Įkraunama...
Įkraunama...

METAM RŪKYTI NUO RUGSĖJO 1 D.

Siulau sugalvoti kuo daugiau motyvacijų norint mesti rūkyti. Po to nuo rugsėjo 1d pradėti mažinti ir kovoti su to įpročiu. Pasidalinkim mintymis ir palaikykim vieną kitą. Manau kartu bus lengviau.... smile.gif
Atsakyti
O kam laukti tos rugsėjo 1-osios? Jei PATI to nori ir sieki, pradėk jau dabar, šiandien.
Atsakyti
vienai sunku, jau bandžiau.... Tikiuosi, kad susirinks keli žm iki rugs 1 d, o po to kartu ir pradėsim darbuotis. ax.gif
Atsakyti
Siūlau prieš metant rūkyti nusipirkti ACOTINUM.Mano vyras geria šį preparatą ir šiandien lygiai 3 savaitės kaip nerūko.(rūkė gal 15 metų)
Nors jis sako, kad noras nedingo, bet jam tai padeda
Atsakyti
Prisidėčiau ax.gif
Atsakyti
Žiauriai reikėtų ir man prie šios akcijos prisijungti. Tik dar krūvą bendradarbių prikalbinti (mamulią pirmoj eilėj), kad didesnis tolkas būtų
Atsakyti
Įtariu, kad prisijungčiau ir aš. Noras jau yra, reikia tik galutinai apsispręsti.
Atsakyti
Sveikos Rida_R, Smurka, zosse tikrai bus labai malonu jei prisidėsit, tikiuosi kartu mes atlaikysim drinks_cheers.gif . Juk rūkymas tai tikra nesamonė, dumai į ora- ar nejuokinga? Beveik kaip burbulus pusti, pripažinkim - mes sergam, mes pririštos prie šitos nesamonės. Reikia išsivaduoti. Reikia kuo daugiau pritraukti bendraminčiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lolakola @ 2005 08 21, 18:02)
Siūlau prieš metant rūkyti nusipirkti ACOTINUM.Mano vyras geria šį preparatą ir šiandien lygiai 3 savaitės kaip nerūko.(rūkė gal 15 metų)
Nors jis sako, kad noras nedingo, bet jam tai padeda

Nenoriu dėl šio vaisto nieko blogo sakyti, bet man jis labai šlikštaus skonio, dar labiau susinervinu ir rūkau, gaila sumokėtu (40lt), bet čia tik man... smile.gif
Atsakyti
as irgi prisijungsiu, nors kelis kartus bandziau tai tik svoris nuo to augti pradejo, o ir taip niekaip jo nenumetu, tai cigaretes man geriausia dieta... 4u.gif
Atsakyti
jsiugzdi, tai gi galima su grupe mesti rūkyti, o po to visu tabūnu perlėkti į dietininkių forumą mirksiukas.gif
Atsakyti
Dėl svorio kol kas neimkit į galvą, juk svarbiausia MESTI RŪKALUS, T.Y. jų nevartoti. O jau paskui, galim ir į dietininkus persimesi.... nors galim bandyti abu dalykus sinhronizuoti smile.gif Mano draugė metant rūkyti priaugo 8kg, po 3
mėn atsistatė.
MUMS LIKO 10 DIENU, BAISOKA DAROSI blink.gif doh.gif
Atsakyti