Įkraunama...
Įkraunama...

Everyday minerals

Diskutuojam toliau... bigsmile.gif


user posted image


Papildyta:
QUOTE(*MŽ @ 2009 03 31, 23:13)
Man EM meginukai atejo tiesiai i pasto dezute, jeigu kas didesnio manau gausi is pasto lapeli ir reikes eiti pasiimti.


Manau, čia nuo pašto priklauso, nes aš dėl mėginukų turėjau eiti į paštą smile.gif

O aš tik dabar užmačiau tą naują žemės spalvų šešėlių kolekciją. Kokios gražios spalvos wub.gif Tik spėju bus blizgios.
Atsakyti
o per kiek mazdaug laiko meginukai atkeliauja? ax.gif man jau 2 savaites praejo nuo uzsakymo- nera dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 02, 15:40)
o per kiek mazdaug laiko meginukai atkeliauja? ax.gif man jau 2 savaites praejo nuo uzsakymo- nera dar g.gif



Man 3 svaites ir kokia 1 diena +-
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 04 02, 15:40)
o per kiek mazdaug laiko meginukai atkeliauja? ax.gif man jau 2 savaites praejo nuo uzsakymo- nera dar g.gif



man iki 3 savaiciu ax.gif
kazko ramu cia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 04 03, 00:19)
man iki 3 savaiciu ax.gif
kazko ramu cia unsure.gif

Visos laukia siuntinių biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam bus aktualu paskaitinėt, tai nuoroda į seną temą: http://www.supermama...?...339845&st=0

Ir EM ekspertės jadzkos komentaras 4u.gif

QUOTE(jadzka @ 2008 08 07, 21:34)
Pasidalinkim atsiliepimais apie Everyday minerals:

user posted image

Gamina: Mineralinę pudrą, skaistalus, šėšėlius, šepetėlius, lūpų blizgius, korektorius ir pan.

Tinklapis: https://www.everydayminerals.com
Čia atspalviai ir aprašymai:

user posted image

WARM - yellow or red, peachy complexion
GOLDEN - deep rich yellow color or sheen of gold
COOL - pinkish and soft red undertones
BEIGE - pale brown with tinge of yellow or pink
BUFF - natural yellowish brown undertones
OLIVE - yellowish green undertones

Everyday Minerals foundation also comes in four different formulae to cater to different skin types.
SEMI-MATTE - ideal for normal to combination skin types, giving you a creamy matte finish with a subtle shine while controlling oil
MATTE - For normal to oily skin types, giving you an essentially shineless yet silky smooth matte finish while it controls
INTENSIVE - For all skin types, providing an extra boost of lasting intensive coverage with a silky near-matte finish. This formula controls oil where needed without drying the skin.
ORIGINAL GLO - Ideal for dry to normal skin types, providing you with a dewey glow and youthful appearance.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2009 04 03, 16:04)
Visos laukia siuntinių  biggrin.gif


Teisingai thumbup.gif Ir aš laukiu savojo siuntinuko daugiau nei dvi savaitės smile.gif neramu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherich @ 2009 04 03, 23:07)
Teisingai thumbup.gif  Ir aš laukiu savojo siuntinuko daugiau nei dvi savaitės smile.gif neramu g.gif

as galiu pasakyt, kad siutinukai ateina iki LT per 2savaites, o LT pastininkes dazniausia nepristato laiku g.gif mano irgi, ziurejau spauda, atejo per 2 savaites, o sugebejo paste pralaikyt savaite ir tik tada atnest pranesima blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherich @ 2009 04 03, 23:07)
Teisingai thumbup.gif  Ir aš laukiu savojo siuntinuko daugiau nei dvi savaitės smile.gif neramu g.gif


man irgi buvo neramu. kovo 18 buvo issiustas siuntinukas- o siandien gavau thumbup.gif taigi ejo lygiai 3 savaites smile.gif kol kas ispudziu neparasysiu, nes dar neisbandziau ax.gif
Atsakyti
pasiėmiau savo siuntinuką, tai nekantravau išbandyti. Gavau šepetėlius flat top ir akims.Tai iš mėginėlių su flat top blogai dažytis, per didelis šepetėlis.Gal kokį būdą gerą žinot, kaip neišbarstyt pudrų imant su šiuo šepetėliu iš miniukų? O jūs perteklių pudros kur nukratot?
Atsakyti
Nors rinkinuka dar tik laukiu, bet irgi idomu, kaip is tu miniuku imti pudra? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wika 111: 08 balandžio 2009 - 19:52
o bare essencials geri šepetėliai? braškėse dabar yra didelė nuolaida 1 šep...Galvoju, ar verta pirkti smile.gif
Atsakyti