Įkraunama...
Įkraunama...

Dailusis čiuožimas

Ieškome kompanijos kartu lankyti dailiojo čiuožimo užsiėmimus Akropolyje. 4u.gif
Kartu lankančios mergytės didesnės, ateina vienos ir man ten vienai spoksot liūdna sad.gif
O jei būtų kompanija - kavutės išgertumėm, paplepėtumėm drinks_cheers.gif
Ir mergytėm panašaus amžiaus visai smagu turėtų būt mirksiukas.gif
P.S. Ievai 5,5 metų rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif Domina dailusis čiuožimas, bet mano mergaitei tik 3,5 m., ar tokius vaikus jau priima, ir kaip ten aplamai, gal galėtum papasakoti plačiau:kainos, lankymo laikas, ar vaikus sudomina, ar neperšala ir pan. ax.gif
Atsakyti
Vaizdas toks, kad priima visus g.gif Mačiau treniruotėj mergytę su 25 dydžio pačiūžom smile.gif Reiškias kokių 3 metų tongue.gif
Trenerių daug, kolkas tariamės atskirai kiekvienam užsiėmimui. Kaina - 10 lt trenerei ir 3 lt už ledą. Pačiūžos ir apsaugos nemokamai. Aprangą pasiuvau pati, nubeždžioniavus nuo kitų mergaičių (blizgančias kelnes ir sijonuką su blizgučiais)Labai šąla rankytės. Aš maunu dvejas pirštines, bet valandos neištempia schmoll.gif Nors šiaip jau mėgėja pasirgt, bet net slogytės negavo. Sakau, gal ir užsigrūdins smile.gif
Mano dukrą treniruoja Žana, jaunutė tokia, miela, iškart rado abi bendrą kalbą smile.gif
Šiaip jau su pradedančiom mergytėm, ypač mažesnėm, tai cackinasi.
Šiaip jau ir aš pati čiuožiu kartu ir kaip papūga mokausi biggrin.gif Tipo sutaupau blush2.gif
Bet iš pradžių sakė, kad geriau kai mamytės kartu nečiuožia, nes vaikai tuoj joms į kojas kabinasi. bet mano mergička sąmoningai norėjo mokytis, tai problemų nėra.
P.S. Jei pati laikais ant ledo tai siūlyčiau nusipirkt abonementą 10 kartų (30 litų, o vaikui viskas nemokamai) ir pabandyt pačiai išmokyt pastovėt ant pačiūžų, nes vaikui ir taip tas ledas baisu, o dar kai mamos nėra schmoll.gif Beto pamatysi kiek aprengt reikia, kad nesušaltų. Ir galėsi pažioplinėt pažiūrėt kaip kuris treneris patinka, tai su tuo ir tartis, nes Akropolis į tai nesikiša. Laiką galima laisvai pasirinkt, susitart su trenere. Kad bus daug žmonių nereikia bijot, nes jos mokosi pačiam arenos viduryje, kur čioužėjai-mėgėjai nelenda. O pradžiai siūlyčiau (jei tik turit galimybę) rytines sesijas - 8,30 ir 9,45 - dar nedaug žmonių mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes pernai irgi vaikščiojome čiuožinėti pas Žaną.Tikrai labai faina thumbup.gif Bet nuėjome kažkur tik 5 ar 7 kartus.Maniškė peršalo, tai po ligos kažkaip daugiau ir nebenuėjome.Reikės šiemet vėl pabandyti smile.gif
Atsakyti
Na pašąlau mėnesiuką ant ledo ir susidariau čiuožimo mokyklos vaizdelį:
treniruotės struktūra:
pirmi mokymosi metai - 25 proc. darbas, 75 proc. ožiai blink.gif
antri mokymosi metai - 50 proc. darbas, 50 proc. ožiai blink.gif
treti mokymosi metai - 75 proc. darbas, 25 proc. ožiai blink.gif

Nu paminklus tom mažiukų trenerėm statyt reikia 4u.gif
O gal visuose būreliuose taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2005 09 01, 13:45)
O kada jau gražu????????????


