Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Nauji namai natūralios kosmetikos mėgėjoms 4u.gif

user posted image

Senoji 23-ioji tema mirksiukas.gif

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:

* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:

* „Nimfali“, PC Mada (Senteurs du Sud, Fenigia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* „Žalia Žalia“, Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi)
* „Bio pasaulis“, PC VCUP (Logona, Sante, Florame)
* „Eko studija“, PC VCUP (ECO, Sophyto)
* „Holos“, Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* „Baroca“, Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* „Sveiki produktai“ (Valgomi ir nevalgomi dalykai)

Mylimieji Kvapų namai smile.gif:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
*Vokietijos internetinė parduotuvė
*Natūralios kosmetikos ir kt. prekių parduotuvė Vokietijoje
*Ebay parduotuvėlė
*„Nikovita“

Diskutuokim toliau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irėja: 26 kovo 2009 - 20:38
QUOTE(Irėja @ 2009 03 26, 20:17)
Nauji namai natūralios kosmetikos mėgėjoms  4u.gif


Aciu uz naujus namucius clap_1.gif gathering.gif
Atsakyti
kokie grazus nauji namuciai, aciu Irėja thumbup.gif
pagaliau gavau laiska, kad yra mano hidrolatas, ryt jei niekas nesutrukdys, vaziuosiu pasiimt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Irėja @ 2009 03 24, 20:41)
truputį ne į temą pasikreipsiu, bet gal kas norėtų mainyti kokį atsibodusį šampūno likutį į mano Laveros obuolinio šampūno (normaliems plaukams) likutį (liko kažkur 5 cm nuo buteliuko apačios). keisčiau į kokį nors Urtekram, Eco, Faith in nature ar kitokį 4u.gif
rašykit AŽ.


tai mano obuolinio niekas nenori? smile.gif keisčiau į kokio kito šampūno šlakelį (pabandymui, daug nereikia) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akwilė @ 2009 03 26, 21:53)
kokie grazus nauji namuciai, aciu Irėja  thumbup.gif
pagaliau gavau laiska, kad yra mano hidrolatas, ryt jei niekas nesutrukdys, vaziuosiu pasiimt  cool.gif


As jau levandu hidrolata nusipirkau is naujos partijos rolleyes.gif
Tiesiog patiko ir tiek ax.gif dar roziu pirksiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 03 26, 22:07)
As jau levandu hidrolata nusipirkau is naujos partijos  rolleyes.gif
Tiesiog patiko ir tiek  ax.gif dar roziu pirksiu  rolleyes.gif

as dar nesu nei vieno bandzius, sitas bus pirmas, nes tik pries menesi pradejau naudot naturalia kosmetika, o tada hidrolatu nebuvo prekyboj KN
Atsakyti
perkeliu 5 tem1 i6 ne temos hauschkoj biggrin.gif
QUOTE(Deli~ @ 2009 03 26, 19:18)
gal netinka, jei taip oda reguoja  blink.gif  cia tas jautriai odai?  blink.gif

man ne nuo pilingo čia schmoll.gif nuo chlorkių bendrame baseine blush2.gif

QUOTE(bryyla @ 2009 03 26, 19:34)
o apie koki cia pilinga?  blush2.gif

LOGONA jautriai odai mirksiukas.gif

QUOTE(Akwilė @ 2009 03 26, 20:53)
kokie grazus nauji namuciai, aciu Irėja  thumbup.gif
pagaliau gavau laiska, kad yra mano hidrolatas, ryt jei niekas nesutrukdys, vaziuosiu pasiimt  cool.gif

kiek pamenu tu Kaunietė, tai per tą Agnum Centrą užsisakei? Gal gali plačiau pakomentuoti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 26, 22:09)
kiek pamenu tu Kaunietė, tai per tą Agnum Centrą užsisakei? Gal gali plačiau pakomentuoti?  rolleyes.gif

aha, man irgi idomu, iskart reikia susimoketi? ir paskui pranesa, kai gauna?
Atsakyti
QUOTE(violence @ 2009 03 26, 23:09)
kiek pamenu tu Kaunietė, tai per tą Agnum Centrą užsisakei? Gal gali plačiau pakomentuoti?  rolleyes.gif

