Įkraunama...
Įkraunama...

Priaugtas svoris ir ūgis nuo gimimo iki metukų

Mano maziukas nepriauga svorio. verysad.gif Viena menesi +500g kita -200g o kita nieko nepriauga ka daryti? Kaip ji maintinti kad priaugtu daugiau svorio? Gal kam taip yra buve? g.gif

****************************

nuorodos į senesnes temas

1 tema

2 tema

3 tema

4 tema
Atsakyti
QUOTE(Mama-221 @ 2009 04 01, 20:36)
Mano maziukas nepriauga svorio. verysad.gif  Viena menesi +500g kita -200g o kita nieko nepriauga ka daryti? Kaip ji maintinti kad priaugtu daugiau svorio? Gal kam taip yra buve?  g.gif [SIZE=7]

as duodavau dazniau manu koses, ir koses duodavau ryte ir vakare.Svoris pasitaise truputuka, mums svoris del jegu reikalingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama-221 @ 2009 04 01, 21:36)
Mano maziukas nepriauga svorio. verysad.gif  Viena menesi +500g kita -200g o kita nieko nepriauga ka daryti? Kaip ji maintinti kad priaugtu daugiau svorio? Gal kam taip yra buve?  g.gif [SIZE=7]



Na maniske irgi mazai priauginedavo, kazkur po 300g per menesi tik. Bet jinai pas mane baisi nevalgiuke, nuo pat gimimo labai mazai ir nenoriai valgo. Metuku laiko svere vos 7.6 kg (gime 3.1kg). Pasidarem visus tyrimus- nieko nerado, sveikas vaikas, normaliai vystosi, tiesiog tokia mazuliuke ir viskas...
O kaip jus maitinat savo vaikuti? Mums gydytojai patare duoti kuo maziau skysciu gerti, ir kuo daugiau normalaus maistelio, kosiu. Nes kai prisigeria, ypac saldziu arbateliu ar pan, maziau suvalgo. Ir pienuka mums liepe riboti.
Atsakyti
mums svoris sunkiai augo,nes mazas labai atpylinejo verysad.gif taigi gyd.patare ryte kose:grikiu ,avizu,ryziu,maistingiausia grikiu,o va manu mums nepatare schmoll.gif sake,kad nemaistinga..uz poros val misinuko atsigerti..per pietus kose darzoviu su mesa uz poros val misinuko vel atsigerti..ir vakare vel ar tai kose ar varskyte ar kefyra..nakciai misinukas..ir per visa diena tyreles vaisines induka suduoti..rezultatas superinis thumbup.gif augam kaip ant mieliu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama-221 @ 2009 04 01, 21:36)
Mano maziukas nepriauga svorio. verysad.gif  Viena menesi +500g kita -200g o kita nieko nepriauga ka daryti? Kaip ji maintinti kad priaugtu daugiau svorio? Gal kam taip yra buve?  g.gif [SIZE=7]

o ka jums daktare sako del tokio priaugimo? Ka jinai pataria? g.gif nes kaip as suprantu, tai vyresniems leliukams svoris taip greitai neauga. Ar cia pas jus taip nuo pirmuju menesiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama-221 @ 2009 04 01, 22:36)
Mano maziukas nepriauga svorio. verysad.gif  Viena menesi +500g kita -200g o kita nieko nepriauga ka daryti? Kaip ji maintinti kad priaugtu daugiau svorio? Gal kam taip yra buve?  g.gif [SIZE=7]

