Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate puse/visą kiaulės

QUOTE(crema @ 2013 05 25, 00:00)

O pjaustot ar malat desrelem tas dalis ? Aš lig šios tai nei inkstų nei plaučių neimdavau, todėl ir įdomu, kad tai gali būt skanu  g.gif

Mes malame. "Raumeninėms" dešrelėms neprilygsta, bet visai skanu. Labai mėgstame su raugintų kopūstų ar burokėlių salotomis essen.gif A.a. mama mokė, kad išmesti jokios mėsos negalima, reikia sunaudoti rolleyes.gif
Atsakyti
O kur jus tas kiaules perkat? Noriu pirkti pusę kiaulės Panevėžio rajone ar kažkur netoli jo, bet labai sunku rasti, ir dar pusę kiaulės.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 09 03, 06:37)
O kur jus tas kiaules perkat? Noriu pirkti pusę kiaulės Panevėžio rajone ar kažkur netoli jo, bet labai sunku rasti, ir dar pusę kiaulės.

Pusę ir nerasite, turite rasti žmogų ir su juo dalintis tą kiaulę, juk ūkininkai po pusę neparduoda rolleyes.gif
Atsakyti
tai šitą aš žinau, bet pagalvojau gal kas irgi ieško ir norėtų per pusę pirkti, nes mes jau neradome nieko, kas norėtų.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 09 03, 09:32)
tai šitą aš žinau, bet pagalvojau gal kas irgi ieško ir norėtų per pusę pirkti, nes mes jau neradome nieko, kas norėtų.

Net keista, kad tarp artimųjų rato neatsiranda norinčių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 09 03, 07:43)
Net keista, kad tarp artimųjų rato neatsiranda norinčių  unsure.gif

na matyt visi jaučiasi pakankamai gerai gyvenantys ir mąsto, kad lengviau nueiti į parduotuvę nei kiaulę dorot. O aš paskaičiavau ir pamačiau, kad tai labiau apsimoka, juolab, kad du vyrai šeimoje ir juos išmaitinti daug maisto reikia. deja, mano kiauliška svajonė atrodo pasmerkta žlugti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 09 03, 08:13)
na matyt visi jaučiasi pakankamai gerai gyvenantys ir mąsto, kad lengviau nueiti į parduotuvę nei kiaulę dorot. O aš paskaičiavau ir pamačiau, kad tai labiau apsimoka, juolab, kad du vyrai šeimoje ir juos išmaitinti daug maisto reikia. deja, mano kiauliška svajonė atrodo pasmerkta žlugti  biggrin.gif

tai pirkit visą kiaulę.gal rastumėt nedielę smile.gif
Atsakyti
tiek nebus, kur padėt.
Atsakyti
QUOTE(burokėlis @ 2013 09 03, 13:29)
tiek nebus, kur padėt.


Yra parduotuvė kur galima nupirkti pusę kiaulės, patys kažkada pirkom, paklausiu kurioje vietoje randasi
Atsakyti
QUOTE(Wavute @ 2013 09 09, 16:08)
Yra parduotuvė kur galima nupirkti pusę kiaulės, patys kažkada pirkom, paklausiu kurioje vietoje randasi


Vaivaduose
Atsakyti
Mes perkam jau kelinti metai is pazistamo ukininko, mokam po 6-6.5 /kg, imam visa su viskuo, kisam i saldikli, lasinius rukinam, daug farso prisimalam smile.gif super.

O kas neranda kur, tai reikia po aplinkinius kaimus pavazinet, buna kur nors miestelio centre skelbimu lentos su skelbimais, arba rajonini laikrasti reik pavartyt. Manau tikrai rasit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2013 09 03, 08:43)
Net keista, kad tarp artimųjų rato neatsiranda norinčių  unsure.gif

Turbut nieks nenori terliotis tongue.gif i parduotuve tikrai paprasciau nueiti ir nusipirkti,o ir suma po kelis kartus nepasijaus taip, kaip, kad pirktum puse ar visa kiaule iskarto. Beto ne visi kiauliena megsta, valgo. Mes gauname nemazai dalies is "puses kiaules" kuria perka uosviai, bet pati mieliau perku ir renkuosi paukstiena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 11 rugsėjo 2013 - 18:33