Įkraunama...
Įkraunama...

Lokės pėda-nuotykių parkas

www.lokespeda.lt Iškart už Jonavos yra toks nuotykių parkas... kažkaip savaitgalį pravažiavom ir susidomėjom... ax.gif gal kam teko ten buvoti ir nuotykių ieškoti? kaip patiko, ar verta tų didelių pinigų? rolleyes.gif
Atsakyti
labai noriu ax.gif iš draugų gerus atsiliepimus girdėjau. žurnale mačiau nuotraukų, tai neblogai atrodo, įdomu....
Atsakyti
Aš važiuosiu šį sekmadienį, tai būtinai viską papasakosiu, kai grišiu. smile.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau į kainas ir atšoko fantazija doh.gif .
Atsakyti
Šviežutėliai įspūdžiai ax.gif
Labai labai fainiai. Adrenalino ir įspūdžių tikrai pakako. Jau ant pačios paprasčiausios trasos - geltonos pradėjo drebėt kojos, o kai reikėjo skrist doh.gif tai galvojau niekaip nepasiryšiu. O po to skrydžio tai taip patiko, kad jau laukdavau, kada baigsis kitos trasos ir bus galima skrieti biggrin.gif Tai va, pirmos trys trasos (geltona, žalia ir mėlyna)- paprastutės, o raudonoji- kaip tinklapyje ir rašo, reikalavo didesnių pastangų, bet thumbup.gif Ant juodosios trasos nelipau, nes nesijaučiau galinti ją praeiti. Na, ji tikrai sudėtingesnė, bent jau nuo žemės žiūrint. Užtat po keletą kartų išbandžiau skrydį "Slėnis" ir skrydį "Upelis". Pastarasis labai ilgas ir thumbup.gif Tik aš įsivaizdavau, kad daugiau to upelio po kojom bus tongue.gif Šiaip rekomenduoju. Nors rašo, kad įleidžia vaikiukus tik nuo 8 metų, bet tikrai mačiau daug mažesnių, aišku, jų visur neleidžia. Beje, Pirmąja-geltonąja trasa eini prižiūrimas instruktorių, paskui jau kaip išmanai. Bet kiekvienoj trasoj yra budintys instruktoriai, kurie ateina į pagalbą susipainiojus vienoj ar kitoj rungtyje. Tad visiškai saugu. thumbup.gif
Mes važiavom 13 žmonių grupė, tad padarė 15% nuolaidėlę. Tai ta kaina neatrodo jau tokia žvėriška. Karstytis gali cielas 3 val. Tikrai pakanka smile.gif Be to, grupėms nuo 10 asmenų jie dviems valandoms po visko leidžia naudotis pavėsine, kur gali pasikepti dešrų, šašlų ir pan. Tai gaunasi dar ir kaip iškyla gamtoje.
Patarimas - važiuoti kuo anksčiau, paskui didelės eilės dėl apsaugų. Ir šiaip mes vos ne pirmieji buvom, tai ramiai praėjom, o paskui tai prie trasu irgi susidare eiles sad.gif
Na, didelių trūkumų nepastebėjom. Kaip pirmi metai, tai manau, ten bus ką tobulinti. Norėtųsi daugiau pavėsinių, stalų kur galėtų žmonės pritūpti, tuo labiau, kad vietos ten pakankamai. Nes po visų atrakcijų tikrai smagu prisėsti, užkąsti, pasidalinti įspūdžiais.
Apsimoka važiuoti. Gera nuotaika, daug emocijų ir įspūdžių, laikas praleistas gamtoje... clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
Bet aš manau, kad[e brangu schmoll.gif
Atsakyti
Liniokai, o ten butu kur pasideti su metuku vaiku, kol vyresnysis su vyru karstysis? O tai nesurinksiu as 10 asmenu grupes unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2005 08 28, 21:45)
Liniokai, o ten butu kur pasideti su metuku vaiku, kol vyresnysis su vyru karstysis? O tai nesurinksiu as 10 asmenu grupes  unsure.gif


Specialiai kažko įrengta tai nėra. Ten galima drąsiai vaikščioti po visą parką, stebėti besikarstančius savuosius ir ne tik. Ten yra tokia a la apžvalgos aikštelė-stalai su suolais, vaizdas į upelį, nuo ten ir trasos matosi, sėdėti galima visiems norintiems. Veikė lauko kavinė... Manau, kad tris valandas nuobodžiauti neteks. smile.gif
Atsakyti
liniokai, o tai pinigus moki tik už tuos kurie po trasas kabarojasi ar aplamai už įėjimą? jei aš tik žiūrovė būčiau tai irgi turėčiau mokėti ar kaip? ax.gif
Atsakyti
Rigedora, as bent supratau, kad tik uz trasa mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip, moka tik tie, kurie ten karstosi, bet man patiko thumbup.gif
O kaip raumenukai? Man jautėsi blush2.gif
Atsakyti
Žiopsot ir komentuot biggrin.gif galima už dyką. Moka tik tie, kurie karstosi. Nesusimokėsi - apsaugų negausi, o be jų, kad ir leistų kas, patys trasa neliptumėt biggrin.gif

Kas dėl raumenukų - tai rankų šiandien nepakeliu blink.gif Ir šiaip jaučiuosi kaip sulaužyta. Vos išsiridenau iš lovos biggrin.gif O darbe tai kaip senutė, nei pasilenkt, nei pasisukt be grimasų negalėjau laugh.gif
Atsakyti