Įkraunama...
Įkraunama...

Ikisantuokinės anketos

Turbūt visos besituokiančios bažnyčioje pildėt/pildysit ikisantuokines anketas. Pirma tų anketų dalis visai lengva, konkretūs klausimai (krikšto, komunijos, sutvirtinimo datos, liudininkų vardai, tėvų vardai, adresai ir t.t.), tačiau antra, kaip supratau, bus sudėtingesnė, kad padėtų atskleisti požiūrį į santuoką. Kunigas pasikvietė pokalbiui po to, kai išklausysim santuokos kursus. Dar prieš keletą metų buvau žymiai religingesnė, tai ir tuos klausimus aptarti būtų lengviau, tačiau dabar atrandu vis daugiau trūkumų organizuotoje religijoje, nesutinku su katalikų bažnyčios pozicija įvairiais klausimais, todėl jau dabar nuotaika nekokia. O jei dar pateksim pas tą patį skeptišką kunigą, kuris mus priėmė pirmą kartą...

Gal kas pasidalintų patirtimi apie šias anketas, klausimus, pokalbį su kunigu? Kaip sekėsi?




P.S. Tokios temos neradau, tačiau jei kas nors panašaus jau buvo, prašyčiau nuorodos. smile.gif
Atsakyti
Ką, nieks bažnyčioj nebesituokiat ar nuo anketų/pokalbių išsisukot? biggrin.gif
Atsakyti
Sveika :)Na, mes irgi tik si sekmadieni gavome anketa,praeisim seimos kursus ir tada kalbesimes su kunigu,kazkaip nesijaudinu,nes musu kunigas labai jaunatviskas biggrin.gif
Atsakyti
O kazin pries kiek laiko reikia eit tam pokalbiui? g.gif nes mes visus popieriukus nunese, anketas uzpilde (rastininke) padejo, o vat tam rimtam pokalbiui su kunigu niekaip nesusikaupiam nueit blush2.gif
Atsakyti
Oi merginos,tai čia visose bažnyčiose reikia eit i pokalbi su kunigu? fear.gif Mes kursus jau išklausėm, reik dar leidimus susirinkti iš savo parapijų ir tada eisim pildyt anketų
Atsakyti
kiek zinau tai buna kazkoks pakalbis.. mes is savaitgali keliausim visko aiskintis... jokiu kursu dar nepraeju ir pazymu neturim surinke cool.gif gerai gyvenam sakyciau relax ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja_vilma @ 2009 04 07, 13:35)
kiek zinau tai buna kazkoks pakalbis.. mes is savaitgali keliausim visko aiskintis... jokiu kursu dar nepraeju ir pazymu neturim surinke  cool.gif  gerai gyvenam sakyciau relax  ax.gif

sveikinu. jūs ne vieni tokie drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes praeita savaigali buvom pas kuniga, tai jis pats ta anketa pilde, mums klausimus uzduodamas. Viskas praejo gana linksmai ir paprastai. Manau, tikrai daug kas cia nuo kunigo priklauso. Bet viskas bus ok, nepergyvenkit 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Rasau baigiamaji darba, kurio tema yra "vestuviu organizavimo imoniu veikla". Man reikia atlkti tyrima, o tam kad tai padaryciau reikia apklausti nemazai zmoniu. Man kiekvieno Jusu nuomone yra svarbi, atsakykite prasau i kelis klausimus mano anketoje. http://www.apklausa.....php?form=17889

Su pagarba,
Diana
Atsakyti
Na, norėtųsi sužinot, kokie maždaug tie klausimai. Kaip supratau, bus tokie, kur reiks labiau mąstyti, pareikšti savo nuomonę. O savo nuoširdžios nuomonės man turbūt tikrai nereikėtų reikšti (kad ir to, kad nė minutės nežadu užsiimti natūraliu šeimos planavimu), tai norėčiau maždaug pasiruošti, kad neatrodytų baisiai neįtikinamai. O jei kalbėčiau tai, ką iš tiesų galvoju, manau, kunigas greit įrodytų, kad mums bažnytinės santuokos reikia tik dėl tėvų ar pan. smile.gif

Aš irgi nežinau, kada reiktų eiti to pokalbio, gal palauksiu, kada kas čia apšvies, tada nueisim. smile.gif) O kursus lankysim šį savaitgalį.
Atsakyti
Fantastiska tema!!! thumbup.gif

As irgi su nerimu laukiu pokalbio su kunigu blink.gif

Tikiuosi, kad neatsakius "teisingai" pagal dvasines dogmas neisbrauks is sarasu tuoktis biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
tai tipo kunigas dar kazkoki egza praves ar kaip? nu nesamone kazkokia. Va todel tiek nedaug besituokianciuju, nes reikia nueiti kryziaus kelius, kad apsizenintum....
Atsakyti