Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinių suknelių salonai

Sveikutes, kadangi ieskau vestuvines sukneles, butu idomu suzinoti jusu nuomone apie viena ar kita salona Siauliuose. Ir zinoma butu smagu sulaukti jusu patarimu 4u.gif
Atsakyti
Sveikute,
As savio vestuvems suknele nuomojausi is Ausros salono (Zemaites gatveje) Taciau negaliu sakyti, kad likau labai patenkinta, tiesiog jos moka labai uzkalbeti danti, ieskojau sukneles vienokios, o ikiso visai kitokia, zadejo uzdeti placias sleikutes krentancias ant ranku, taciau padare sleika aplink kakla doh.gif ( sorry, nzn kaip kitaip paaiskint, nezinau tu siuveju terminu) Na bet vyras sako buvo grazu wub.gif dar buvau nuejusi i Audros salona ( lygtais lyros gatveje) ten mane prieme nelabai maloniai schmoll.gif , vos ne " ko cia atejai" tai apsisukom ir isejom... Siaip teko girdeti jog salonas, kuris atsidare vasara Zemaites gatvej priesais ausros salona visai nieko, nors paciai ten lankytis neteko. Apie Birutes salona daug ivairiu atsiliepimu, eru blou, bet cia kaip kam. O apie Perla nieko pasakyti negaliu, tik tiek, kad ten ganetinai brangu.

Na va, mano nuomone apie salonus siauliuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidutea: 07 balandžio 2009 - 23:22
QUOTE(Aidutea @ 2009 04 07, 23:21)
Sveikute,
As savio vestuvems suknele nuomojausi is Ausros salono (Zemaites gatveje) Taciau negaliu sakyti, kad likau labai patenkinta, tiesiog jos moka labai uzkalbeti danti, ieskojau sukneles vienokios, o ikiso visai kitokia, zadejo uzdeti placias sleikutes krentancias ant ranku, taciau padare sleika aplink kakla doh.gif  ( sorry, nzn kaip kitaip paaiskint, nezinau tu siuveju terminu) Na bet vyras sako buvo grazu wub.gif dar buvau nuejusi i Audros salona ( lygtais lyros gatveje) ten mane prieme nelabai maloniai  schmoll.gif , vos ne " ko cia atejai" tai apsisukom ir isejom... Siaip teko girdeti jog salonas, kuris atsidare vasara Zemaites gatvej priesais ausros salona visai nieko, nors paciai ten lankytis neteko. Apie Birutes salona daug ivairiu atsiliepimu, eru blou, bet cia kaip kam. O apie Perla nieko pasakyti negaliu, tik tiek, kad ten ganetinai brangu.

Na va, mano nuomone apie salonus siauliuose  biggrin.gif

Aiskutis, aciu uz patarimus ir atsiliepimus 4u.gif girdejau, kad perloje brangoka blush2.gif na bet kokiu atveju turbut teks vienoje ar kitoje vietoje apsilankyti ir ziureti situacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2009 04 08, 11:41)
Aiskutis, aciu uz patarimus ir atsiliepimus 4u.gif girdejau, kad perloje brangoka blush2.gif na bet kokiu atveju turbut teks vienoje ar kitoje vietoje apsilankyti ir ziureti situacija smile.gif




Siulau, jei laikas nespaudzia, aplankyt visus salonus ir viska labai nuodugniai apziuret, as kadangi nelabai laiko turejau sukneliu paieskai, todel ir patyriau sioki toki fiasko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidutea @ 2009 04 08, 11:43)
Siulau, jei laikas nespaudzia, aplankyt visus salonus ir viska labai nuodugniai apziuret, as kadangi nelabai laiko turejau sukneliu paieskai, todel ir patyriau sioki toki fiasko  doh.gif

