Įkraunama...
Įkraunama...

Nutrinti kojų kulnai..

Sveikos panelės 4u.gif Noriu paklausti jūsų patarimo:ka daryti kai nutrynusbatams lieka tokia ngraži oda, kad belaukiant vasaros baisu pagalvot apie atviras basutes..Žodžiu buvo taip, labai patiko man vieni batai rudeniniai, kuriuos as nešiojau net vos ne verkdama iš skausmo kaip jie man nutrindavo...bet as iš durnumo juos toliau nešiojau... verysad.gif bet po to jie prasinešiojo ir tapo patogiausiais mano batais thumbup.gif na bet nera ko labai džiaugtis: mano kulnai baisūs! Žaizdų nebėra, bet visa oda kulnų violetinė - mėlyna... lotuliukas.gif na net nežinau kaip paaiškint tiksliau...skamba juokingai, bet nejuokinga:) tai va ir noriu kreptis pagalbos i jus , gal žinot kokių veiksmingų būdų tai kulnų odai atstatyti? gal kažkokie kremai, aliejai ar kas nors...Ačiu labai:)
Atsakyti
man irgi panasiai buvo, tai tas toks kaip ir melynumas praejo per gal puse metu, tik kad as nieko nei tepiau nei ka unsure.gif irgi nusipirkau batus baisiai man patinkancius ir nesiojau kentedama ir galiausiai prisizaidziau, tai dabar stengiuos pirktis tik patogia avalyne thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ella*: 31 kovo 2009 - 19:19
praeis po kurio laiko, o dar kai vasarą kojos įdegs, tai tikrai nieko nesimatys mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš labai tikuosi kad praeis ... biggrin.gif nes nesinori žmonių gąsdint, atrodo tikrai nesveikai pamėlusios kojos.. schmoll.gif bet kad jau tiek laiko atrodo praėjo, o man visai negeriau...gal reik kokiu kremu tept kuris leistų tai senai odai pasišalint ir naujai užsidėt biggrin.gif gal kokie šveitikliai?ar kažkas panašaus:))
Atsakyti
QUOTE(emiliute @ 2009 04 02, 17:33)
Aš labai tikuosi kad praeis ... biggrin.gif  nes nesinori žmonių gąsdint, atrodo tikrai nesveikai pamėlusios kojos..  schmoll.gif  bet kad jau tiek laiko atrodo praėjo, o man visai negeriau...gal reik kokiu kremu tept kuris leistų tai senai odai pasišalint ir naujai užsidėt  biggrin.gif  gal kokie šveitikliai?ar kažkas panašaus:))


Galbut tu bandei urgo pleistrus pritrintoms puslems?
galeciau drasiai parekomenduoti tau juos, nes jie neleidzia formuotis puslei, o jeigu pusle jau yra susiformavusi tai padeda jai greiciau gyti ir jeigu skaudi vieta, tai malsina skausma. Beto sie naujieji pleistrai sukuria dregna terpe zaizdai gyti, kurios deka gyjanti zaizda nesudaro randelio ar tos pacios melynes smile.gif
Atsakyti
Ačiū, reiks išbandyt:) nes tokios jau mano kojos keistos..retai kada nauji batai pradžioje nenutrina.. doh.gif
Atsakyti
As jau net nebesinervuoju del to dalyko. nusipirkau pries pora savaiciu tikrai fainas ir patogias atrodo basutes, bet isejau i darba ir viskas, negaliu eiti, nes baisiai pritryne pusles. Tai dabar net iprotis pasidare pinigineje nesiotis pleistriuka. Tik zinoma ir pleistriukas turi buti kokybiskas, kad uzklijuotas ilgai laikytusi, o nenukristu, todel negailiu pinigu brangesniems, bet kokybiskesniems urgo pleistrams smile.gif
Atsakyti
matyt teks ir man išsiugdyti tokį įprotį 4u.gif
Atsakyti
Tikrai verta, kartais net nezinau kas tau gali nutikti, o pleistriukas gali praversti visur smile.gif beto cia dar gali rasti keleta patarimu kaip sutvarkyti puslytes kaip jos jau yra atsiradusios. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=institution,2009 08 13, 17:05]
Tikrai verta, kartais net nezinau kas tau gali nutikti, o pleistriukas gali praversti visur smile.gif beto cia dar gali rasti keleta patarimu kaip sutvarkyti puslytes kaip jos jau yra atsiradusios. schmoll.gif

Ačiū ax.gif labai naudingas straipsnis, ir pavadinimas labai atitinkantis mano turimą problemąsmile.gif)
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad tau galiu padeti smile.gif Atrodo smulkmena tokios puslytes ant kulnu, bet kartu jos sukelia labai daug nepatogumu smile.gif si menesi dar beto daugumai pleistriuku akcija smile.gif
Atsakyti
o man tai kaip tycia batai nutrina, ne kulnus, o kaip tik pirstus, is kart tas vietas po nagu sad.gif net nebezinau ka daryt... siaip vasara tai labai negraziai atrodo sad.gif ir praeina tie pritrynimai gana letai sad.gif nezinau kodel cia taip man keistai butent ne kulnus nutrina, o pirstukus..
Atsakyti