Gražu jau nuo kokio 3-4 karto (iš karto ten pamoko ir pritūpt ir ant vienos kojos čiuožt ir nusilenkt), bet ožkinasi tai visos, net tos kur medalius gauna doh.gif
Yra vienas treneris vyrukas, tai jis į treniruotės galą beveik mėlynas būna - rėkt negali, labai jau vieša vieta Akropolis tongue.gif
Atsakyti

Aš to trenerio vaikučius mačiau per varžybas, labai man patiko labai laikysenos geros. Ir šiaip jis gan griežtas prieš varžybas buvo. O man gražu tik po metų buvo nes po 3-4 treniruočių jie dar vaikšto ant ledo, o va kol čiuožt pradeda, o ypač atgal tai nemažai laiko praeina
Motina , norėčiau paklaust gal kartais žinai iš kur tas pačiūžas 25 išmieros gavo ? pas mus Kaune aš negaunu gal Vilniuje imanoma, jei nesunku gal kada galėtum paklausti 4u.gif ? Bučiau labai dėkinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 10 kovo 2006 - 20:47
Mažas pačiūžas nuomojasi, bet mokymuisi jos nelabai tinka, ten dantukai "nemokšom" pritaikyti, kad negriuvinėtų ir ligoninėn nereikėtų vežt tongue.gif .
Kaip mes pasiaiškinom, tai neverta patiems pirkt naujų (apie 1000 lt kainuoja blink.gif ), o reikia eit kalbėt su treneriais, vaikais, nes jie perka vieni iš kitų (gerų padėvėtų vaikiškų pačiūžų kaina apie 300 lt, sakė, kad praktiškai už tiek pat po metų perparduosi)
O mažų pačiūžų matėm Žirmūnų Senukuose, kainavo apie 50 lt, bet trenerė "atšaldė" nuo noro pirkt - sakė tokios ne ilgiau mėnesio temps. Tiesa, dar kažkokioj sporto prekių pardoj Akropoly mačiau už 150 lt, vaikiškos, su lipdukais vietoj raištelių. Gal laisvalaikiui ir nieko būtų g.gif Bet dabar laukiam kokių nors padėvėtų, mano mergičkai 27-29 dydžio reikėtų tongue.gif
O pagrinde visos užsisakinėja, dažniausiai iš amerikos. Internete pasiieškojau, tai ojojoi kokių grožių yra, tik kažin kiek persiuntimas kainuoja g.gif

Dėl to trenerio, Dima atrodo, tai pritariu. Man jis patinka thumbup.gif Bet dukra sakė: ninini pas vyrą neisiu schmoll.gif ir pas seną neisiu schmoll.gif Tai ieškojom jaunos, gražios, trumpu sijonu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 02 rugsėjo 2005 - 13:01

Sveka 4u.gif nu aš čia žiūriu musu dėka temelė į priekį juda mirksiukas.gif Tai va dabar aš apie pačiūžas painformuosiu.Vakar kaip tik mes jas užsisakėme "Risprort "firmos, jos geros tom kad yra šiek tiek lengvesnės , viduje truputi pašildyta, vienu žodžiu sakė trenerė kad tikrai neblogos g.gif .Tai va siunčiamės mes iš EStijos 31 su puse dydi.http://www.iluuisutaja.ee/čia jų adresas ten ir suknytes galima pažiūrėti Kainavo mum 560 litu ir pinigų persiuntimas 30 lt, čia su visais priedais(priedų aišku gali neimti tai 50 lt sutaupytum).O priedai tai čia kur ant peiliu dedasi tokie žinai tūrbūt, ir dar tokie medžiaginiai žaisliukai ir peiliam skirti. Tai aš skaitau kad nelabai brangiai kaip už naujas gavosi, o be to pas mane ir antra mergaitė auga tai skaičiuoju kaip po dviem ir dar paskui parduosiu.O mano merginos pyrmos pačiūžos buvo pigios atlaikė du metus ir visai padoriai atrodo. Nu aišku pirmus metus mes čiuožėm po 2 kart i savaite, bet sekančius tai tikrai daug. O kitas tai pavasarį nupirkome pigias ir po mėnesio jų peiliai nusilupo cry.gif siaubas kažkoks tai va taip. Manau pačiūžas perkant reik atsižvelgti i tai kiek vaikas čiuožia, ir iš tų pigiu man rodos ir skirtingos papuola, bet tos Katja nu kur iš galo juoda man rodos pačios prasčiausios. Mes ir tikėjomes naudotų bet pas mus Kaune nieks neparduoda šiemet. O aš noriu leist savo mažesne jai tik 2.5 tai man pigios tiktu nes tiek in ten ir čiuož.
Atsakyti
Dėkui už info, tuoj žiūrėsim smile.gif O užsakinėjai tu viena ar keliese kooperavotės?
O kaip rengi treniruotei? Nes maniškė pastoviai sušąla cry.gif dedu dvejas pirštinytes, du megztukus, bet negelbsti. Nu žieminio kombinezono dėt nesinori, bo pati esmė yra blizgantis sijonukas ir ružavas megztukas rolleyes.gif
Atsakyti

