Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leidžiate trumpinti vaikų vardus?

Sveikos Mamytes,
pas mus tokia problemele, uosvija labai megsta trumpinti ar netgi perdaryti vardus,o as augau seimoje kur visi vadinami pilnais vardais, todel esu laaabai pries trumpinima.Sunaus vardo nelabai sugalvoja, kaip sutrumpinti, o vat dukra dar negimus jau buvo Luka, Lukute. Labai norejau Elija pavadinti, bet butu reikeje taikstytis, kad visa uosvija Elyte vadintu.
Papasakokit Mamytes, kaip jus uzkertat vardu trumpintojams, o gal ir pacios trumpinat ir Jums taip visai grazu?
Atsakyti
ne netrumpinu, niekada ir artimuju prasau netrumpint arba ''juokais'' ju varda sutrumpinu tai susipranta. o ten kokiu bobulyciu snekas nekreipiu demesio biggrin.gif
Atsakyti
Brolio dukrytes yra dvynes Silvija ir Lukrecija, tai dazniausiai Lukrecija Lukreciuku vadinam smile.gif kartais patrumpinam iki mazybines formos - Lukryte, Lukriukas, Lukute.
O Silvija Silvute, Silvuku vadinam smile.gif
O siaip nemanau, kad reiktu kovoti pries vardu trumpinima - dabar uosvija trumpina, po to mokykloje trumpins... Nematau tame nieko blogo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 03 balandžio 2009 - 09:13
Man tai asmeniškai nėra čia problemos išvis... Giminėje, tarp draugų yra daug vardų, kuriuos trumpiname... Mano taip pat trumpina, bet kažkaip niekad net nebuvo minties kovoti su tuom ir pan., nes man nieko čia baisaus... biggrin.gif
Sutinku su gutte86 dabar uošvija, vėliau mokykla, draugai, studijų metai... Negi visą gyvenimą kovosite? Vistiek, kas norės, tas ir trumpins...
Tokiu atveju manau reikėjo išrinkti trumpus vardus ir nebūtų "bėdos"... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 03 balandžio 2009 - 09:21
Kai vaikai vienas kita trumpiau vadina, tai ir man normalu.Bet sakykim kai mociute i anuka kreipiasi Ega, kai vaiko vardas Edgaras arba Domce i Dominyka, man tai labai negrazu, kaip gaujoj..
dar pvz.:
Aleksandra - Olia
Benjaminas -Benis
Salvinija - Salve
Zygimantas - Zygis
Draugai kai taip kviecia tai nieko, bet kai seneliai, dedes tetos ir net kumai...
Atsakyti
As esu pries vardu trumpinima,jei norisi trumpinti,reikejo trumpa ir duot.Mano sunaus vardas ilgas-Teodoras,abu su vyru jo kitaip ir nevadinam,seneliai irgi netrumpina..
Drauge mano Virginija,pati ji niekad savo vardo netrumpina,tevai kaip pavadino taip ir saukia,tai musu Virginija taip ir nepatapo Virga smile.gif
Pritariu Dinedai drinks_cheers.gif ,kad vaikai visko prigalvoja tai nieko,bet kai suauge(tevai,seneliai,tetos/dedes) pradeda trumpinti,darkyti vardus tai doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 03 balandžio 2009 - 10:01
Dar prisiminiau - turiu darbe kolege Jurgita, tai niekas jos Jurga nevadina...
O kas del Edgaru - Edgu, tai man cia kazkas baisaus doh.gif ypac is seneliu puses doh.gif
Atsakyti
Na, jei senaliams pasakius, kad prasome nevadinti taip ir taip, tai manau tikrai klausytu. Gal ti kjau atprasti reiketu.
Tik vaikus sunkiau sukontroliuoti. O be to Luka ir Lukrecija cia juk vardai skirtingi jau........
Atsakyti
Aš manau, kad neoficialioje aplinkoje trumpino, trumpina ir trumpins ilgus vardus.... Vienintelė išeitis - vaikus pavadint trumpais aiškiais vardais ax.gif
Atsakyti
Tikrai nevisada net ir neoficialioje aplinkoje vardai yr trumpinami schmoll.gif Dabar susimasciau,dede turiu vardu Algirdas,nu tikrai vardo giminej nieks netrumpina.Kaimynas Viktoras,zmona,motina,sesuo pilnu vardu vadina.
Ir anokia cia iseitis zmogui,kuriam dviskiemeniai vardai "ni pa dushe"...Manau svarbu,kad artimieji nepradetu trumpint vardo,tada gal ir pats vaikas neprisitatines Edgu vietoj Edgaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2009 04 03, 15:10)
Tikrai nevisada net ir neoficialioje aplinkoje vardai yr trumpinami  schmoll.gif Dabar susimasciau,dede turiu vardu Algirdas,nu tikrai vardo giminej nieks netrumpina.Kaimynas Viktoras,zmona,motina,sesuo pilnu vardu vadina.
Ir anokia cia iseitis zmogui,kuriam dviskiemeniai vardai "ni pa dushe"...Manau svarbu,kad artimieji nepradetu trumpint vardo,tada gal ir pats vaikas neprisitatines Edgu vietoj Edgaro biggrin.gif

nu aš kiek pažįstų Algirdų ir Algimantų - niekas nu NIEKAS jų taip nevadina - tik Algiais....
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 04 03, 15:15)
nu aš kiek pažįstų Algirdų ir Algimantų - niekas nu NIEKAS jų taip nevadina - tik Algiais....


Cia jau kaip kam.. pati turiu dede Algimanta, tai ji labai retai vadinam Algiu.
MB krikstatevis Algirdas, tai ji tik Algirdu vadina
Atsakyti