Įkraunama...
Įkraunama...

Jehovistai

manau vertetu pratesti sia tema,nes tai suteikia daug informacijos ax.gif


I-oji dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzokada: 06 balandžio 2009 - 13:46
prie manes prisvilo dvi Jehovos liudytojos, ir niekaip negaliu ju atsikratyti, nes vyresnems moteriskems neiseina pasakyt "atsikabinkit" kad ir svewlnesne forma. karta pasakiua, kad esu katalike ir niekas is manes to neismus, bet apsimete kad negirdejo doh.gif dabar kai kas paskambina i duris, tykinu tyliai paziureti kas ten ir jei jos - neatidarau, nors aiskiai turi girdet kad as namie.
Atsakyti
QUOTE(Katherina @ 2009 04 10, 21:34)
dabar kai kas paskambina i duris, tykinu tyliai paziureti kas ten


oi, Katherina,
kaip juokingai atrodo tavo parašas po šiuo postu biggrin.gif

kažkada, prieš 8 metus gal, prie mano jaunesnio brolio, jam buvo tada 16 metų berods, prisvilo jehovos liūdytojai, aš nieko ir nežinojau, kol vieną dieną pati atsitiktinai buvau namie ir atidariau duris, jie paprašė pakviesti mano brolį (pasakė vardą), aš pakviečiau, veliau jo paklausiau, kas jie ir ko jiems reikia, sako, nu va, vieną sykį mandagiai jų pasiklausiau, tai dabar negaliu atsikratyti, praėjus kiek laiko vėl jie skambina į duris, aš atidariau ir labai ramiai pasakiau "jeigu dar kartą ateisite, iškviesiu policiją, ir jeigu sužinosiu, kad viliojote į sektą mano brolį gatvėje, parašysiu policijoje pareiškimą", tada sekė jų ilgos kalbos, kad aš neturiu teisės riboti savo brolio laisvės pasirinkti, aš tylėjau, jų dievobaimingas tonas pasikeitė į tokį nedieviškai sarkastišką, bet tylėjau, neatsakydama į jokias kalbas, pastabas, "dieviškus" klausimus, tik dar kartą ramiai pakartojau tą patį "jeigu dar kartą ateisite, iškviesiu policiją", matyt atrodžiau tikrai grėsmingai, ir pati jaučiau, kad mano pasirįžimas išvaryti tuos šunis (apie jehovos liūdytojus taip ir galvoju) iš tikrųjų labai stiprus, ir eičiau labai toli, jei jie toliau brautųsi į paauglio gyvenimą,
jie daugiau nepasirodė
Atsakyti
QUOTE(nicorrette @ 2009 04 12, 14:10)


