Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 63 tema.

DUK.

MEDŽIAGOS:
Aida:
Apačioj išilgai yra 7 kadratukai, į viršų 10 kvadratukų. Tai:
Jei aida 14 dydžio, tai tą kvadratukų skaičių dauginat iš 1,8
Jei aida 16 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,6
Jei aida 18 dydžio, tai kvadratukų skaičių dauginat iš 1,4

Šiuo atveju, jei aida būtų 14, tai 7x1,8= 12.6 cm ir 10x1.8= 18 cm tiek medžiagos reikia paveiksliukui. Na ir pridedat po kelis cm iš kraštų.

Tie skaičiai 1,8; 1,6; 1,4 tai yra 10 kryžiukų 14-oj aidoj užima 1,8 cm ir t.t.
Gali pasiskaičiuoti:
Antras stulpelis nurodo skylučių kiekį - 10 cm
Aida 8 .......................32
Aida 11 ......................43
Aida 14 ......................55
Aida 16 ......................63
Aida 18 ......................70
Aida 20 ......................79

evenweave ir linas
28 linas - atitinka 14 aida,
32 linas - atitinka 16 aida,
36 linas- atitinka 18 aida.

28 evenweave-14 aida
32 evenweave- 16 aida

NUOTRAUKŲ ĮKĖLIMAS per http://www.imageshack.us
1. Įeiname į http://load.imageshack.us
2. Browse ir pasirenkam foto iš savo kompiuterio
3. Tada uždedam pirmą varnelę (reise image)
4. Pasirenkam dydį (siūlau 640X480 for message boards)
5. host it!
6. Paskutinė duota nuoroda (pačioje apačioje) (Direct link to image) http://.. (nuoroda be jokių klaustukų)
P.S. Puslapis buvo pakoreguotas, todėl:
Reikia pasirinkti: + Show Advanced Linking
Ir tik tada po užrašu: DO NOT Use Link Below when posting. Use FORUM Links above for posts
Duoda: Direct link to image
7. Kopijuojam nuorodą
8. Atsakydami žinutę renkamės IMG mygtuką ir įdedam nukopintą nuorodą
9. Spaudžiam OK
Sėkmės!

ADATOS:
Teorijoje raso, kad ant 14 Aidos tinka siuvinejimo adata Nr.24 arba Nr.26.
Kuo storesne adata, tuo mazesnis jos numeris.
8 Aida tinka Nr.22 adata
11 Aida - Nr.24
14 Aida - Nr.26
16 Aida - Nr.26 arba 28
18 Aida - Nr.26 arba 28
22 Aida - Nr.28

Paaiškinimas kaip siuvinėti:
http://ekzark.narod....tchlesIdeal.htm

SHEMŲ PAIEŠKA

62 tema

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 30 kovo 2009 - 21:07
registruojuos smile.gif wub.gif
Atsakyti
Florestina ,ačiū už naujus namučius 4u.gif

Chinchin,tas mano ežiukas nelabai suderintom spalvom ,mat rinkau pagal spalvos pavadinimą ,ne pagal numeriuką,tai kaip buvo parašyta garstyčių ,tai ir paėmiau garstyčių,o turėjo būt kažkuris rudas atspalvis ,todėl tie spygliai taip susilieja,ir dar žandus siuvinėjau senais rusiškais rožiniais siuliukais,mat spalva kurią buvau žandams pirkusi pasirodė per ryški ,tiesa sakant nesitikėjau,kad gausis toks mielas tas ežiukas,bet rezultatas mane tenkina,ir ačiū už pagyras,man malonu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Darbeliai kaip visada, nuostabūs drinks_cheers.gif

zundyte, ir man tavo ežiukas pasirodė labai mielas ir vykęs 4u.gif
Pumpurėlio darbeliu likau sužavėta wub.gif

kažkam reikėjo mirabilia schemučių - nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 29, 20:54)
blink.gif Nieko nesupratau, o schemoj prie raidžių yra pavaizduota?

Jei tik ką užsakynėsi, duok žinoti. Siūlą karoliukam turiu nusipirkusi, super dalykas  thumbup.gif

Nėra.
Puslapis http://www.123stitch.com . Matau yra daugiau norinčių, galim organizuotis mirksiukas.gif
QUOTE(giege @ 2009 03 29, 21:36)
Jei užsisakinėsi, duok žinot. Turiu keletą norų, kurių nėra Lietuvoje, gal rasiu US.

Puslapis http://www.123stitch.com . Matau yra daugiau norinčių, galim organizuotis mirksiukas.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 29, 22:08)
Dvi raides visas su schemom turi?

