Įkraunama...
Įkraunama...

Dviguba pinigų rezervacija

šį mėnesį taip jau nutiko, kad dažniau atsiskaitom mokėjimo kortelėmis, o tuo pačiu ir dažniau pasitikrinam internetu, kas jose vyksta. pirmas akibrokštas buvo su Nordea banko kortele, kai šeštadienį atsiskaičius už pirkinius, antradienio vakarą pamačiau ir nurašytus, ir rezervuotus pinigus. iš karto internetu užklausiau, kaip taip gali būti. trečiadienį ryte dar kartą pasitikrinau (akis prasitrynus, vis tos pačios rezervacijos ir nuskaitymai). apie 11 val skambina vadybininkė ir aiškina, kad viskas gerai su mano kortele, ir jokių rezervacijų ji nemato g.gif pasijaučiau tikra vėpla doh.gif nes prisijungus tikrai rezervacijų nebebuvo...
vakar apsipirkinėjau Kikoj, bandžiau atsiskaityti Parex kreditine American Express kortele. dažnai ja atsiskaitinėju, nes gaunu papildomų nuolaidų, taip pat už lojalumą kas mėnesį po 2 bilietus į kiną (krizės metu nemokamos pramogos - kas gali būt geriau?). deja, kortelės nepriėmė, pardavėja pasakė, kad neužtenka pinigų blink.gif susinervinau, nes į kredito limitą įlipu tik labai nežymiai (iki 100 lt). ir tikrai žinojau, kad pinigų turi būti, + kreditas. pirma mintis - kažkas apšvarino. jausmas nekoks.
įlendu į internetinę sąskaitą - rezervacijos viršija kredito limitą (pas mane kredito limitas 1000lt, skola bankui - 1600lt ). jokių pirkinių nerodo, išėmimo nerodo.
šiandien ryte skambinu į banką, mergaitė man pasako, kad mes pirkom 2 kartus lėktuvo bilietus. už 4 sumokėta, o dar už 4 - rezervuota. apie kredito limito viršijimą paaiškint nieko negali, siūlo atvykti į banką, parašyti pretenziją ir atitinkami banko darbuotojai tai paaiškins wacko.gif
pasidarė šiek tiek ramiau, nes bilietus pirkau iš patikimos firmos, patvirtinimą turiu tik už 4 bilietus, mokėjau taip pat tik vieną kartą.
bet kai per mėnesį tai atsitinka jau antrą kartą - priverčia susimąstyt. kai seku visas įplaukas ir išlaidas, tai pastebėjau, kas ten vyksta. o jei žmogus neseka? kiek pinigėlių nusėda bankuose?
Atsakyti
neseku g.gif
Atsakyti
Oho....isgazdinot doh.gif
Reikes atidziau sekti.....
Atsakyti
Ačiū už pastebėjimą... 4u.gif
Kaip tik šį mėnesį kilo klausimų ir man, reikės išsistudijuoti pinigų srautelius. g.gif
Atsakyti
visą laiką peržiūriu išlaidas ax.gif nei karto neteko pastebėti tokių absurdų schmoll.gif
Atsakyti
Būna rezervuoti pinigai ypatingai dažnai kai perkami bilietai ar vykdomi rezervavimai internetu, tuomet 80proc nurašoma suma ir analogiška suma stovi rezervuota bet atsistato greitai.
Viskas čia normalu, taip būna.
Atsakyti
Kelis kartus teko pabuvoti tokioje situacijoje, kai buvo nurašyta dviguba suma už pirkinius.. o tai nutiko du kartus pardavėjai perbraukus kortelę ir patvirtinus, kai manė jog nėra ryšio... pastebėjau, kai mokėjau mokesčius internetu. pinigus grąžino užpildžius pretenzijos formą. dabar, kai perku už didelę sumą arba kelis kartus brauko kortelę, pasitikrinu pasijungus internetinę bankininkystę.
Atsakyti
Grynų turiu gana retai. Bent jau tiek, kad nelabai atsiskaitytum kažką rimto perkant, visada naudojuosi kortelėmis. Nuolat seku savo išlaidas internetinėse bankininkystėse, nes ir pinigus taip pervedinėju už ryšio paslaugas, komunalinius, mokslus ir t.t. Tokių nesusipratimų dar nei karto nebuvo nutikę ...
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 03 27, 20:00)
Būna rezervuoti  pinigai ypatingai dažnai kai perkami bilietai ar vykdomi rezervavimai  internetu, tuomet 80proc nurašoma suma ir analogiška suma stovi  rezervuota bet atsistato greitai.
Viskas čia normalu, taip būna.

Šitaip ir man būna Danske banke, jau pripratau ir nebesigąsdinu irnesakyk.gif
Atsakyti
Aš irgi seku pinigų srautus, nes naudoju keletą skirtingų bankų kortelių. Dvigubų rezervacijų buvo ne kartą ir ne du- jei parduotuvėje kasininkė braukia kortele daugiau nei vieną kartą, tai 90% atvejų patikrinusi išrašus randu tiek rezervacijų, kiek kartų braukė biggrin.gif Betgi rezervacija- tai ne pinigų nuskaitymas, jei tokia pat suma rezervuojama kelis kartus, bankas nuskaito tik vieną kartą, kiti pinigai toliau guli sąskaitoje. Visada patikrinu ar gerai nuskaitė, nes jei nuskaitytų du kartus, keliaučiau rašyti pretenzijos ir laukčiau pinigų cool.gif
Atsakyti
Aš visada pasitikrinu, ypač kai būna rezervuota už bilietus ar viešbutį. Bet dar nebuvo taip, kad rezervuotų ir nurašytų tą pačią sumą su kartus. Bet žinau, kad kitiem taip nutinka ir įvairiuose bankuose.
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 03 30, 16:37)
Aš irgi seku pinigų srautus, nes naudoju keletą skirtingų bankų kortelių. Dvigubų rezervacijų buvo ne kartą ir ne du- jei parduotuvėje kasininkė braukia kortele daugiau nei vieną kartą, tai 90% atvejų patikrinusi išrašus randu tiek rezervacijų, kiek kartų braukė  biggrin.gif  Betgi rezervacija- tai ne pinigų nuskaitymas, jei tokia pat suma rezervuojama kelis kartus, bankas nuskaito tik vieną kartą, kiti pinigai toliau guli sąskaitoje. Visada patikrinu ar gerai nuskaitė, nes jei nuskaitytų du kartus, keliaučiau rašyti pretenzijos ir laukčiau pinigų  cool.gif


Taip, guli, bet jeigu jie yra rezervuoti tu jais pasinaudoti negali. Tai gaunasi, kad ir turi ir neturi tų pinigų... doh.gif
Atsakyti