Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas ir pirtis

SVEIKOS,
AS PO TRENIRUOTES DAZNAI EINU I PIRTI,ESU GIRDEJUSI KAD TAI NELABAI GERAI, NES LYG TAI RAUMENYS ATSIPALAIDUOJA PO PIRTIES AR KAZKAS PANASAUS IR TRENIRUOTE NETURI TOKIO EFEKTO, KOKS BUTU BUVES JEI NEITUM I PIRTI.GAL KAS NORS DAR ESATE KA NORS GIRDEJE SIA TEMA?
Atsakyti

Kad raumenys patempti atsipalaiduoja - taip taip, bet kad treniruote praranda ............ laugh.gif biggrin.gif na nesu girdejusi....
Manau, kad pirtis tik i nauda - ir odos poros atsiveria, ir atsipalaiduoja visas kunas - man tai po treniruotes pirtis ir ypac penktadieni - tai kazkokia palaima....... biggrin.gif
Zinot, sportuoju jau kokie 6 metai ir i pirti i savaite po pora kartu gaunasi nueiti - nu turiu visas "uzdirbtas" formas laugh.gif biggrin.gif
Taip kad manau kaitinkis i sveikata !!! biggrin.gif
Atsakyti
PIRTIS NETINKA TIK PO AEROBIKOS (KENKIA SIRDZIAI)
Atsakyti
del aerobikos nezinau,
aisku, logiska butu mabnyti, kad po didelio intensyvumo treniruotes, kuri ir siaip mano nuomone sirdelei nesveika...dar karsta pirtis tai sirdziai isvis....


jei i turkiska, tai prasiome, ji ne tokia kartsi, ir ne toks didelis kruvis sirdziai

as vaikstau i treniruoklius, tai po to pirtis padeda ilgiau neatvesti raumenims, taigi, po to jei persistengi truputi raumenuku neskauda thumbup.gif

o kad panaikintu treniruotes efekta??? blink.gif negirdejau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauraB: 12 sausio 2005 - 16:46
Už tą pačią abonimento kainą, po treniruotės galiu lankytis saunoje, tik neįkertu kam to reikia? Ji kažkuom padeda, ar čia tik šiaip- relaksui? Nes man kažkaip keistai atrodo, kai po sunkios iškrovos, dar ir karščio dozė... g.gif O gal tai kaip tik gerai? Nagi pasidalinkit patirtim... Plz....
Atsakyti
Man trenerė sakė, kad po treniruotės į pirtį ar sauną verta nueiti vien tam, kad karštis gerai atpalaiduoja pavargusius raumenis, netraukia mėšlungis. Bet kadangi mano širdis mėgsta pasibaladoti ne į temą, tai pirties vengiu, patvirtinti jos poveikio negaliu.
Atsakyti
po sporto kai nu7ejau i pirkti, kuri nebuvo labai karsta, isvirtau is padu verysad.gif Todel man dabar tai yra tabu schmoll.gif
Atsakyti
As beveik po kiekvienos treniruotes einu i infraraudonuju spinduliu pirtele-ten ne taip karsta, o prakaitas upeliais bega.
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 08 24, 12:51)
Už tą pačią abonimento kainą, po treniruotės galiu lankytis saunoje, tik neįkertu kam to reikia? Ji kažkuom padeda, ar čia tik šiaip-  relaksui? Nes man kažkaip keistai atrodo, kai po sunkios iškrovos, dar ir karščio dozė... g.gif O gal tai kaip tik gerai? Nagi pasidalinkit patirtim... Plz....

Esu skaiciusi net keliu treneriu pasisakimus, kad tai yra labai blogai. Per didelis kruvis sirdziai. Esi ir taip visas ikaites, suprakaitaves. Nebent treniruote buvo mazo intensyvumo. Man pavyzdziui net noro nera po treniruotes, kai ir taip bunu visa slapia nuo praikaito, dar eiti kaitintis i pirti.
Atsakyti
o jeigu pirma i pirti eiti, o poto i treniruoklius blush2.gif gal geriau butu ar irgi nelabai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 03 10, 11:31)
o jeigu pirma i pirti eiti, o poto i treniruoklius  blush2.gif  gal geriau butu ar irgi nelabai?  g.gif

nu as asmeniskai labai atsipalaiduoju pirty.tai paskui i treniruoliu sale neprisiversciau ax.gif o kad negerai po treniruokliu i pirty nu negirdejau schmoll.gif
Atsakyti
as pirtyje po aerobikos esu isvirtusi, nors ta pirtis buvo visiskai nekarsta, dabar po sporto i pirti niekada neinu schmoll.gif
Atsakyti