aha kauniete, taip per Agnus centra, jie tarpininkauja kaip supratau ir nereikia moket uz atvezima. Reikia issirinkti ko nori is ju psl, nusiusti el.pastu uzsakyma (jame irasyti savo tel.), kai tures jusu prekes parasys sms ir kada atsiimt. Nes ten dirba tik nuo 16val., zodziu po darbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akwilė: 26 kovo 2009 - 23:05
ir vėl nauja tema, na ir pleputės bigsmile.gif biggrin.gif .Vis planuoju tuos savo pirkinius rolleyes.gif , laukiu nesulaukiu kada pasipirksiu wub.gif . norejau paklaust, ar šis tonikas tinka jaunai odai? ta rožių serija brandesniai odai , bet nieko apie rauksles čia neraso

http://www.imuniteta...leda/90_big.gif

Švelniai skaistina ir atgaivina odą
Švelnus tonikas atgaivinantis ir skaistinantisveido odą po valymo pieneliu. Laukinės rožės lapų ekstraktas tonizuoja. Lengvaisutraukdamas poras kartu su kitomis rūpestingai parinktomis medžiagomis palaikonatūralų odos pH balansą. Brangus rožių aliejus suteiks švelnų aromatą, o Jūsųoda taps švelni ir paruošta tolimesnei priežiūrai naudojant kitus,intensyvesnius Weleda Laukinės rožės serijos produktus.

kaip manot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach17: 26 kovo 2009 - 23:04
QUOTE(Monica @ 2009 03 26, 09:32)
Kunigunda, o aliejai iš Minsko Iki kioskelio neblogi? galėtų būti alternatyva pigiems variantasm. Aš dar pirkau Aromatikos aliejų, jei kažkiek pigesni nei KN.

uzklausiu prie progos, bet, kaip jau rasiau -tai pvz. graikiniu riesutu aliejaus su parduotiniais tai tikrai negalima sulyginti schmoll.gif. Labai akivaizdus skirtumas. Galvoju darytis nauja aliejuka anticeliulitini -tai paimsiu is ten erzketuogiu ir palyginsiu su tuo is KN -spalva, konsistencija, skoniu.

QUOTE(Deli~ @ 2009 03 26, 16:19)
nezinau ar butina, del to ir klausiu  biggrin.gif Aciu kad paaiskinai  mirksiukas.gif O tarkim negali buti, kad man netinka naturalus kremai, nes jie alieju pagrindu?  g.gif 
Jei nesunku gal gali paaiskint kaip tie apsauginiai veikia, kaip veikia oda?  blush2.gif  4u.gif
Beje,Kunigunda, isbandziau kaip tu siulei su tuo aliejuku valyt  unsure.gif  nu ir vistiek man iki galo nenuvalo  unsure.gif  nors tusas tikrai geras  unsure.gif 


Siai dienai turbut nera tokiu kremu, kurie atliktu tik kokia nors viena f-ja- drekintu, maitintu, saugotu ar pan. Taip ir su kremais su Spf - juk jie nera sudaryti tik is filtru lotuliukas.gif, jie is naturaliu alieju, ektraktu ir t.t. - tad tie kremai ir drekina, ir maitina, o kartu savo sudetyje turi filtrus, kurie sudaro plevele ir tokiu budu neleidzia spinduliams "prasiskverbti" i oda
Sioki toki filtra sudaro ir kokosu ar monoi aliejai, bet ju "galingumas" nera ilgas, todel i kremus dedami - cinko oksidas ir titano dioksidas bei botaniniai filtrai is juros dumbliu.
g.gif nu nezinau, man net YSL blush2.gif tobulai nuvalo
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 03 26, 22:21)
aha, man irgi idomu, iskart reikia susimoketi? ir paskui pranesa, kai gauna?

Aš ir buvau užsisakius per Agnum centrą KN produktus, tai nereikia papildomai mokėti už atvežimą, kainos tokios pat, kaip ir perkant tiesiogiai, o veža vieną kartą per savaitę, atsiimti nuo 16 iki 17 paprastai, jeigu laikas netinka, galima tartis telefonu. Prekes atsiimti per 7 darbo dienas ir mokėti atsiimant. Man šitas būdas labai patogus, nes Vilnius ne dažnai pakeliui biggrin.gif. Jau taip laukiu kada gi rožių hidrolatas pasirodys KN.
Atsakyti