Įkraunama...
Įkraunama...

Šuo nekelia kojos

Tai va... mano šunelis, pusiau mini pinčerius pusiau čichuachua, niekada nekelia kojos. Jam jau beveik du metukai. Gal butu visai nieko, bet kad jis visas kojas "apsivaro" cool.gif
Gal kas ką patartų? 4u.gif
Atsakyti
nelabai suprantu kaip jis apsivaro tas kojas, juk kalytes koju nekelia, bet kazkodel neapsivaro g.gif ar jis stovedamas sysiu daro ?
Atsakyti
nu siknyte taip nuleidzia. gal srove didesne nei kalyciu, nes priekines kojos po laukucio visos slapios. turiu visada vos ne maudyt iki puses ji doh.gif
Atsakyti
O jūs neturit draugų patinėlių? Kad kartu šuniukus pavedžiot? smile.gif Paskui labai greitai vieni kitus pradeda mėgžiot - maniškis ilgai nekėlė kojos, bet tik pamatė dresūroj, kad taip berniukai daro, ir kąąąą tu doh.gif Visus medžius žymėt pradėjo biggrin.gif Draugės šuo taip pačiai nuo maniškio šunio "nusižiūrėjo" kojos kėlimą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2009 04 06, 09:48)
O jūs neturit draugų patinėlių? Kad kartu šuniukus pavedžiot?  smile.gif  Paskui labai greitai vieni kitus pradeda mėgžiot - maniškis ilgai nekėlė kojos, bet tik pamatė dresūroj, kad taip berniukai daro, ir kąąąą tu  doh.gif  Visus medžius žymėt pradėjo  biggrin.gif  Draugės šuo taip pačiai nuo maniškio šunio "nusižiūrėjo" kojos kėlimą  biggrin.gif

Aha, mano pilkosios sesutė turi draugą stafą (patiną), tai yra išmokus iš jo koją kelt blink.gif Gerai atrodo kai kalė ant medžio koją kelia biggrin.gif
Atsakyti
Turim irgi draugę, kuri gyvena su patinu ir sėkmingai nuo jo nusižiūrėjusi kojos kėlimą - kitaip ir nesysioja biggrin.gif taigi, jums draugo reikia, kad parodytų, kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka_kava @ 2009 04 06, 09:48)
O jūs neturit draugų patinėlių? Kad kartu šuniukus pavedžiot?  smile.gif  Paskui labai greitai vieni kitus pradeda mėgžiot - maniškis ilgai nekėlė kojos, bet tik pamatė dresūroj, kad taip berniukai daro, ir kąąąą tu  doh.gif  Visus medžius žymėt pradėjo  biggrin.gif  Draugės šuo taip pačiai nuo maniškio šunio "nusižiūrėjo" kojos kėlimą  biggrin.gif


geras lotuliukas.gif
nu reiks pabandyt paieskot draugo!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mademoiselli: 06 balandžio 2009 - 12:41
Kad šunys mėgdžioja, tai čia 100% sutinku drinks_cheers.gif Mano Gara buvo nuo vieno West'o nusižiūrėjus koją kelt, bet paskui kažkaip nebesutikom jo ir nebekelia biggrin.gif Ir matė kaip vienas šuo pasisiojęs užkasa, tai ir ji kartais pakasa, nors taip nedarydavo... Ir šiaip daug labai Atilas manierų iš Garos pasisavino. g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš tai nenorėjau, kad mano jorkas keltų koją, bet išmoko iš kiemo šuniuko. Dabar kiloja kojas ant gėlių, tujų smile.gif . Manau, kad kojos kilojimas yra teritorijos žymėjimas g.gif . MATYT, TAVIŠKIS DAR TIKRAS BERNIUKAS, NESUVYRIŠKĖJĘS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 06, 10:34)
Aha, mano pilkosios sesutė turi draugą stafą (patiną), tai yra išmokus iš jo koją kelt  blink.gif  Gerai atrodo kai kalė ant medžio koją kelia biggrin.gif


hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidulia @ 2009 04 06, 14:57)
Aš tai nenorėjau, kad mano jorkas keltų koją

Kodel?
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 04 06, 16:47)

Na, juk parašiau. Apsisioja gėles, tujas. Jei tūptųsi, tai gal nepasiektų gėlių ir medelių. O dabar kai paleis čiurkšlytę smile.gif
Atsakyti