Įkraunama...
Įkraunama...

Kanalizacija

Nenorim teršti gamtos ax.gif taigi dėsim kanalizaciją, kuri valoma gyvomi bakterijomis. Įdomu išgirsti iš tų, kurie naudojasi tokia ar išmano apie ją. Ar tu "gerųjų" bakterijų nenužudys skalbimo milteliai, įvairūs valikliai? g.gif Ką su tuom daryt?
Ir kitas klausimas - ar jei kelioms valandoms dings eletra, ar nenudus tos bakterijos? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2005 08 23, 15:03)
Ar tu "gerųjų" bakterijų nenužudys skalbimo milteliai, įvairūs valikliai?  g.gif 

žinau, kad indų ploviklis ir kitos priemonės tikrai negali būti antibakteriniai
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2005 08 23, 15:10)
žinau, kad indų ploviklis ir kitos priemonės tikrai negali būti antibakteriniai



bet uztat domestos , tiret ir visokios ICE tikrai zhudo, as skambinau del tokios sistemos, tai iskarto pasake, kad visus hlorus reikes skiesti laaabai laaabai.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2005 08 23, 15:13)
bet uztat domestos , tiret ir visokios ICE tikrai zhudo, as skambinau del tokios sistemos, tai iskarto pasake, kad visus hlorus reikes skiesti laaabai laaabai.

Tai ką, jeigu išplausi ar išskalbsi ir bakterijoms šakės g.gif Nevisada gi skaitai sudetį perkamų valiklių g.gif
Atsakyti
QUOTE(gerlenda @ 2005 08 23, 16:25)
Tai ką, jeigu išplausi ar išskalbsi ir bakterijoms šakės  g.gif Nevisada gi skaitai sudetį perkamų valiklių  g.gif



o reikes mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai va čia man buvo didžiausias minusas tos sistemos,nes ką tu čia išvalysi namie be tų chemikalų..
Atsakyti
jooo, čia tai minusas gaunasi. Bet man atrodo tų bakterijų užsipirkt naujų paskui reikia ir kainuoja tai 15 Lt. gal aš klystu? unsure.gif
Už tai man įdomu, kokius valiklius naudoja, indaplovei, skalbyklei kurie turi tokią kanalizaciją?

bet ką darysi, kita išeitis - paprasta kanalizacija ir išsiurbinėt kas 1-2 mėn. unsure.gif Kažkaip netraukia toks varijantas.
Aišku lietuvaičiai dar gudrauja - neužbetonuoja dugno ir kartą per metus išsiurbinėt tenka unsure.gif . Bet čia jau necivilizuota išeitis schmoll.gif
Atsakyti
nu tokia išeitis tai irgi ne man schmoll.gif
o kur tu info tikslesnę radai apie tuo bio,nes aš tik tokią bendrą turiu,be kainų,be firmų,kurios įrenginėja..Gal gali brūkštelt kokius kontaktus jų?
Atsakyti
bio buna aerobines, kurioms tenka tiekti ora ( reik daugiau elektros) ir anaerobines, kurioms oro nereikia.

Bet mano nuomone tokia, kad pakanka vandeni issivalyti iki leistinu normu ir ramiai sau gyventi. Pigiausia filtracija- per grunta, tik vat nekiekvienam sklypui tai tinka
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 08 24, 12:08)
nu tokia išeitis tai irgi ne man  schmoll.gif
o kur tu info tikslesnę radai apie tuo bio,nes aš tik tokią bendrą turiu,be kainų,be firmų,kurios įrenginėja..Gal gali brūkštelt kokius kontaktus jų?



As kalbejau su http://www.artva.lt/nuot.html sitoje firmoje dirbanchiu zmogumi, tai jie visa kompleksa daro ir grezini ir kanalizacija. Kainos bent jau birzeli buvo 6,000lt uz grezini su viskuom, o uz kanalizacija 10,000 bet labai gerai paaiskino.
Tel 2133568
Atsakyti
dar, žinau, yra "Traidenis", kur bio valymo įrenginius daro. Dar nežinau pas ką mes darysim.
Bet kad už gręžinį tik 6000 - kažkaip pigiai labai... Kiek žinau, tai nuo 24 000 kainuoja, aišku dar nuo gylio priklauso.
Atsakyti
QUOTE(Jurga @ 2005 08 24, 22:56)
dar, žinau, yra "Traidenis", kur bio valymo įrenginius daro. Dar nežinau pas ką mes darysim.
Bet kad už gręžinį tik 6000 - kažkaip pigiai labai... Kiek žinau, tai nuo 24 000 kainuoja, aišku dar nuo gylio priklauso.


blink.gif nera tokiu kainu, nebnt vanduo laaaabai giliai. Kazkas labai pasipelniti nori. O Traidenis fuuuuuuuuu, ne vieno gero zodzio nesu girdejusi, tai smirda tai luzta tai dar kaz kas
Atsakyti