Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai VI dalis

Toliau klausiame, dalinamės informacija apie genetinius tyrimus.
Atsakyti
Važiuosiu balandžio 9 į kmuk pas genetikę D.Simanavičiūtę pakartotinei echoskpijai.
Atsakyti
Man čia toks klausimas..... g.gif registruojantis liepė į apžiūrą atsinešt kokį rankšluostėlį ar panašiai... (čia santariškėse) O prieš tai tokių dalykų nereikėjo g.gif tai dabar suku galvą, kas čia taip pasikeitė....
Atsakyti
Sveikos, mamytės,
gal galėtumėte kas padėti? Labai reikia gyd. genetikės Krasovskajos mob.nr. (gali būti ir kokios kitos, tiesiog apie šitą girdėjau labai gerų atsiliepimų). Susivėlinau su oficialiu užsirašymu doh.gif , todėl, bijau, reikia skambinti tiesiogiai ir kažkaip dėl kosultacijos tartis asmeniškai... Pastaruoju metu labai apniko visokios baimės verysad.gif
Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aela @ 2009 04 01, 13:17)
Sveikos, mamytės,
gal galėtumėte kas padėti? Labai reikia gyd. genetikės Krasovskajos mob.nr. (gali būti ir kokios kitos, tiesiog apie šitą girdėjau labai gerų atsiliepimų). Susivėlinau su oficialiu užsirašymu  doh.gif , todėl, bijau, reikia skambinti tiesiogiai ir kažkaip dėl kosultacijos tartis asmeniškai...  Pastaruoju metu labai apniko visokios baimės  verysad.gif
Iš anksto ačiū  4u.gif



Parasiau i az 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės mano tyrimai irgi nekokie, vakar sužinojus tiek prisinervinau, o šiandien paskaičius SM apsiraminau ir tikiu, kad viskas bus gerai.
Pagal kraujo tą tyrimą parodė pagal amžių, paskutinių mm data turėtų būti 1:803, o yra 1:365, o pagal echo 1:478 dauno sindromas, bet vandenų tyrimą vistiek darys, bet dar taip toli už 2 sav., Kadangi giminėje yra protinę negalę turinčių asmenų. unsure.gif

Kaip gerai, kad yra kur paskaitinėti ir gali nusiraminti. 4u.gif

Tiesa dar išrašė ir man ir vyrui kraujo tyrimus pasidaryti, kas čia do tyrimai, ką iš jų pasako? gal kas buvot darėt tokius ir žinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dodže: 01 balandžio 2009 - 15:15
Sveikutes!

Noriu jusu nuomenes apie rezultatus: Dauno ligos rizika 1:718, Edvardso sindromo <10 000, nervinio vamzdelio defektu 1:8502.

Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2009 04 01, 22:05)
Sveikutes!

Noriu jusu nuomenes apie rezultatus: Dauno ligos rizika 1:718,  Edvardso sindromo <10 000, nervinio vamzdelio defektu 1:8502.


viskas ok, ramiai sau megaukis nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2009 04 01, 22:05)
Sveikutes!

Noriu jusu nuomenes apie rezultatus: Dauno ligos rizika 1:718,  Edvardso sindromo <10 000, nervinio vamzdelio defektu 1:8502.


Kiek girdėjau nerimauti reikai tada, kai tikimybė mažiau 100..
Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2009 04 01, 22:05)
Sveikutes!

Noriu jusu nuomenes apie rezultatus: Dauno ligos rizika 1:718,  Edvardso sindromo <10 000, nervinio vamzdelio defektu 1:8502.


Tikrai nėra ko nerimauti smile.gif
Lengvo ir ramaus nėštumo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2009 04 01, 12:44)
Man čia toks klausimas..... g.gif  registruojantis liepė į apžiūrą atsinešt kokį rankšluostėlį ar panašiai... (čia santariškėse) O prieš tai tokių dalykų nereikėjo  g.gif tai dabar suku galvą, kas čia taip pasikeitė....


Aš kai buvau echoskopuotis krūties, tai registruojantis irgi pasakė, kad reikia turėti savo rankšluostėlį - paskui juo nusivaliau visus tuos tepalus. O dabar nesakė nieko ( kmuk).
QUOTE(Dodže @ 2009 04 01, 16:11)
Tiesa dar išrašė ir man ir vyrui kraujo tyrimus pasidaryti, kas čia do tyrimai, ką iš jų pasako? gal kas buvot darėt tokius ir žinot?


Turbūt tokie patys tyrimai tyrimai ( detalūs, kaip ir tau buvo atlikti), tik tirs ir vyro kraują, kad nustatytų, ar vyras nėra kokio negero geno nešiotojas.
Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2009 04 01, 20:05)
Sveikutes!

Noriu jusu nuomenes apie rezultatus: Dauno ligos rizika 1:718,  Edvardso sindromo <10 000, nervinio vamzdelio defektu 1:8502.


mano PRISCA atsakymas buvo Dauno 1: 650, kai mano amziaus norma butu apie 1:900. Gine mane nuramino, kad tik 1:250 rezultatu siuncia pas genetikus... nurimau ir ramiai laukiau nestuke.gif
Turiu sveika mergyte 4u.gif
Atsakyti