Įkraunama...
Įkraunama...

Lazerinis riebalų nusiurbimas

siandien per Laba rytą išgidrau apie riebalu nusiurbima lazeriu
GK klinikos tinklapyje pasiskaiciau, bet kainu neradau sad.gif gal kuri jau domejotes ar net isvandete? parasykite atsiliepimus, pls 4u.gif
Atsakyti
CIA apie tai daugiau, bet idomu kas tai savo kailiu isbande smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na tai niekas taip ir nesuzinojo kiek kainuoja?
Man irgi butu idomu g.gif
Nes noreciau kai ka pasikoreguoti rolleyes.gif
Internete nieko neradau,turbut ,tai dar tik naujove g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2009 04 07, 21:49)
man labai kaina idomi, bet niekaip nepaskambinu  unsure.gif


man pavyko prisiskambint. nusiurbimas kaklo srity - 4000 lt ,o visur kitur (pilvukas,slaunys,ties keliais ir kt.) - 6000 lt. bent jau taip administratore sake smile.gif bet perspejo,jog pirmiausia reiktu atvykt i konsultacija ir paziuret ar isvis imanomas tas nusiurbimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paradigma @ 2009 04 07, 20:09)
man pavyko prisiskambint. nusiurbimas kaklo srity - 4000 lt ,o visur kitur (pilvukas,slaunys,ties keliais ir kt.) - 6000 lt. bent jau taip administratore sake  smile.gif  bet perspejo,jog pirmiausia reiktu atvykt i konsultacija ir paziuret ar isvis imanomas tas nusiurbimas  mirksiukas.gif

Na jo ,kaineles nemazos doh.gif
Nors pries 3 metus uz jojiko kelniu nusiurbima sumokejau 3000lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paradigma @ 2009 04 07, 19:09)
man pavyko prisiskambint. nusiurbimas kaklo srity - 4000 lt ,o visur kitur (pilvukas,slaunys,ties keliais ir kt.) - 6000 lt. bent jau taip administratore sake  smile.gif  bet perspejo,jog pirmiausia reiktu atvykt i konsultacija ir paziuret ar isvis imanomas tas nusiurbimas  mirksiukas.gif

O cia uz viska 6000 lt ta prasme pilvas, slaunys? g.gif
Atsakyti

QUOTE(Kita @ 2009 04 07, 22:48)
O cia uz viska 6000 lt ta prasme pilvas, slaunys?  g.gif


kaip supratau - pilvas 6000 lt ,slaunys irgi 6000lt atskirai. bet gal kokia nuolaidele butu kartu darant g.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif yra sugiharoj daromas riebalu nusiurbimas pilvo juosmens srityje kaina 3000-4500lt
cia daugiau http://www.sugihara.lt/1/239/
Atsakyti
QUOTE(malinkaja18 @ 2009 04 07, 22:32)
sveikos 4u.gif yra sugiharoj daromas riebalu nusiurbimas pilvo juosmens srityje kaina 3000-4500lt
cia daugiau http://www.sugihara.lt/1/239/


cia, kaip suprantu, tas chirurginis nusiurbimas, ne lazerinis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2009 04 08, 06:27)
cia, kaip suprantu, tas chirurginis nusiurbimas, ne lazerinis  unsure.gif

Aha chirurginis...
Bet idomu ar tikrai tas lazerinis pasiteisina, nes kaip supratau nieko ten nesiurbia o tirpdo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 04 08, 12:13)
Aha chirurginis...
Bet idomu ar tikrai tas lazerinis pasiteisina, nes kaip supratau nieko ten nesiurbia o tirpdo  unsure.gif


as kaip supratau tai pirma tirpdo, o tada ir issiurbia ji kazkaip g.gif bet siaip neisivaizduoju kaip kas
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2009 04 08, 10:50)
as kaip supratau tai pirma tirpdo, o tada ir issiurbia ji kazkaip  g.gif  bet siaip neisivaizduoju kaip kas

Kam idomu Before and after
Dar vadinama Smart Lipo, kiek skaiciau gali prireikti keliu proceduru, nepalieka randu arba labai mazus bigsmile.gif , o rezultatai buna kaip ir chirurginiu budu, needi, prisiziuri, neatauga.
Va visa Procedura

Atsakyti