L paskutinė išleista kol kas. Kitų nėra. Iki L turiu visas.
QUOTE(ide @ 2009 03 30, 09:37)
Dvisuper wub.gif  wub.gif
Gal gali imesti nuoroda is kur uzsisakineja US? g.gif Gal ir as prisijungciau prie jusu uzsakymo ax.gif

Nuoroda aukščiau, gali rinktis, manau, kad sukurpsim bendrą užsakymą mirksiukas.gif
QUOTE(rita7777 @ 2009 03 30, 11:32)
Nuostabi raidė  wub.gif  4u.gif  wub.gif  4u.gif  o kur galima jas rasti?  blush2.gif  ar tik pirkti yra? Man reikėtų "O" ir "R"

O ir R dar neišleistos visai.
QUOTE(viskas svarbu @ 2009 03 30, 12:44)
visus namie susikabinsi? jėga. aš tą su pelėmis ant moliūgo pažadėjau iki vasaros vidurio padovanoti - teks kažkaip spėti. O girtuoklį nykštuką tai jau pas save, virš baro, auklėjamoji priemonė bus  user posted image

Liks pas mane. Moliūgas jau pradėtas siuvinėti, bet vat atėjo visos medžiagos raidėms, tai moliūgą teko atidėti laikinai šonan.
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 30, 19:50)
Naujausias mano darbelis. Dar neįrėmintas, bet visaip kitaip - jau baigtas smile.gif Malonus ir lengvas darbas  rolleyes.gif
Acufactum dizainas, Zweigart Belfast linas, DMC siūlai, Mill Hill karoliukai.

Suuuuuuper wub.gif

Toms, kurios prašėt per AŽ raidės G - pasimkit prašau CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 30 kovo 2009 - 21:24
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 30, 21:55)
Pataisyk klaidą 18aida atitinka 36 liną  4u.gif
Papildyta:
bigsmile.gif  thumbup.gif Šauniai sekasi darbuotis ir tempas neblogas thumbup.gif Antra pusė dar gražesnė už manąją  mirksiukas.gif


Ačiū, mieloji, bet jau neperlenk blush2.gif Kur jau man... blush2.gif

Šiaip jau siuvinėju lėtai, tenka vis praardyti, nes apsiskaičiuoju. Kanvos nebraukau. Nei turiu su kuo, nei žinau kaip tai lengviau padaryti. Man atrodo labai daug darbo ją braukyti... laiko gaila. Tai klaidų neišvengiu. O palikt jų nemėgstu. Tik labai jau retai ir jei labai skubu. Man nesvarbu, kad kitiems nesimato, svarbu, kad aš pati žinau kur klaida, o tai man nepatinka...

Parodau dar vieną seeeeeeniai pradėtą ir nebaigtą staltiesę... Ojei, jai metų daugiau nei mano sūnui (o jam 12..) blush2.gif blush2.gif Galit juoktis. Bet nebaigtų net megztinių turiu. Na, kažkas nutinka ir nebevažiuoja toliau. Dabar jau net schemos tos neberandu... Bet dėl schemos - tai dar nieko tokio, nes pagal kitus motyvus pabaigčiau, bet nerandu ir nėrimo schemos. Va čia gerokai blogiau... O jau ir nebežinau ar patinktų man ta staltiesė. kažkokia morališkai pasenusi gal... blush2.gif Kadangi šio siuvinuko labai gera medžiaga - linas, seniau tokių tebuvo gal tik Burdos salone (dabar GA irgi nieko panašaus nemačiau), ten ir pirkau - labai niežti rankos išardyt ir medžiagą panaudot kitiems darbams... Ant tos medžiagos siuvinėt, rodos, net nereikia - darbas pats slysta biggrin.gif . Net saldu, kai ją paliečiu ir atmenu, kaip kaišiojau adatą... Tai ir rezgu mintį išardyt. Nugi bet pirmiausia pasirodysiu, maž atkalbėsit blush2.gif ...

user posted image

user posted image


P.S. arba mano fotikas grybą pjauna, arba reik keist fotografę blush2.gif Pasižiūriu, jūs tokias geras nuotraukas įkeliat, va, Pumpurėlis - kaip nufotkino, tai ne tik darbelis, bet medžiagos kokybė kaip ant delno... O man tai pievos kažkokios gaunasi. Giriu, kad medžiaga gera, o nuotraukoj nieko nematyti. Kaip popieriaus lapas... doh.gif Jei iš arčiau pritraukiu - susilieja...

Zundyte, ežiukas labai fainas ir dailiai išsiuvinėtas. Šaunuolė 4u.gif

Nu ir prirašiau blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2009 03 30, 22:23)
Puslapis http://www.123stitch.com . Matau yra daugiau norinčių, galim organizuotis mirksiukas.gif

Nuoroda aukščiau, gali rinktis, manau, kad sukurpsim bendrą užsakymą mirksiukas.gif

Toms, kurios prašėt per AŽ raidės G - pasimkit prašau CIA


Dvi, 4u.gif 4u.gif 4u.gif už G!

