Įkraunama...
Įkraunama...

Į lauką su 3 vaikais

4u.gif sveiki,


Namuose esu su trimis vaikais....Vienai 4metai ir 10 men. kitai- 1 metai ir 10 menesių, trecias vos keliu savaičių. kaip iseiti i lauką su trimis vaikais.gyvenam 8 aukste. mergaitės, ypac vidurinioji, judrios. gal kas turejot toki atveji? gal samdet zmogu ar kazkaip kitaip daret?
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2009 04 07, 10:09)
4u.gif sveiki,
Namuose esu su trimis vaikais....Vienai 4metai ir 10 men. kitai- 1 metai ir 10 menesių,  trecias vos keliu savaičių. kaip iseiti i lauką su trimis vaikais.gyvenam 8 aukste. mergaitės, ypac vidurinioji, judrios. gal kas turejot toki atveji? gal samdet zmogu ar kazkaip kitaip daret?


kuri laika irgi buvo rupestis - kaip su tuo lauku daryti, bandeme visokius variantus- ir aukle samdeme, ir lauka organizavomes per pietu pertraukas, ir vezimelius lengviausius jieskojom....
visgi labiausia pagelbejo trumpam ateinanti aukle
Atsakyti
Pas mane trimetis ir dvynukai , neturintys dviejų. Į lauką su trim be šansų išeit, nebent turi savo kiemą. Reikia žmogaus dar vieno, bus saugiau. Nebent, keturmetė savarankiška, tada gal ir įmanoma, bet tik uždaroj teritorijoj, pvz kokio darželio žaidimų aikštelėj g.gif .Ale kol tu juos aprengsi, tai ir į lauką nebenorėsi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joge @ 2009 04 07, 22:52)
Pas mane trimetis ir dvynukai , neturintys dviejų. Į lauką su trim be šansų išeit, nebent turi savo kiemą. Reikia žmogaus dar vieno, bus saugiau. Nebent, keturmetė savarankiška, tada gal ir įmanoma, bet tik uždaroj teritorijoj, pvz kokio darželio žaidimų aikštelėj g.gif .Ale kol tu juos aprengsi, tai ir į lauką nebenorėsi doh.gif

Pas mane trynukai, turim savo kiema uzdara ir tai sunku kol juos aprengi, poto lakstyt paskui juos gryztu i namus kaip didziausia darba nudirbusi. Bute gyvenant, dar 8 aukste tai tikrai reikia pagalbos, kad kas padetu ax.gif
Atsakyti
O tavo keturmete nepriziuri mazesnes sesutes?
Jei i lifta sutelpat visi vienu metu, tai kieme jau turetu but lengviau. Didzioji pasefuoja mazaja, o tu lakstai paskui abu su vezimuku.
Siaip pas mano broli 4 bernai. Tai jie tiesiog atrado kaimyne, kuri sedi pensijoj ir neturi ka veikt. Tai ateidavo pas juos padedavo aprengti ir tada visi i kiema.
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2009 04 07, 11:09)
4u.gif sveiki,
Namuose esu su trimis vaikais....Vienai 4metai ir 10 men. kitai- 1 metai ir 10 menesių,  trecias vos keliu savaičių. kaip iseiti i lauką su trimis vaikais.gyvenam 8 aukste. mergaitės, ypac vidurinioji, judrios. gal kas turejot toki atveji? gal samdet zmogu ar kazkaip kitaip daret?

Kai gimė mūsų trečiasis, situacija buvo labai panaši: vyresniesiems buvo 4m. 5 mėn. ir 1m. 8mėn. Tik pas mane augo trys berniukai ir tikrai ne ramesni už mergytes. Bet sugebėdavau išeiti viena, be niekeno pagalbos. Sunkiausias darbas buvo vaikus šaltuoju metų laiku aprengti ir laiptais iš 4 aukšto nusileisti (name be lifto gyvenome). Bet ir tam metodus atradome: mažąjį aprengdavau ir į balkoną vežimuke išstumdavau, o tada rengdavau antrąjį, viena ranka padėdama vyresnėliui. O laiptais irgi nustumdavau per vieną aukštą vežimą, tada grįždavau vidurinėliui pagelbėti iki vežimo nusileisti. Atgal taip pat panašiai lipdavome, jei pagalbos iš kaimynų ar draugų neturėdavome. O lauke viena ranka vežimą stumdavau, į kurį vyresnėlis įsikibęs, kita vidurinėlį vesdavau. Atsikvėpdavau tik mišką pasiekus (mums iki jo koks puskilometris buvo) - ten jau vaikai gaudavo laisvę. Teko nekart ir miesto autobusais su savo kompanija važiuoti, tiesa, po pirmųjų kelionių nusprendžiau, kad teisės auginant tokią šeimyną (kur vienas vežime, o antras dar pats į autobusą neįlipa) būtinos ir mažiausiajam atšventus pusmetuką jau pati vairavau. Žodžiu, kiekvienai problemai yra sprendimas.
Atsakyti
Mes neradom kitos iseities kaip tik vest vidurineli i darziuka :)vyresnis tai savarankiskas, man problema buvo su 2 paskutiniais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2009 04 10, 16:58)
Mes neradom kitos iseities kaip tik vest vidurineli i darziuka :)vyresnis tai savarankiskas, man problema buvo su 2 paskutiniais biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aš netgi vyresnėlį dažnai specialiai namie pasilikdavau (irgi darželį lankė), nes su trimis man būdavo paprasčiau, nei su dviem susitvarkyti - vyresnėlis pagelbėdavo jau vien tik būdamas šalia vidurinėlio ir man atraportuodamas, jei tas ką negero darydavo.
Atsakyti
cia tai tikrai teisingai rašot, kad su trimis lengviau negu su dviem, nes vyresnioji vis sita padeda. 4u.gif
Atsakyti
Man tai nekyla dideliu problemu iseit su visom trim. Kartais net i parduotuve nuvaziuojam ax.gif
Atsakyti
parasyk placiau
Atsakyti
QUOTE(Adele @ 2009 04 17, 11:18)
  parasyk placiau

Ner ka rasyt, turbut geros mano mergytes ir tiek. Nelaksto niekur, zino kad gatvej pavojinga i parka nusivedus galiu ramiai maze priziuret, kol jos ant ciuozyklu duodasi ir apskritai klauso jos manes, uz tai ir ner problemu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija23: 20 balandžio 2009 - 17:49