Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia paneliu patarimo

Visu pirma pasakysiu, jog as cia pirma kart esu, todel speju savo zinute rasau ne vietoj, o gal but net ir netam puslapi, bet kadangi cia lankosi daug paneliu, o dar daugiau patyrusiu santykiuose tai tikiuosi sulauksiu pagalbos, na o jeigu koks moderatorius perkels mano sita tema, tai prasyciau mane informuoti. Tikiuosi mane suprasit, ir nepykit, jeigu necia pataikiau. Tai turbut judesiu link reikalo. P.s. As vaikinas
Turiu labai slykstu charakterio bruoza, kuri galima apibudinti taip, jog jeigu kas nors buna ne pagal mane, as pykstu, arba ismetu pikta mina. As pats negaliu NIEKAIP kontruoliuoti sito bruozo, viskas dazniausiai ivyksta savaime...
Neturiu daug patirties, bet del sito dalyko jau esu kentejas. Ir pats dar neesu ant tam tikros nesubrendimo ribos ( kanka 19ti metai ). Draugauju su panele jau beveik 6 menesiai, bet siandien mes susipykom gana stipriai, ir man ji pasake, jog jau gana seniai ji pastebejo mano sita bruoza, bet man nesakydavo nes bijodavo, arba bandydavo kazkaip man tai parodyti, bes as to suprasti nesugebejau... Pats negaliu to paaiskinti, bet del to mes daznai pykdavomes... Tai kaip minejau siandien vel taip pasikartojo ir ji nebeiskente... Pasikalbejom, bet sededami skirtingose barikadu pusese, ir ji pareiske mazdaug taip, kad "arba tavo bruozas, arba as, nes negaleciau ateityje buti su tokiu zmogumi, kuris del sudniekio ismeta pikta mina, ar pradeda pykti".
Mano charakteris istiesu yra kaip degtukas... (zodiakas liutas). As uzsispyres, labiau i egoista lenkiantis, bet is meiles panele mane sugebejo ziauriai pakeisti, as tapau kitoks, bet butent sitos charakterio savybes, kaip kokios "sienos" niekaip nugriauti nepavyko man paciam, del ko mes aukojam tai, kas mum labai brangu. As jai pasakiau, jog as vienas to negalesiu to pakeisti, ir paprasiau jog man tai padetu padaryti, nes nenoriu parasti nei jos, nei dalies saves.
Bijau tik vieno, kad man nepavyks.... verysad.gif ka galetumet patarti ?
Jeigu iskilo klausimu tai drasiai klauskit... Dekui uz demesi.
Atsakyti
QUOTE(xpointas @ 2009 04 04, 20:56)

Mano charakteris istiesu yra kaip degtukas... (zodiakas liutas).


nu del zodiako tai cia visai nepataikei...liutukai svelnus kaip kaciukai biggrin.gif ..
o charakterio bruozas toks sakyciau jo nekoks,kvepiantis trimecio kaprizu...jei ne pagal mane-tai ant grindu ir i isterija biggrin.gif ...
svarbiausia tai pats pripazisti..tolesnis zingsnis-saves perdirbimas...tik tu ta ir gali padaryti,nei tavo mergaite,nei tavo mamyte..tik tu..aisku jei nori smile.gif
Atsakyti
Degtukas tai degtukas, viskas cia tvarkoj, bet kompromisu teks ieskoti bet kokiuose santykiuose, tai yra pagrindas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manti: 04 balandžio 2009 - 21:48
nelabai supratau temos esmes blush2.gif geda del veido mimikos? na nezinau, pradek lankyti aktoriu kursus, kuriuose ismokys tave liaudiskai tariant ,,ismesti'' ne tik pikta veido mimika, bet ir dziaugsmo, laimes, pasitenkinimo ir t.t 4u.gif
Atsakyti
As irgi nelabai supratau esmes. Ar visa problema del mimikos? Jei taip, tai mergina ipras. Neisivaizduoji, kokia mimika mano vyras nutaiso supykes. Pakelia dali virsutines lupos kaip isiutes suo lotuliukas.gif Ir pastebejau, kad jo motina ir seserys supyke taip pat daro. Gimines bruozas lotuliukas.gif

O jei del charakterio, tai jau tik pats gali ismokti save kontroliuoti. Vienintelis dalykas, kuri tavo mergina gali padaryti, tai kai uzsiplieski kaip degtukas, palikti tave viena nusiraminti, kad didelis konfliktas neiskiltu.
Atsakyti
QUOTE(_Ruby_ @ 2009 04 05, 11:11)

Vienintelis dalykas, kuri tavo mergina gali padaryti, tai kai uzsiplieski kaip degtukas, palikti tave viena nusiraminti, kad didelis konfliktas neiskiltu.

nesutinku su jusu pasakymu, cia yra jo problema, tai gal geriau jis turi iseiti, kad nekiltu didesnis konfliktas.O mergina gal visai nenori uzimt aukles ,psichologes vietos. g.gif
Atsakyti
Tai yra tik tavo,autoriau, problema, jei pyksti dėl to, kad viskas ne pagal tavo norus vyksta. Turi su savim dirbti ir mokėti leistis į kompromisus. Stenkis save kontroliuot, turi suvokt, kad tavo bruožas tau naudos jokios neatneša schmoll.gif
Atsakyti
o gal gali nofotografuot ta mina ir idti cia, kad mes turetume nors kazkoki pavyzdi preis akis? biggrin.gif
Atsakyti
Tokį bruožą turintys žmonės paprastai to nepastebi ir neigia. Mano Brangusis irgi turi panašų bruožą. Tik paprastai aš nespėju suprasti ko Jis čia toks piktas dabar ... Tai prieinu, apsikabinu, paerzinu, kad turiu pikčiurną ir pasibaigia ... smile.gif O jei kas rimtai Tau nepatinka, tai būtinai pasišnekėk su Ja, vietoje to, kad raukytumeis ... Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
manau pats turi save kontroliuoti 4u.gif
ir pries uzsipliekiant pagalvok - ar tikrai verta.. 4u.gif
tikiu, kad nelengva... bet vardan tos meiles gal tau pavyks mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xpointas @ 2009 04 04, 20:56)
Turiu labai slykstu charakterio bruoza, kuri galima apibudinti taip, jog jeigu kas nors buna ne pagal mane, as pykstu, arba ismetu pikta mina. As pats negaliu NIEKAIP kontruoliuoti sito bruozo, viskas dazniausiai ivyksta savaime...

Tu gali. Bet tau nepatogu ji kontroliuoti. Tu nenori. Nes yra labai lengva pasakyti "mano toks charakteris" ir tegul visi cia aplinkui sokineja, kad neduok Dieve taves nesupykdyti.

Subobejo vyrai visai. Net saves kontroliuoti nebesugeba. Tu padirbk su savimi, jeigu is tikruju NORI susitvarkyti. Charakteri pats zmogus gali uzsiugdyti. Pries uzsiliepsnuojant, paskaiciuok iki 10 ir tiesiog paklausk pasnekovo, ar imanomas konsensusas.
Atsakyti
QUOTE(bravada @ 2009 04 05, 15:10)
nesutinku su jusu pasakymu, cia yra jo problema, tai gal geriau jis turi iseiti, kad nekiltu didesnis konfliktas.O mergina gal visai nenori uzimt aukles ,psichologes vietos. g.gif


Jeigu jis nekontroliuoja pykcio, tai tikrai nesusipras iseiti, tik kels didesni konflikta.
Atsakyti