Įkraunama...
Įkraunama...

Telepatija

Ką manote apie šį reiškinį? Ar tikite? Ar esate patyrusios savo kailiu? tikiuosi gražių diskusijų mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif Įdomi tema apie įdomu ir keista reiskinį.Asmeniškai juo tikiu ir patyriau savo kailiu daugybe kartų.Keistas jausmas kai tai nutinka.Gal kas žino sio reiškinio paaiškinimą,kodėl taip įvyksta?Man dažniausiai taip nutinka kai noriu paskambint vyrui.Būna paimu telefoną į rankas,spaudžiu skambinti,o pasirodo,kad atsiliepiu,nes jis man tuo pačiu metu skambina g.gif
Atsakyti
O kaip apie tokį niekaip neapibūdinamą, ir nepaaiškinamą reiškinį, kai kūnu nuvilnija bangos, ir tiesiog žinau, kad mano draugas apie mane galvoja rolleyes.gif
Iš pradžių nesupratau, kas darosi, kol po vieno tokio nusipurtymo - nes jausmas tikrai stiprus, gavau iš jo žinutę, kad yra koncerte, ir kad norėtų mane šalia turėti rolleyes.gif
Arba, eidama į universitetą, žinau, ar sutiksiu jį šiandien, ar ne (na, gal čia labiau nuojauta), bet vistiek unsure.gif
Atsakyti
buna pagalvoji apie senai matyta drauge ir susitinki ar paskambina
Atsakyti
Nezinau, ar galiu tai vadinti telepatija, bet kartais su vyru iseina pabendrauti be zodziu. Na, kaip pavyzdys: valgydinu sunuti, pagalvoju, kad galetu vyras paduoti puodeli atsigerti. Jis atsistoja, ir atnesa ta puodeli. Daug tokiu atveju pasitaiko, bet pastebejau, kad tai ivyksta nevalingai, bunant tam tikroje busenoje, nes jei bandai tycia tai padaryti- nieko neiseina. Yra zmoniu, kurie tai gali kada panoreje perduoti mintis, bet man iki to dar toli, oi kaip toli biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2009 03 30, 12:43)
Ką manote apie šį reiškinį? Ar tikite? Ar esate patyrusios savo kailiu? tikiuosi gražių diskusijų  mirksiukas.gif


telepatija minčių ,jausmų pardavimas per atstumą....kai labai reikia pasinaudoju,bet tiesa pasakius-tai mane sekina ,o pats perdavimas nėra garantuotas 100 procentų...gi neskambinsi ir neklausi ar tau silpna nepasidarė
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 04 02, 18:20)
telepatija minčių ,jausmų pardavimas per atstumą....kai labai reikia pasinaudoju,bet tiesa pasakius-tai mane sekina ,o pats perdavimas nėra garantuotas 100 procentų...gi neskambinsi ir neklausi ar tau silpna nepasidarė

patiriu ir aš šį reiškinį, tikrai nėra lengva jį savyje turėti....Tad dažnai imu ir ignoruoju.Ir tuo nesinaudoju. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(laimabuz @ 2009 04 02, 18:20)
telepatija minčių ,jausmų pardavimas per atstumą....kai labai reikia pasinaudoju,bet tiesa pasakius-tai mane sekina ,o pats perdavimas nėra garantuotas 100 procentų...gi neskambinsi ir neklausi ar tau silpna nepasidarė

Nesupykit už klausimą, bet kaip jūs tai sugebate padaryt.
Telepatija yra psichinė galimybė, peržiangiati įprastas žmogaus jutimų diapazono galias . g.gif g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(raimuxe @ 2009 11 13, 20:38)
Nesupykit už klausimą, bet kaip jūs tai sugebate padaryt.
Telepatija yra psichinė galimybė, peržiangiati įprastas žmogaus jutimų diapazono galias .  g.gif  g.gif  doh.gif

nežinau, kaip gi čia paaiškinus. Kad ir šiandien pagalvojau apie tą žmogų ir toje pat sekundėje man paskambino telefonu.
Atsakyti
Vat, jeigu kas nors man padetu ishvystyti teliapatyjaaa, oi tai butu shaunu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytautas M. @ 2009 11 17, 23:02)
Vat, jeigu kas nors man padetu ishvystyti teliapatyjaaa, oi tai butu shaunu!  4u.gif

o tu dabar ne šauniai gyveni? smile.gif
Atsakyti
unsure.gif Shauniai, bet truksta telepatijos iki pilnos laimes. Profesinei veiklai. mirksiukas.gif
Atsakyti