Gal norėčiau prisijungti ir aš prie užsakymo, jei tau nebus per sunku čia visas norinčias "susemti"... O iš kur tu esi?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 30, 22:23)

Išsiverčiau su google pagalba, ryt pamėginsiu panagrynėti blush2.gif

QUOTE(Metija @ 2009 03 30, 22:24)


Fotkinant reikia paspausti gėlytę, tada gerai fokusuoja iš arti. Nors iš manęs prasta patarėja doh.gif
Atsakyti
Paukščiuk, tau schema kaip siuvinėjams pettite
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 03 30, 22:39)
Paukščiuk, tau schema kaip siuvinėjams pettite


tai kaip pusinis skersas, čia supratau, bet kodėl tavo kūnas atrodo kaip pilnai išsiuvinėtas. Čia jaučiu tas atvejis, kol gyvai nepamatysiu, nesuprasiu doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Metija - galiu patarti, nes vienas mano hobių fotografija (tegul neturiu "meninko akies", bet skaičius ir technikas išmanau gan neblogai). Turiu keletą fotoaparatų, bet mano "didžiojo / gerojo" aparato objektyvas netinka macro fotografijoms, todėl darbus fotografuoju su automatiniu aparatu. Reikia pasirinkti macro režimą (net ir gan paprasti fotoaparatai ją dažnai turi), fotografuoti iš kuo arčiau ir sufokusuoti (kad žalia lemputė užsidegtų). Jei sakai, kad tau "išplaukia" vaizdas, tai reiškia, kad objektyvas nefokusuoja tinkamai. Ir visada atsimink tokią universalią taisyklę - jei aplink tai, ką fotografuoji, atrodo per daug laisvos vietos, vadinasi nebuvai pakankamai arti mirksiukas.gif (jei įdomu, paskaityk paprastas komponavimo taisykles mano puslapyje, skiltyje fotografija).

O staltiesę, man regis, reik pabaigti - gaila būtų tiek darbo įdėjus įkišti nebaigtą į stalčių rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 30, 22:42)
tai kaip pusinis skersas, čia supratau, bet kodėl tavo kūnas atrodo kaip pilnai išsiuvinėtas. Čia jaučiu tas atvejis, kol gyvai nepamatysiu, nesuprasiu  doh.gif  blush2.gif

Siuvineji per viena siuliuka, vat ir gaunasi pilnai issiuvinetas. Pabandyk pati, pamatysi.
Papildyta:
QUOTE(Metija @ 2009 03 30, 22:33)
Gal norėčiau prisijungti ir aš prie užsakymo, jei tau nebus per sunku čia visas norinčias "susemti"... O iš kur tu esi?

Man susemti nesunku. Pasidarykit sarasa ko kuriai reikia, atsiuskit man per AZ, as padarysiu bendra uzsakyma. Kiek gausis siuntimas, padalinsiu pagal kiekvienos uzsakymo verte. Jei susirinks tik 3 su karoliukais ir persiuntimas bus per brangus, perspesiu pries uzsakydama, kad galetumete galutinai nuspresti. As Vilniete, tai toms, kurios Vilniuj, issidalinsim. I kitus miestus galesiu issiusti, jus susimokesit uz siuntima. Jei tinka, rasykit i AZ iki Velyku, uzsakyma padarysiu po Velyku is tu, kurios bus susiunte. Ir daugiau nebeterskim temos cia, gerai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 30, 22:43)
Metija - galiu patarti, nes vienas mano hobių fotografija (tegul neturiu "meninko akies", bet skaičius ir technikas išmanau gan neblogai). Turiu keletą fotoaparatų, bet mano "didžiojo / gerojo" aparato objektyvas netinka macro fotografijoms, todėl darbus fotografuoju su automatiniu aparatu. Reikia pasirinkti macro režimą (net ir gan paprasti fotoaparatai ją dažnai turi), fotografuoti iš kuo arčiau ir sufokusuoti (kad žalia lemputė užsidegtų). Jei sakai, kad tau "išplaukia" vaizdas, tai reiškia, kad objektyvas nefokusuoja tinkamai. Ir visada atsimink tokią universalią taisyklę - jei aplink tai, ką fotografuoji, atrodo per daug laisvos vietos, vadinasi nebuvai pakankamai arti  mirksiukas.gif (jei įdomu, paskaityk paprastas komponavimo taisykles mano puslapyje, skiltyje fotografija).

O staltiesę, man regis, reik pabaigti - gaila būtų tiek darbo įdėjus įkišti nebaigtą į stalčių  rolleyes.gif


Aga, Pumpurėli, dairiausi kažkada po tavo puslapiuką smile.gif 4u.gif Tikrai dėkui, patarimais bandysiu pasinaudoti kiek pavyks.

Staltiesės man gaila tik nėrinio.... nes kryžiavota tai nedaug..
Atsakyti