Įkraunama...
Įkraunama...

Ukmergės GN plepam toliau, II tema

Kadangi pabaigiau senąją temą, turbūt reikia atidaryti naują, todėl paplepėkim toliau smile.gif

Čia senoji tema
Atsakyti
aciu <edita smile.gif > uz informacija. as ryt turiu gimdyti ir bijau su skatinamais, tad noriu viska zinoti, kaip viskas bus. tikiuosi viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazooji @ 2009 03 31, 11:27)
Kadangi pabaigiau senąją temą, turbūt reikia atidaryti naują, todėl paplepėkim toliau  smile.gif

Čia senoji tema

Del susitvarkymo, nezinau, ar reikalauja, bet as namuose tuo pasirupinau, man taip buvo patogiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ju_ta @ 2009 03 31, 16:11)
Del susitvarkymo, nezinau, ar reikalauja, bet as namuose tuo pasirupinau, man taip buvo patogiau biggrin.gif

tai taip ir as namie planuoju susitvarkyti, tik na kazkaip toks klausimas man iskilo biggrin.gif
Atsakyti
As ir tema sukuriau doh.gif gal istrins moderatore unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitakamile @ 2009 03 31, 19:33)
As ir tema sukuriau doh.gif gal istrins moderatore unsure.gif

biggrin.gif labai plepėti norim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(doriukas @ 2009 03 31, 14:07)
aciu <edita smile.gif > uz informacija. as ryt turiu gimdyti ir bijau su skatinamais, tad noriu viska zinoti, kaip viskas bus. tikiuosi viskas bus gerai  smile.gif

Na tikrai nera ko byjot,aisku,kad wiskas bus gerai smile.gif Linkiu Tau didziausios sekmes pasitinkant dziaugsmeli 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
<mazooji>o jūs dėl epidiuro iš anksto buvot susitarusi?Ir dar toks na gal kvailas klausimukas, ar Ukmergėje reikalauja susitvarkyti "ten"

Del epidiurio,as mynejau gydytojui,kad man jo reiks,ti kai mane skatino jis ir prisistate smile.gif
O siaip jei waziuosi gimdyt nesitarus,kai pildys dokumentus,siulyciau uzsimint,kad tau reikes anesteziologo paslaugu,nes jei kentesi dali skausmu,ir i gala paprasysi nuskausminimu,tau ju nieks nepadarys (daro iki 7 cm ) smile.gif Siaip man rekomendawo gyd. Movsoviciu (skyriaus wedeja) o ka galiu apie ji pasakyt,tai ir pati nelabai zinau lotuliukas.gif Pataike is 3 kart. Zmogus su drebanciom rankom lotuliukas.gif Krito jam ir adatos,ir watos,zodziu ka nebepaimdawo i rankas lotuliukas.gif Vyras ziuredamas wos twardesi,nes waizdelis is sono buwo nekoks biggrin.gif Na bet rezultatas neblogas,nejauciau saremiu wisiskai nuo 8h- iki 3h thumbup.gif
o del tarpvietes, ti as nemanau,kad reikalauja,tiesiog higieniskiau,maloniau paciai...Galbut jei moteris nesa susitwarkius,kazkiek ja aptwarko,kad waikas nesusibadytu,neissigastu,ir butu grazesnis waizdelis biggrin.gif blush2.gif ax.gif (juokauju)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edita :): 01 balandžio 2009 - 17:36
smile.gif+2009 04 01, 18:31-->
QUOTE(edita smile.gif @ 2009 04 01, 18:31)
Na tikrai nera ko byjot,aisku,kad wiskas bus gerai  smile.gif  Linkiu Tau didziausios sekmes pasitinkant dziaugsmeli  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Papildyta:
<mazooji>o jūs dėl epidiuro iš anksto buvot susitarusi?Ir dar toks na gal kvailas klausimukas, ar Ukmergėje reikalauja susitvarkyti "ten" 

Del epidiurio,as mynejau gydytojui,kad man jo reiks,ti kai mane skatino jis ir prisistate smile.gif
O siaip jei waziuosi gimdyt nesitarus,kai pildys dokumentus,siulyciau uzsimint,kad tau reikes anesteziologo paslaugu,nes jei kentesi dali skausmu,ir i gala paprasysi nuskausminimu,tau ju nieks nepadarys (daro iki 7 cm ) smile.gif Siaip man rekomendawo gyd. Movsoviciu (skyriaus wedeja) o ka galiu apie ji pasakyt,tai ir pati nelabai zinau  lotuliukas.gif  Pataike is 3 kart. Zmogus su drebanciom rankom  lotuliukas.gif  Krito jam ir adatos,ir watos,zodziu ka nebepaimdawo i rankas lotuliukas.gif  Vyras ziuredamas wos twardesi,nes waizdelis is sono buwo nekoks  biggrin.gif  Na bet rezultatas neblogas,nejauciau saremiu wisiskai nuo 8h- iki 3h  thumbup.gif
o del tarpvietes, ti as nemanau,kad reikalauja,tiesiog higieniskiau,maloniau paciai...Galbut jei moteris nesa susitwarkius,kazkiek ja aptwarko,kad waikas nesusibadytu,neissigastu,ir butu grazesnis waizdelis  biggrin.gif  blush2.gif  ax.gif  (juokauju)

aisku su tuom epidiuru ir sukuosenom biggrin.gif visokiu klausimu kyla vis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazooji @ 2009 04 01, 19:37)
aisku su tuom epidiuru ir sukuosenom  biggrin.gif visokiu klausimu kyla vis  doh.gif

na ti nesidrowek ir klausk smile.gif pries gimdyma sawo klausimais ir as mazumele pasireiskiau biggrin.gif smile.gif
Atsakyti
as buvau paskaitelej tai epiduro nepatare darytis,nes kai ji padaro,tai vaisiaus sirdies tonai labai reti pasidaro.Nuo 120 nukrenta iki 60,tai vat...man ir ne uz kalnu gimdymas,tai kolkas negalvoju apie epidura.
Atsakyti
QUOTE(pupy @ 2009 04 02, 18:49)
as buvau paskaitelej tai epiduro nepatare darytis,nes kai ji padaro,tai vaisiaus sirdies tonai labai reti pasidaro.Nuo 120 nukrenta iki 60,tai vat...man ir ne uz kalnu gimdymas,tai kolkas negalvoju apie epidura.

pirma kart girdziu g.gif gal tonusiukai nukrenta del kitu priezasciu???
esu isitikus,kad tikrai jis nera susijes...
apie tai gali pasiskaityt:
http://www.news.lt/U...kausminimas.pdf
Atsakyti
Nezinau,edita,bet mums ta paskaita skaite akusere,vat ir sake,kad cia kaltas epiduras









Atsakyti