Įkraunama...
Įkraunama...

Apie Amway

Sena tema

Diskutuojam ir dalinamės patirtimi!!!
Atsakyti
QUOTE(Laimanjj @ 2009 04 07, 09:52)
Gal galima butu suzinoti gydytojos varda?

Tatjana mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(donatele @ 2009 04 07, 10:59)

Visa seima karts nuo karto pas ja apsilankom.
Atsakyti
QUOTE(Laimanjj @ 2009 04 07, 15:11)
Visa seima karts nuo karto pas ja apsilankom.

Faina moteris thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mane domintų indų ploviklis ir Loc universalus valiklis, norėčiau iš Vokiškos linijos. Beja, kokia to Loc sudėtis? Ar tiesa, kad pagr. ingridiantas palmių aliejus? Mano draugė platina Amway, tačiau su 30proc. priemoka prekių pirkti tikrai nepirksiu. Kiek žinau, čia tinklinis marketingas, gaunami taškai, tad priemones pirksiu tik su ta 30proc. nuolaida. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 04 08, 08:32)
Sveikos, mane domintų indų ploviklis ir Loc universalus valiklis, norėčiau iš Vokiškos linijos. Beja, kokia to Loc sudėtis? Ar tiesa, kad pagr. ingridiantas palmių aliejus? Mano draugė platina Amway, tačiau su 30proc. priemoka prekių pirkti tikrai nepirksiu. Kiek žinau, čia tinklinis marketingas, gaunami taškai, tad priemones pirksiu tik su ta 30proc. nuolaida. Ačiū.

Patikslinsiu del tasku. Jei drauge suprekiauja uz pakankamai didele suma ir surenka 200 tasku per menesi (tai butu virs 1000 lt), ji gauna 3 proc - apie 30 lt. Nemanau, kad tai labai dideli pinigai, kuriuos galima pavadinti uzdarbiu mirksiukas.gif O tau siulyciau paciai isigyti nuolaidu kortele, ir viska pirkti uz savikaina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 08 balandžio 2009 - 19:28
QUOTE(drugelis. @ 2009 04 08, 08:32)
Sveikos, mane domintų indų ploviklis ir Loc universalus valiklis, norėčiau iš Vokiškos linijos. Beja, kokia to Loc sudėtis? Ar tiesa, kad pagr. ingridiantas palmių aliejus? Mano draugė platina Amway, tačiau su 30proc. priemoka prekių pirkti tikrai nepirksiu. Kiek žinau, čia tinklinis marketingas, gaunami taškai, tad priemones pirksiu tik su ta 30proc. nuolaida. Ačiū.

Dish drops ir LOC tikrai kapitalo nesukraus... Nori su nuolaida, tai kaip linabalt rašė - pirk sutartį ir turėk nuolaidą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 04 08, 07:32)
Sveikos, mane domintų indų ploviklis ir Loc universalus valiklis, norėčiau iš Vokiškos linijos. Beja, kokia to Loc sudėtis? Ar tiesa, kad pagr. ingridiantas palmių aliejus? Mano draugė platina Amway, tačiau su 30proc. priemoka prekių pirkti tikrai nepirksiu. Kiek žinau, čia tinklinis marketingas, gaunami taškai, tad priemones pirksiu tik su ta 30proc. nuolaida. Ačiū.


Cia panasiai kaip nueitum i maxima ir sakytum, kad prasom parduot man produktu su 30% nuolaida lotuliukas.gif

Siaip pritariu kitu nuomonei, pirk sutarti ir gausi nuolaidu smile.gif
Atsakyti
Kas naudojate Artistry kosmetiką, gal žinote kokia sudėtis veidą skaistinančio toniko (žalia spalva), man įdomu ar įeina alkoholis į sudėtį?
O kremų mėginukų nebūna pirkti? Ar tik pas kosmetologes galima išbandyti?
Mano veido oda yra mišri, jautri, tiesiog neapsisprendžiu ką nusipirkti ar veido priežiūros sistemą jautriai odai ar skaistinančią (mišriai).

QUOTE(dirty_kiss @ 2009 04 06, 10:59)
Apie Artistry kosmetologes turiu labai asmenišką patyrimą. Dariausi SAM tyrimą, kurio metu surašė sąrašą kosmetikos priemonių, kurios man tinka ir pan. Įvairių patarimų gavau, kad tik pirk ir naudok. Ir susigundžiau pabandyti poras sutraukiačią kaukę... Produktas geras, tik vat kosmetologė vartotojiško požiūrio atstovė pasitaikė. Patarė naudoti 2 kartus per savaitę. Aš pasitikėdama ja panaudojau sąžiningai. Tradiciškai pavasariais darausi veido valymą pas tikrai patikimą profesionalią kosmetologę ir gavau velnių, kad naudojau tą kaukę taip sąžiningai  g.gif  Ilgai diskutavome apie tai, tačiau žinau viena, kad daugiau Artistry kosmetologėm pasitikėti neverta  schmoll.gif

Kosmetologė nelabai domisi savo darbu, dabar vartau "svarbiausi Amway produktai" leidinį, ten aiškiai parašyta, kad poras sutraukiančią kaukę naudoti 1 kartą per dvi savaites.
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2009 04 08, 16:22)
O kremų mėginukų nebūna pirkti?
-----------
Kosmetologė nelabai domisi savo darbu, dabar vartau "svarbiausi Amway produktai" leidinį, ten aiškiai parašyta, kad poras sutraukiančią kaukę naudoti 1 kartą per dvi savaites.

Tikrai yra.
-----------
Kas čia per leidinys? Gal Lt kalba koks?
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 04 08, 08:32)
Sveikos, mane domintų indų ploviklis ir Loc universalus valiklis, norėčiau iš Vokiškos linijos. Beja, kokia to Loc sudėtis? Ar tiesa, kad pagr. ingridiantas palmių aliejus? Mano draugė platina Amway, tačiau su 30proc. priemoka prekių pirkti tikrai nepirksiu. Kiek žinau, čia tinklinis marketingas, gaunami taškai, tad priemones pirksiu tik su ta 30proc. nuolaida. Ačiū.

Lietuviais esame mes gime doh.gif
Atsakyti
hihihi.gif
Atsakyti