Įkraunama...
Įkraunama...

Gimęs vaikas pasikeitė ar liko toks pats,

Yra toks teiginys, moteris, dar kai laukiasi, jos vaikas dar būdamas pilve labai spardosi, daužosi, naktimis neduoda mamai miegoti ir pan. ir gimęs lygiai taip pat elgiasi.
Ir atvirkščiai, būna labai ramūs pilve, nei spardosi per daug nei ką, mamai visuomet leidžia miegoti ir gimę lygiai taip pat elgiasi, būna labai ramūs vaikiukai.




Va maniškis sūnelis pilve buvo tikras viesulas doh.gif dar būdama nėščia negalėjau ramiai išsimiegoti, na ir gimė lygiai toks pats viesulas biggrin.gif doh.gif Mamai nėra ramybės smile.gif


tai man ir parūpo ar jūsų vaikai pasikeitė ar išliko tokie patys, kaip ir pilve, kad buvo?
Atsakyti
nežinau, kiek tame tiesos, bet mano dukryte pilve buvo labai rami, kartais net prisigalvodavau visko laugh.gif ir gydytojams pastoviai skusdavausi, kad vaikas pilve nesispardo biggrin.gif todėl dažnai pas jos ir lankydavausi, tam, kad įsitikinti ar tikrai viskas gerai ax.gif
Naktimis niekad nesispardydavo cool.gif o ir rytas beveik ne. Sėdėdavau ir skaičiuodavau judesius ir beveik niekad nesuskaičiuodavau reikiamo kiekio unsure.gif verysad.gif

ir dabar, kai dukrytė gimė, yra labai rami wub.gif neverkia be priežasties, ar "dėl ožiukų" thumbup.gif labai geras vaikas wub.gif
naktimis dukrytė miega labai gerai, mama visad išsimiegojusi biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dukra tikra spardukė buvo, futbolininkė biggrin.gif
nepasakyčiau, kad labai jau nerami, ir nepasakyčiau, kad rami unsure.gif

atsakant į temą, tai tikriausiai tokia pati, kaip ir pilve buvo cool.gif
Atsakyti
Mano pirmagimis pileve duodavosi, regis kaip ir priklauso (net nezinau su kuo cia lyginti reiketu), mes sakydavome, kad futbolininkas bus matyt, bet nei ten kepenu ar pusles man jis tikrai neizdauze, kaip kitos pasakoja. Dabar laukiuosi antro, manau, jo judesiai labai panasus, kaip ir pirmo, bet mano pacios savijauta kitokia dabar nei pirmai, tai yra su pirmu buvau emociskai rami, nenervuota, be asaru isnesiojau, o sis nestumas visiskai kitoks, tad ir idomu, ar nuo to kas priklauso.
Kai gime pirmagimis, iki kokiu 1-1,5 metu buvo tikras ramiakas, visi stebejosi, kad gali ramiai issedeti, keliones pernesa be problemu...o kai paaugo...tikras sportininkas pasirode ir futbolas ir krepsinis ir dviraciuot anksti pradejo ir lipti, begti zodziu visi aplinkiniai ji dar hiperaktyviu vadino...bet jis tik siaip sportiskas, o kai reikia issedi, susikaupia, zodziu gyvas vaikas. Nemanau, kad nuo to, koks pilve, toks gyvenime bus, kiekvienas gimes atsinesa su savimi tik jam budingas budo savybes, charakteri, kuris jau yra igimtas.
Atsakyti
Mano dukryte pilvelyje buvo laaaabai nerami, istisai maldavosi lotuliukas.gif Ir diena ir nakti spurdedavo tongue.gif O kai gime, tai tokia pati spurdaliuke yra tongue.gif Labai smagus vaikiukas, judri labai, ir istisai su pacia didziausia sypsena smile.gif O kai verkia....tai ajajai koki balseli turi bigsmile.gif manau visi kaimynai girdi, kai mazoji uzsimano pakoncertuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi neramuolę turiu biggrin.gif Pilve "gyvendama" tarkavo šonkaulius nerealiai.Dieną naktį,ištisai doh.gif Gimus dar "baisesnė" tongue.gif Ramiai vietoj nenuguli,naktį ir tai atsikėlus kojas tarp lovytės virbų kaišioja,o paskui rėkia,kad mama ištrauktų rolleyes.gif Malonus rūpestėlis wub.gif
Atsakyti
o musu sportininkas, kaip mego pilvelyje nuo 23 iki 24 ypatingai stipriai duotis, tai ir davesi pirmus tris menesius. mes net juokemes, kad viskas tas pats lotuliukas.gif kaip ir nuo pradziu bigsmile.gif dabar tai jau persimuse ir tokiu laiku jau miega mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo besyte: 30 kovo 2009 - 15:10
keista, bet turbut tame yra teisybes, mano vyresnelis pilvelyja buvo labai ramus, vos vos kutendavo, tai ir gimes buvo lygiai toks pat, tik valgydavo ir miegodavo. na o jaunelis tai spardydavo sonkaulius taip kad vos neapsi....is skausmo, o ir gimes visus sokdina aplinkui blink.gif
Atsakyti
pilve buvo rami ir dabar rami thumbup.gif
Atsakyti
kaip ir dar jam bunant pilve, taip ir dabar manom, kad bus arba geriausias pasaulio futbolininkas arba begikas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na aš turbūt galėčiau paneigti šiuos teiginius.
Nes, maniškė pilvelyje mažai judėjo, skaičiuodavau judesius...ir stebėdavausi, kaip draugių nestuke.gif pilveliai juda, kad net mažylių kojyčių ir rankyčių kontūrai matosi, dabar - turi tokią judruolę, kad nei minutės be veiklos, judėjimo, bėgimo negali...
Būdama nestuke.gif išsimiegodavau, kaip niekada gerai, kai gimė mažylė iki dviejų metų miego naktimis teko atsisakyti, nekalbant ir apie dienos miegą...
Ir t.t. - man atrodo, kad gimdymo namuose, man padavė ne tą vaiką, nors tikrai taip nėra biggrin.gif
nestuke.gif valgiau šokoladus, o štai dukrai gali tokio "maisto" net nebūti...neskanu ir nebūtina smile.gif

Todėl...negaliu pritarti šiems teiginiams g.gif
Atsakyti
Buvo ramus, ramus ir dabar wub.gif
Atsakyti