Įkraunama...
Įkraunama...

Viena ryški juostelė, kita neryški II

Noreciau pratesti tema apie NT, kurie antraja juostele rodo neryskia.
Mano istorija prasidejo 8 dienos pries mmm,praejus 6dienoms po lytiniu santykiu,pasidariau NT ir po kiek laiko pamaciau II juosteles laugh.gif ,bet viena tokia neryski g.gif .O ta pacia nakti as susirgau mmm.Pasakykit man ,kad as vistiek laukiuosi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(eve.robert @ 2009 04 05, 11:34)
Noreciau pratesti tema apie NT, kurie antraja juostele rodo neryskia.
Mano istorija prasidejo 8 dienos pries mmm,praejus 6dienoms po lytiniu santykiu,pasidariau NT ir po kiek laiko pamaciau II juosteles  laugh.gif ,bet viena tokia neryski  g.gif .O ta pacia nakti as susirgau mmm.Pasakykit man ,kad as vistiek laukiuosi  wub.gif

jei susirgai mmm po testo gadinimo tikriausiai nebesilauki ,tikiuosi as klystu ,bet pasidaryk testa po savaites ir vikas bus aisku...del ko daktarai pataria testa gadinti ,tik tada kai mmm veluoja ,del to kad nenusivilti veliau ..
Atsakyti
QUOTE(eve.robert @ 2009 04 05, 13:34)
Noreciau pratesti tema apie NT, kurie antraja juostele rodo neryskia.
Mano istorija prasidejo 8 dienos pries mmm,praejus 6dienoms po lytiniu santykiu,pasidariau NT ir po kiek laiko pamaciau II juosteles  laugh.gif ,bet viena tokia neryski  g.gif .O ta pacia nakti as susirgau mmm.Pasakykit man ,kad as vistiek laukiuosi  wub.gif


manau, kad nebesilauki, jei susirgai. bet pakartok dar testa.
Atsakyti
o aš manau kad laukiesi... 4u.gif pas mane irgi labai neryški buvo antra juostelė... o mėnesinėm žinau kas sirgo iki ketvirto men neštumo... blush2.gif aišku tai nėra gerai... ax.gif
Atsakyti
gal paprasciausiai NT sureagavo i artejanciu mmm hormonus g.gif
Atsakyti
Arba is viso matei tik ta vaiduokli bruksneli, kur turetu buti antra juostele. Kiek kartu as tokiu neryskiu vaiduokliu maciau biggrin.gif O tuo labiau 6 dienas po santykiu tai tik tokie vaiduokliai ir gali vaidentis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 06 balandžio 2009 - 14:36
zodziu pasidaryti testa praejus mmm,kazkas nelogiska.Gal tada bandyti dar karta smileysex.gif ir laukti kitu mmm,kad nebegadint NT.Cia musu pirmieji bandymai tapti tevais.Niekada nenaudojom jokiu kontraceptiku.Nezinau,ka daryti,dar panarsysiu nete,gal kokiu ziniu rasiu.Nes dauk kur raso,kad ir budama moteris nescia turi mmm dar kelis men. g.gif
Atsakyti
Manau nesilauki. Gal pastojai, bet zirniukas pabego. Man lygiai taip pat buvo, NT II ir menesines, po kuriu jau beliko NT I. Geriausia NT daryti kai veluoja bent 2 dienas.
Atsakyti
QUOTE(zarza @ 2009 04 07, 17:43)
Manau nesilauki. Gal pastojai, bet zirniukas pabego. Man lygiai taip pat buvo, NT II ir menesines, po kuriu jau beliko NT I. Geriausia NT daryti kai veluoja bent 2 dienas.

aisku,tada taip ir bandysim si karta.Atsiskaiciuosiu vaisingiausias dienas ir kaupsim turta joms,o tada lauksim veluojanciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(eve.robert @ 2009 04 07, 20:36)
aisku,tada taip ir bandysim si karta.Atsiskaiciuosiu vaisingiausias dienas ir kaupsim turta joms,o tada lauksim veluojanciu  rolleyes.gif

Sekmes jums 4u.gif smile.gif
Atsakyti
na ka as galiu dadeti is savo patirties tai NT vaiduokliuku veltui nerodo,as pati nesulaukus menesiniu pasidariau testuka nes tikrai zinojau,kad pastojau ir ka susipirkau pati pigiausia ir net pasidariau vakare ko niekas nerekomenduoja,po tu tryju laukimo minuciu viena ryski kaip visada o kita vos iziurima tada is karto supratau kad neklydau nestuke.gif,tada nuvaziavau i parduotuve ir nusipirkau skaitmenini NT kuris parodo kiek savaiciu esi nescia ir ka vel tapati vakara pasidariau testuka ir ten buvo parasyta angliskai nescia 1-2sav.tai tokia istorija su vaiduokliukais mirksiukas.gif ir jei jis buna bet ateina mmm tai zinokite nestumas tikrai buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaupai @ 2009 04 09, 16:08)
na ka as galiu dadeti is savo patirties tai NT vaiduokliuku veltui nerodo,as pati nesulaukus menesiniu pasidariau testuka nes tikrai zinojau,kad pastojau ir ka susipirkau pati pigiausia ir net pasidariau vakare ko niekas nerekomenduoja,po tu tryju laukimo minuciu viena ryski kaip visada o kita vos iziurima tada is karto supratau kad neklydau nestuke.gif,tada nuvaziavau i parduotuve ir nusipirkau skaitmenini NT kuris parodo kiek savaiciu esi nescia ir ka vel tapati vakara pasidariau testuka ir ten buvo parasyta angliskai nescia 1-2sav.tai tokia istorija su vaiduokliukais mirksiukas.gif ir jei jis buna bet ateina mmm tai zinokite nestumas tikrai buvo 4u.gif

o kur čia tokių NT perki? bigsmile.gif
Atsakyti