Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgakojų pliusai ir minusai

Senoji tema

Tęskime kalbas apie aukštoms merginoms aktualius drabužių klausimus drinks_cheers.gif

Kaip tik dabar ieškau džinsų.. Visada pirkdavau zaroj, nes tik ten mane tenkindavo ilgis ir bendras vaizdas, bet pastaruoju metu kelis pasimatavau ten ir nusivyliau g.gif buvau vienus tobulus biggrin.gif nusipirkus džinsų centre, bet dabar kiek užeinu ten - nieko gero unsure.gif o internetu kelnių siųstis nebandžiau, kažkaip dvejoju..
Atsakyti
didelis minusas kai turi ilgas kojas ir negali uzsideti aukstakulniu,kurie ir aukstina ir dar labiau kojas pailgina doh.gif
Atsakyti
o kodėl negali? o aš nežinau, kokius batus avėti prie pieštuko formos sijono aukštintu liemeniu ir marškinukų doh.gif gražiausiai, žinoma, atrodo aukštakulniai, bet ir taip 181 esu, tai net nežinau g.gif ką jūs avite prie oficialios aprangos?
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 04 02, 22:22)


Kaip tik dabar ieškau džinsų.. Visada pirkdavau zaroj, nes tik ten mane tenkindavo ilgis ir bendras vaizdas, bet pastaruoju metu kelis pasimatavau ten ir nusivyliau  g.gif buvau vienus tobulus  biggrin.gif  nusipirkus džinsų centre, bet dabar kiek užeinu ten - nieko gero  unsure.gif  o internetu kelnių siųstis nebandžiau, kažkaip dvejoju..

Internetu tai schmoll.gif vien tik del ilgio
Atsakyti
QUOTE(astuškinas @ 2009 04 16, 18:34)
o kodėl negali? o aš nežinau, kokius batus avėti prie pieštuko formos sijono aukštintu liemeniu ir marškinukų  doh.gif  gražiausiai, žinoma, atrodo aukštakulniai, bet ir taip 181 esu, tai net nežinau  g.gif  ką jūs avite prie oficialios aprangos?

As vietoj taves rinkciausi truputi aukstintus (~2cm)batukus,arba net vyrisko tipo batus,man labai graziai atrodo.O negaliu tai todel,kad esu irgi auksta,o kai eini ir uz tave zemesni,man kazkaip nepatinka,o dar ta mano figura tokia verysad.gif turiu vienintelius aukstakulnius ,ir tai tik ipatingai progai smile.gif
Atsakyti
As ir auksta, beveik 180, ir drasiai nesioju aukstakulnius, jokios problemos del to nematau.Svarbu kad paciai patiktu, o ar ten kiti zemesni ar aukstesni nesvarbu.
Didziausia problema del kelniu doh.gif Dzinsu reik 36 ilgio, siandien vienoj prekybos centru parduotuvej kaip sunervino doh.gif gulejo dzinsu daug prikrauta , ispardavimas tipo, as pradejau ziurineti, tai priejo pardaveja ir labai nemaloniai pasake" Ant jusu ugio cia nieko nera ", tipo ir ner ko kuistis blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielija @ 2009 04 16, 19:20)
As ir auksta, beveik 180, ir drasiai nesioju aukstakulnius, jokios problemos del to nematau.Svarbu kad paciai patiktu, o ar ten kiti zemesni ar aukstesni  nesvarbu.
Didziausia problema del kelniu  doh.gif Dzinsu reik 36 ilgio, siandien vienoj prekybos centru parduotuvej kaip sunervino  doh.gif gulejo dzinsu daug prikrauta , ispardavimas tipo, as pradejau ziurineti, tai priejo pardaveja ir labai nemaloniai pasake" Ant jusu ugio cia nieko nera ", tipo ir ner ko kuistis  blink.gif  blink.gif  blink.gif

tpfu tpfu tpfu, ant saves dzinsus randu beveik visada rolleyes.gif o jau pardavejom taip sakyti tai irgi nederetu doh.gif kokius max aukstakulnius nesioji?
Atsakyti
QUOTE(Rutalt @ 2009 04 16, 21:08)
tpfu tpfu tpfu, ant saves dzinsus randu beveik visada rolleyes.gif  o jau pardavejom taip sakyti tai irgi nederetu  doh.gif  kokius max aukstakulnius nesioji?

Matai pas mani kojos labai ilgos, o liemuo trumpas, dzinsu ilgis 115 turi but , tai problematiska.
Neseniai nusipirkau aulinukus 10 cm kulniuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Danielija @ 2009 04 16, 21:23)
Matai pas mani kojos labai ilgos, o liemuo trumpas, dzinsu ilgis 115 turi but , tai problematiska.
Neseniai nusipirkau aulinukus 10 cm kulniuku  blush2.gif

ir as visai noreciau aukstakulniu,bet tie kompleksai.... unsure.gif
Atsakyti
pastaruoju metu laisvai nesioju 5 - 6 cm kulniukus. Turiu nemazai ir aukstesniu, kurie uzsideti po viena karta.. Man labai grazu ir seip i juos ziuret doh.gif biggrin.gif tik kai esu 1.83 ir dar lieknute, tai sau su aukstakulniais atrodau truputi neproporcingai.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 04 16, 22:04)
pastaruoju metu laisvai nesioju 5 - 6 cm kulniukus. Turiu nemazai ir aukstesniu, kurie uzsideti po viena karta.. Man labai grazu ir seip i juos ziuret  doh.gif  biggrin.gif tik kai esu 1.83 ir dar  lieknute, tai sau su aukstakulniais atrodau truputi neproporcingai..  unsure.gif

man tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutalt @ 2009 04 16, 17:23)
didelis minusas kai turi ilgas kojas ir negali uzsideti aukstakulniu,kurie ir aukstina ir dar labiau kojas pailgina doh.gif


O as niekada to minusu nelaukiau - juk grazu!
Atsakyti