Įkraunama...
Įkraunama...

Ar L. Malinauskas padėjo nuimti užkeikimą?

Sveiki, kokie atsiliepimai apie L malinausko darba, jis zinomas kaip Torologas bet uzsiima ir magija, ar kam teko gauti pagalbos, ar efektyvi buvo?
psidalinkim nuomonemis nes manau kad tai aktualu daugeliui, kai jau nebezinai ko griebtis reikia gydyti siela ar apsiginti nuo nesekmiu verysad.gif
Atsakyti
tai ar niekas nepasidalins patirtimi ar ispudziais?
verysad.gif
4u.gif
Atsakyti
as pas Malinauska esu burusis. kai kalbejo tai atrode, kad visiskas nesamones tauskia, bet dabar (po dveju metu)kai prisimenu tai viskas issipilde. o ar uzkeikimus nuima nezinau. zinau, kad siauliuose yra tokia Ieva. Tai ji tikrai nuima.

QUOTE(Vaidillute @ 2009 03 29, 17:53)
tai ar niekas nepasidalins patirtimi ar ispudziais?
verysad.gif 
4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Vaidillute @ 2009 03 29, 16:53)
tai ar niekas nepasidalins patirtimi ar ispudziais?
verysad.gif 
4u.gif

Jei turi konkreciu klausimu-galim apie tai per az.
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 03 29, 19:03)
as pas Malinauska esu burusis. kai kalbejo tai atrode, kad visiskas nesamones tauskia, bet dabar (po dveju metu)kai prisimenu tai viskas issipilde. o ar uzkeikimus nuima nezinau. zinau, kad siauliuose yra tokia Ieva. Tai ji tikrai nuima.


gal tos ievos kontaktus i az gali. aciu 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif aciu uz informacija, chiromante as tau i az parasiau, o kitoms aciu labai uz info.
Ar galima i az tos Ievos telefoniuka ar adresa.
aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 03 29, 18:03)
as pas Malinauska esu burusis. kai kalbejo tai atrode, kad visiskas nesamones tauskia, bet dabar (po dveju metu)kai prisimenu tai viskas issipilde. o ar uzkeikimus nuima nezinau. zinau, kad siauliuose yra tokia Ieva. Tai ji tikrai nuima.


Jei gali tos Ievos tel i AZ, aciu
Atsakyti
Prakeikimu nenuima niekas (nebent tas kas uzdejo) Juos reikia "atrabotat".....Jeigu kalbat apie prakeikimus....
Atsakyti
Prakeikimus g.gif užkeikimus doh.gif ...keikimus lotuliukas.gif viskas nuo to "keiksmažodžio" ax.gif Aš manau,kad mažiau reikia keiktis 4u.gif vot wub.gif O va Ieva Gelžinienė? ....negerk asiliuk iš balutės schmoll.gif ožiuku tapsi ...Bet kurie nuiminėtojai turi kažką įdėti ton "skylėn" Tai turim tik dvi išeitis g.gif arba "atidirbti" verysad.gif arba suvokti ir priimti su besąlygine meile wub.gif
Atsakyti
Leopoldas - keistas zmogus, labai ne i tema vare - mano horoskopo zenkla spejo is sesiu kartu, pasake, kad vyro neturiu, bet turesiu vyresni (nors turiu ir jaunesni), santuokas ir vaikus mate, kur ju ne paduju... zodziu eme juokas ir tiek lotuliukas.gif
Tai kaip toks grybas dar ir uzkeikima nuimtu?
Atsakyti
QUOTE(pukebaisule @ 2009 04 05, 21:40)
Leopoldas - keistas zmogus, labai ne i tema vare - mano horoskopo zenkla spejo is sesiu kartu, pasake, kad vyro neturiu, bet turesiu vyresni (nors turiu ir jaunesni), santuokas ir vaikus mate, kur ju ne paduju... zodziu eme juokas ir tiek lotuliukas.gif
Tai kaip toks grybas dar ir uzkeikima nuimtu?

Nevertetu daryti tokiu apibendrinimu,nezinodama zmogaus ir tuo labiau jo galimybiu biggrin.gif Horoskopo spejimui jis turi neteisinga sistema,todel ir speja sesis kartus (ne karta jam sakiau,kad pagal savo sistema pataikys 1 karta is 10 bigsmile.gif ) Su klijentais eksperimentuoja,vietoj to,kad darytu tai ka moka tikrai idealiai...Na bet cia jo reikalai
Atsakyti
o ka jis moka geriausiai, gal man reiktu kreiptis visdelto i ji pagalbos ?
g.gif
Atsakyti