
Atsakyti
Amžiaus skirtumas man visai nesvarbus. Aš vyresnė už vyrą 7 metukais. Bet tai smulkmena. Paso juk nekaišau, kad visi tuo įsitikintų...
Atsakyti
QUOTE(svajukas @ 2005 08 20, 23:10)
Va man labai jau idomu pasisadere ar svarbus jums amziausk skirtumas tar merginos ir vaikino/zmonos ir vyro?
Esme yra tokia kad daugumas zmoniu, kiek pastebejau, jaucia kazkoki kai ir kompleksa kad jo/jos partere/partneris yra vyresne/vtresnis, ir del to kartais ovyksta visokiausiu nesesipraimu. Tad ka jus apie ta manote?
Siuo atveju nesnekam apie tai kai 20 m.graziai nuaugusi mergina isteka uz 60 m. uzsieniecio turincuo tris namus, penkis mersus, vasarnami majorkoje ir t.t. O apie tai kai yra normalus santykiai tarp dvieju zmogiuku, bet tarp ju yra sioks toks metu skirtumas.. ax.gif

tikrai metu skirtumas netrukdo myleti,sirdziai neisakysi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2005 08 21, 12:54)
Pilnaverčiuose santykiuose, labai didelis amžiaus skirtumas trukdo. Nes matymas, mąstymas ir patirtis būna per daug skirtinga ir pasivyt viens kitą beveik neįmanoma. Arba taikosi kuris nors arba santykiams galas.

ot nesutikčiau schmoll.gif , tarp manęs ir vyro yra 20metų skirtumas, bet mums tai netrukdo tikrai, taip patirtis kita, skirtinga, bet tai tik praturtina mus. Taikomės abu tongue.gif , kaip ir visuose santykiuose, norit pasakyt, kad yra santykiai, kuriuose abu daro, ką nori ir viskas plaukia savaime, idilė.
O šiaip mąstymas, požiūris priklauso nuo žmogaus, ne amžiaus, gal su kitu žmogum tokio amžiaus ir nieko bendro nerasčiau, o vat šitame radau tai, ko nė vienam bendraamžy ar kiek vyresniam neįžvelgiau, ką jau padarysi, kad kai kam mūsų santykiai atrodo kiek iškrypę, ne dėl jų juk gyvenam tongue.gif
Atsakyti
Va va, as ir ta pati sakau, jei tik myli tai amzius tikrai netrukdo... Seip va pagalvojau as cia taip, jei viska sudelioji i savo vietas super kombimacija gaunasi: jaunatviskas gyvenimo dziaugsmas+gyvenimiska patirtis=super kopmozicija mirksiukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Man asmeniskai metu skirtumas niekada nebuvo problema. Mano draugas uz mane 14 metu vyresnis- ir nieko, sutariam puikiai.
Nezinau kodel, bet turejau tokia nuostata, kad niekada netekesiu uz jaunesnio. Pas mane ir pazistami vaikinai visada uz mane vyresni budavo.
Ir kaip tik del tokio skirtumo nedaznai pas mus ir konfliktai kyla, juk jis - vyresnis, protingesnis, nusileidzia man rolleyes.gif
Atsakyti