Baisu, kokie nachalai. Anksciau pro Lukiskiu aiskte Vilniuje neimanoma buvo praeiti ar transporto palaukti, kad kazkokia bobute neprisikabintu su savo bajkom schmoll.gif
Butent, kuo graziau pasakai, kad taves nedomina, tuo ji daugiau pradeda kalbeti.
Atsakyti
jeigu parodysit susidomejima nors koki,tai ir kalbins jus toliau.ir nematau cia nieko blogo.juk kai kasnors vaiksto kokia preke siulydamas pirkti,ir pardavejas pamato susidomejima pirkejo tai jis tikrai nenueis salin,ir su draudimu taip yra ir dar su kuo nors.tik skirtumas tas,kad uz skelbima jie pinigu negauna.
o jie stengiasi ne del saves,o del to,kad tam tikejime yra pagrindinis dalykas - skelbti apie ta tikejima.ir tikrai gerai jiems sekasi.visam pasauly yra jau keliolika milijonu Jehovos liudytoju.
Atsakyti
oj,tik dabar paskaiciau truputi pirmos dalies.
galiu tik pasakyti,kad tie,kurie cia smeiziat kiek begaledami,pirmiausia nueikite ir isitikinkite savo akimis,kaip ten yra.nes ziuriu prisiklausot visokiu nesamoniu is savo pazistamu ir giminaiciu,kurie del neaiskiu priezasciu prikuria nesamoniu apie ta tikejima.mano teta jau daug metu ( daugiau nei dvidesimt) yra tikinti ir daug zinau as pati apie ta tikrjima,ir nekart esu dalyvavusi sueigose pati.tad galiu pasakyti,kad NIEKADA NIEKAS nera nei jos,nei manes paprases nei cento.ir ne taip,kaip kataliku baznycioje vaiksciodavo ar vaiksto ir prie kiekvieno prieina,kad imestum pinigu.ten stovi dezute sales gale ir jei nori imeti i ja,jei nenori-niekas i tave kreivai nepaziures.ir visi zurnalai,visi leidiniai ten yra nemokamai.
o ir jau dabar niekas neikalbineja rinktis sio tikejimo.ar nepastebejot,kad dabar jau einant pro sali tik paduoda traktata,leidinuka ir nueina toliau.tavo reikalas rinktis.nes jau gyvename paskutiniu dienu paskutinemis dienomis.
Atsakyti
QUOTE(vilma_klp @ 2009 04 29, 22:56)
oj,tik dabar paskaiciau truputi pirmos dalies.
galiu tik pasakyti,kad tie,kurie cia smeiziat kiek begaledami,pirmiausia nueikite ir isitikinkite savo akimis,kaip ten yra.nes ziuriu prisiklausot visokiu nesamoniu is savo pazistamu ir giminaiciu,kurie del neaiskiu priezasciu prikuria nesamoniu apie ta tikejima.mano teta jau daug metu ( daugiau nei dvidesimt) yra tikinti ir daug zinau as pati apie ta tikrjima,ir nekart esu dalyvavusi sueigose pati.tad galiu pasakyti,kad NIEKADA NIEKAS nera nei jos,nei manes paprases nei cento.ir ne taip,kaip kataliku baznycioje vaiksciodavo ar vaiksto ir prie kiekvieno prieina,kad imestum pinigu.ten stovi dezute sales gale ir jei nori imeti i ja,jei nenori-niekas i tave kreivai nepaziures.ir visi zurnalai,visi leidiniai ten yra nemokamai.
o ir jau dabar niekas neikalbineja rinktis sio tikejimo.ar nepastebejot,kad dabar jau einant pro sali tik paduoda traktata,leidinuka ir nueina toliau.tavo reikalas rinktis.nes jau gyvename paskutiniu dienu paskutinemis dienomis.



Labai idomu- jūs norite pasakyti kad visiškai neinešate inašų ,jokiomis formomis?
Mano žiniomis jūs meluojate ka ir turite daryti laikantis savo sektos doktrinos ,leidiniuose skirtuose vidiniam naudojimui aiškiai rašoma kad jūs esate "teokratinio karo" padėtyje su išoriniu pasauliu ir " Tikslu apsaugoti Dievo tikslo interesus, reikia slepti tiesą nuo Dievo priešų"
dievo priešai-tai visi kiti žmonės nesantys JL sektos nariais.
Taip pat vidinio naudojimosi dokumentose pilna nurodymų kaip verbuoti naujus narius ir kaip katologizuoti veiklą -surašinėti informacija apie aplankomus žmones.bei mokomi nuslėpti ar meluoti apie kai kuriuos savo sektos faktus - kas ir vadinama teokratinio karo strategija.

O šiaip JL gan idomi destruktyvi sekta-tiksliau pseudoreliginė komercinė sekta, prisidengianti keleta krikščioniškų koncepcijų širma.
Įkurta Charles Taze Russell ji pasižymi idėju kintamumu- pagrindinis religinis šaltinis tai leidziamas dvisavaitinis zurnalas "sargybos bokštas"
kuris nario yra beveik atmintinai išmokstamas ir jau nebepamenama kad prieš kelis menesius buvo teigiama visai priešingai)) tai ir vienas iš pagrindinų dabartinių sektos vadovų -"Governing Body" (pagrindinė patyrusių vyresniųjų grupė) pelno šaltinis, taip pat ir yra narių tiesioginiai įnašai.Ko pasekoje milioniniai pelnai.
Sektos ideologija prisidengia biblija bet ten jau iš jos mažai kas belike, netiki sielos nemirtingumu neigia visuomenės normas, gyvena busimom armagedono nuotaikom kai Jezus ateis ir pašauks Jahovos armiją kuri netikincius paskandins kraujyje o Jehovos liudytojai šipsodamiesi pasyviai stebės), senesniam mokyme buvo skelbiama kad ir jie bus Jahovos kariai smaigstantys kitatikius. Va tokia jų nešama geroji naujiena žmonijai))))))))))))