mano mažylis irgi nuo mažens mažai priauga.Pirmus menesius po 700g paskui vis mažiau,ir dabar 11 mėnesiu ir sveriam tik 8700.ir tirimus darem viskas gerai bet tas svoris vistiek niekaip neauga kad ir ką bedarytum schmoll.gif per mėnesi priaugam po 200g.man gyditoja sako viskas normalei sako svarbu kad auga o nekrenta ar stovi vietoj,tai ir nežinau ar čia gerai ar ne
Atsakyti
Mano mazyle pirma menesi normaliai priaugo,o antra tik 400g. Tai tiek pergyvenau,kad net pienas buvo pasibaiges.Manau,kad svarbiausia,jog vaikas butu zvalus,normaliai vystytusi.
Pasitikrink pagal sia lentele,gal ne tiek jau ir mazai
http://www.qen.ru/n_...sta-i-vesa.html
Atsakyti
auginau jau antra vaika. abiems vaikams pirmus menesius svoris priaugo apie 300g. nors valgo mano pienuka. pirmaji leli istyre nuodugniai. nieko nerado. augo uzaugo. dabar visa panele. antraji vaikuti vel pasisove "pakisti po mikroskopu". i ligonines atsisakiau vaziuoti. ten nepriaugina svorio, o tik alina. visus tyrimus galima pasidaryti ir taip. geriausias "gydimas" gerti pieno ir kitokias gerasias bakterijas. ne visi vaikai vienodi. juk gydytojai pasiziuri i statistine lentele ir pagal tai sprendzia kiek vaikas turi valgyti ir priaugti. svarbu, kad vaikas guvus ir reguliariai valgo.
Atsakyti
QUOTE(saliuke @ 2009 04 01, 20:46)
Mums gydytojai patare duoti kuo maziau skysciu gerti, ir kuo daugiau normalaus maistelio, kosiu. Nes kai prisigeria, ypac saldziu arbateliu ar pan, maziau suvalgo. Ir pienuka mums liepe riboti.

manau cia gydytoja nesamones patare.Gerti reikia, o ypac dabar artejant vasarai. Mano metodas yra toks.As skaiciuoju kiekviena grama, kiek turetu suvalgyti per karta tam tikro amziaus kudikis.Mano atveju mano vaikas turi valgyti po 200 ml 5 kartus.Vat as ir skaiciuoju ipilu 200 ml, jei nesuvalgo ziuriu, kiek nedavalge, ir paskui bandau po poros valandu pasiulyti ta norma, gal ne koses, o varskes, jogurto, tas kas skanu.Duodu kosias 2 kartus per diena.Rezultatas akivaizdus, neseniai buvome pas TA sveriam 9250 g.Manau jei yra problema verta skaiciuoti kiek ir ko suvalge.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 10 balandžio 2009 - 20:53
pas mus pastoviai vidurkis 4u.gif vienu metu buvo pradejes maziau valgyti ir atpilineti, tai sumazinau maitiniku per diena skaiciu, prailginau pertraukas, labiau isalkes kirsdavo viska ka duodu thumbup.gif o ir geriam labai nemazai.
Atsakyti
QUOTE(SABA @ 2009 04 10, 21:52)
manau cia gydytoja nesamones patare.Gerti reikia, o ypac dabar artejant vasarai. Mano metodas yra toks.As skaiciuoju kiekviena grama, kiek turetu suvalgyti per karta tam tikro amziaus kudikis.Mano atveju mano vaikas turi valgyti po 200 ml 5 kartus.Vat as ir skaiciuoju ipilu 200 ml, jei nesuvalgo ziuriu, kiek nedavalge, ir paskui bandau po poros valandu pasiulyti ta norma, gal ne koses, o varskes, jogurto, tas kas skanu.Duodu kosias 2 kartus per diena.Rezultatas akivaizdus, neseniai buvome pas TA sveriam 9250 g.Manau jei yra problema verta skaiciuoti kiek ir ko suvalge.

drinks_cheers.gif aha, ir as manau, kad nesamones, geriau jau t drinks_cheers.gif gul maziau suvalgo, bet daugiau geria, niekada neribojau gerimu, va kai atsilo orai geria kaip pagiringas maziukas biggrin.gif nors ir arbateles nesaldzias pradejau daryt. Juk ir pacioms kai karsta valgyti nesinori, geriau atsigerti ko nors, tai kam grust vaikui? isalks, valgys viska smile.gif va mes budami beveik 8men sveriam 10kg ir 74cm. Maziau reikia i tuos standartus gydytou ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes tai 5 mėn sveriam 7100g o ūgis 69cm valgom labai gerai apetytas geras o gydytoja sako kad per mažas svoris ant tokio ūgio.
Atsakyti