Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

Apklausa: Kaip vertinate Gender Loops programą (64 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Niu ką... Tęsiam 4u.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
Atsakyti
superdiskusija 4u.gif
Atsakyti
Nebalsuoju niekaip. Nesu nei prieš, nei už. Manau, kad ta programa labiau tiktų pradinukams ir tai minimaliai. O darželinukai... per maži. Ir ne todėl, kad per maži apie TAI žinot, o todėl, jiems per sunku tą programą (jos tikslus) suprast smile.gif
Atsakyti
Prabalsavau prieš todėl, kad manau darželyje tikrai to nereikia, va jei kalba eitu apie mokyklinius vaikus tada ir balsuočiau kitaip 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jėga @ 2009 03 29, 14:35)
Manau, kad ta programa labiau tiktų pradinukams ir tai minimaliai. O darželinukai... per maži. Ir ne todėl, kad per maži apie TAI žinot, o todėl, jiems per sunku tą programą (jos tikslus) suprast smile.gif

drinks_cheers.gif 100 proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GODYTĖS-MAMA: 29 kovo 2009 - 15:20
Įdomu, kas UŽ balsavo ir kokie argumentai.?
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 03 29, 16:55)
Įdomu, kas UŽ balsavo ir kokie argumentai.?

Ne aš tongue.gif
Aš ir toliau manau, kad per stipriai reaguojam ax.gif . Kai vaikas klausia, iš kur atsiranda vaikai - papasakojam ir bėdos nedarom, kad domisi trimetis. O kai klausia, ar gali gyvent vyras su vyru ar moteris su moterim - jau bėda? Spec, programos, manau, nereikia, bet jei vaikai apie TAI sužinos - homoseksualais jie nuo to netaps biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 03 29, 23:35)
Ne aš tongue.gif
Aš ir toliau manau, kad per stipriai reaguojam ax.gif . Kai vaikas klausia, iš kur atsiranda vaikai - papasakojam ir bėdos nedarom, kad domisi trimetis. O kai klausia, ar gali gyvent vyras su vyru ar moteris su moterim - jau bėda? Spec, programos, manau, nereikia, bet jei vaikai apie TAI sužinos - homoseksualais jie nuo to netaps biggrin.gif

Jei vaikas klausia, tai manau, kad paaiškinam, bet tokių dalykų pirmos tikrai nepulsim pasakoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jovana @ 2009 03 29, 17:55)
Įdomu, kas UŽ balsavo ir kokie argumentai.?

AŠ prieš
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Mamos gal galit paaiskinti kas buna kai grupeje buna karantinas. Ar prieziura didesne ar kaip? Ir jei nevesciau vaiko tai skaiciuotu uz tas dienas? ir kiek laiko tas dalykas tesiasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2009 03 30, 08:27)
Mamos gal galit paaiskinti kas buna kai grupeje buna karantinas. Ar prieziura didesne ar kaip? Ir jei nevesciau vaiko tai skaiciuotu uz tas dienas? ir kiek laiko tas dalykas tesiasi?  4u.gif


Karantinas, kai nors vienas vaikas suserga infekcine liga, t.y. uzkreciama. Tada tos grupes vaikai neturetu dalyvauti jokiose darzelio sventese ir pan. Tesiasi tiek , kiek yra nustatyta mediku (inkubacinis periodas), jei suserga dar vienas vaikas - karantinas vel pratesiamas. Ar reikia moketi, jei nevedi nezinau, nes visada vesdavau.
Atsakyti