Charles Taze Russell kuris pranashavo apokalipse 1975metais teigė kad
144 000 žmonių eis į dangų valdyti su Kristumi.dabar kai Jehovistu jau milijonai teigama kad ir kiti bus prikelti tik tarps prastesnėj kokybinėj busenoj))

ši sekta visus savo klaidingus apokalipsės pranašavimus : 1914m,1918m,ir ttt paskelbdavo "dvasiniais" atejimais tai Jūs per daug nesijaudinkite ir toliau auginkite savo vaiką...

















Atsakyti
Idomu bus sulaukti "tikinciuju" atsako biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2009 04 30, 23:07)
Idomu bus sulaukti "tikinciuju" atsako biggrin.gif



iš to gal ir nevertėtu juoktis - tai zmonės kurių viduje nuslopinta saves pacio asmenybė o paviršiuje dominuojanti iteigta idologija ,šitas dualizmas gan sunkiai veliau ar ankščiau atsiliepia
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2009 04 30, 22:31)
iš to gal ir nevertėtu juoktis - tai zmonės kurių viduje nuslopinta saves pacio asmenybė o paviršiuje  dominuojanti iteigta idologija ,šitas dualizmas gan sunkiai veliau ar ankščiau atsiliepia

Jokiu budu nesijuokiu, tik sypteliu mirksiukas.gif . Tolimoje gimineje irgi yra vienas Jehovistu atvejis, is pradziu pradejo lankyti anyta su draugemis, tuomet itrauke sunu, norejo ir anukus vestis, bet sunaus zmona uzdraude. Po metu ivyko skyrybos. Dabar sunus vedes JL nare.
Atsakyti
[quote=dekor,2009 04 30, 23:01]
Labai idomu- jūs norite pasakyti kad visiškai neinešate inašų ,jokiomis formomis?


As noriu pasakyti,kad nesu inesus nei cento.ir mano teta yra paaukojus gal kelis kartus po pora litu ar siektiek daugiau.bet tikrai is to jie nepasipelnytu.nes jei kasnors nori tai simboliskai imeta i auku dezute,kuri visada yra pastatyta sales gale.bet neskaitau nieko blogo,kad ji ten stovi,juk kataliku baznyciose,kaip man yra sake draugai,prie kiekvieno prieina ir papraso,o cia,nieko panasaus.ir nera jokiu fondu,jokiu saskaitu ( ar bent jau ten visiems nera net skelbiama).O meluoti man nera del ko,nes as kaip sakiau ten nesilankau.ir kaip bebutu gaila,negaliu jokiu budu saves laikyti Jehovos liudytoja.taigi man niekas nera isploves smegenu.
O leidiniu jie turi labai daug.
ai,tiesa,viena syki yra prase pagalbos,bet ne pinigais.turejo pastatyti nauja karalystes sale,ir paprase,kad KAS GALI padetu fiziskai t.y.pakviete i talka: patinkuoti,pamuryt ar plytas panesioti.bet kiek zinau,jie labai smagiai laika praleido smile.gif
Atsakyti
Manu kad beprasme si nauja tema smile.gif.
visiems niekas niekada neitiks:). ar as klystu?
Jeigu atsiras toks zmobus, kuris naudos biblija ir bandys pateikti kokiu tai argumentu as tada atsakysiu i juos;). 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Timotiejus;): 03 gegužės 2009 - 09:12