Aš dabar pati viena siunčiau, šiaip tai čia labai paprasta, tereikia užsakyti jie atsiunčia savo saskaitos duomenys, o aš iš savo saskaitos jiem persiunčiau pinigus kai tik gaus pinigėlius tai iš karto ir pačiūžas atsiūs.Šiaip tai aš pati niekad taip nedrysčiau nes vis tos visokios abejonės kyla, o ypač dėl išmieros nes visos firmos ten kažkaip skirtingai matuoja pvz mum ir dabar skaitosi 21 dydi siunčia. Bet prieš mum užsisakinėjo viena moteris o jos mergaitė kaip tik tokia kaip mano tai viskas sklandžiai ten praėjo thumbup.gif , tai kita savaiote ir mes gausime. Va ir dar dėl ko aš noriu gerų pačiūžų nes jų svoris skiriasi labai nuo pigių tai manau , kad kojai reikia prie sunkių pripratinėti, kaip sakant kad raumenai vystitusi biggrin.gif , nes tai mergaitei tai po treniruotės su naujomis pačiūžomis labai kojas skaudėdavo blink.gif net nepabėgdavo visai. O rengiu tai dedu labai stora golfa, ant viršaus suknele čiuožimo, vientisa labai gerai nes neišlenda megstiniai ant viršaus dar megstinuką, bet dažniausiai jį nusiima, toliau pėdkelnes super storas kojinytes, ir dar tokias kojines storas begalų ir viršaus tokias kaip pas hokejistus.Va su rankos ir pas mus baisinė problema, tai aš mugėje nupirkau tokias senoviškas kumštines kur viduje kailis tai dabar rankos užkaista biggrin.gif , o svarbiausiai ir neperšlampa. Taip tai ir aš vargau ir dėdavau dvejes ir tokias stokas kumštines buvau nupirkusi nieks nepadėjo.
O dėl suknelių tai man žadėjo duoti irgi adresa iš kur parsisiūsti galima ir sakė labai gerai visada atsiučia ir dydžius atitaiko,ir aš pati mačiau tikrai labai gražiai ir gerai pasiūta thumbup.gif tai ten būna išpardavimai ir labai gražia nauja suknele galima už 40 dolerių gauti, manau tikrai nebrangu, nes gerai jei pati moki siūti bet jei siuvėja tektu samdyt schmoll.gif , o pavasari aš pati siuvau tai tiek prisikankinau ir dabar jau jai permaža ta suknelė doh.gif
Atsakyti
Na, mes pačiūžas praktiškai turim, beliko tik pinigų surast biggrin.gif Kadangi pati nelabai raukiu, tai pasitikėsiu trenere. Jei sakė, kad geros, vadinasi geros tongue.gif
Šiandien susižinojom visą tvarkaraštį, tai ojojoi blink.gif Du mokykliniai čiuožimai, vienas papildomas, dvi choreografijos pamokos ir viena gimnastikos blink.gif
Jau ir taip man tas Akropolis skersai gerklės, tai dabar visus metus šešis kart per savaitę ten reiks sėdėt doh.gif
Katarina, ar taviškė irgi šitiek "aria"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Motina: 04 rugsėjo 2005 - 14:38