4u.gif
Atsakyti
Apie Birutes labai daug ir nekokiu aprasymu yra internete skundu knygoje blink.gif bet suknutes ten grazios kiek vaiksciojom..
grend perloje - galiu pasakyti, kad brangu bet ir nieko grazaus neaptikom.
labai dar neblogu buvo pries Camba soliariuma pavadinimas uzkrito doh.gif lotuliukas.gif ir kainos sake iki 1500 lt. tai nezinau dabar eisim ieskoti kada smile.gif bet kur net neisivaizduoju... smile.gif
Atsakyti
aš buvau tame salone, kur prieš Aušros saloną smile.gif Mieloji vadinasi, nu pasaka, kaip man patiko aptarnavimas, viskas buvo išlyginta sutvarkyta be priekaištų, tobulai smile.gif bet tada rinkausi pamergės suknelę wink.gif o vestuvėms suknelę nuomavausi Birutės salone, tai aptarnavimas palyginus žymiai prastesnis, net savo nuometą pačiai teko lygintis namie, tai tokie pastebėjimai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Auks'iukė @ 2009 04 13, 13:26)
grend perloje - galiu pasakyti, kad brangu bet ir nieko grazaus neaptikom.

drinks_cheers.gif man ten nei suknelės, nei aptarnavimas nepatiko, kainos ne į temą užkeltos doh.gif
Papildyta:
tiesa, dar prisiminiau, kad Gracija salone suknelės patiko wink.gif ir aptarnavimas nieko, bet jau buvau nusižiūrėjusi Birutės salone sąvają, tai tiesiog nebekeičiau, bet tikrai ten gražių buvo suknučių ir ypač nuometų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bantukas: 13 balandžio 2009 - 17:39
QUOTE(bantukas @ 2009 04 13, 19:43)
tiesa, dar prisiminiau, kad Gracija salone suknelės patiko wink.gif ir aptarnavimas nieko, bet jau buvau nusižiūrėjusi Birutės salone  sąvają, tai tiesiog nebekeičiau, bet tikrai ten gražių buvo suknučių  ir ypač nuometų  wub.gif

O tas Gracija salonas cia Zuvininku gatvej (prie prudelio)? kokios ten kainos?
Na o Birutes salone tai pasiimant suknele reikia labai idemiai viska apziureti, nes tokiu nesamoniu pridaro kad baisu doh.gif Pussesere pries pasiimant suknele sugalvojo dar karta pasimatuoti, tai gerai kad pabande, nes ilgis buvo padarytas toks, kad net bateliu neuzdengia doh.gif Tai pakele balsa, tada greit sutvarke biggrin.gif O be to daznai buna, kad ka nors ne ta ideda: pvz.: nuometa ar pasijoni verysad.gif
Atsakyti
Na ka, merginos, visoms aciu uz patarimus, suknele jau turiu bigsmile.gif bet va reikia nuometo, o kazin ji visuose salonuose nuomoja ar parduoda?ar geriau siutis g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonnija @ 2009 04 14, 18:56)
bet va reikia nuometo, o kazin ji visuose salonuose nuomoja ar parduoda?ar geriau siutis g.gif


Man atrodo, kad visur galima issinuomoti, tik kainyte bus didesne. Nes as kazkada fotosesijai norejau, tai sake mazdaug 200lt butu doh.gif tai pagalvojau, kad man tikrai neverta schmoll.gif Nors daug kas priklauso nuo nuometo, tikriausiai ir didesne kaina net gali buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zviozda @ 2009 04 14, 18:23)
Man atrodo, kad visur galima issinuomoti, tik kainyte bus didesne. Nes as kazkada fotosesijai norejau, tai sake mazdaug 200lt butu doh.gif tai pagalvojau, kad man tikrai neverta schmoll.gif  Nors daug kas priklauso nuo nuometo, tikriausiai ir didesne kaina net gali buti g.gif

Ar tik nebus pigiau tiesiog nusipirkti ar pasisiuti g.gif na reikes pasidometi
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(Zviozda @ 2009 04 13, 20:41)
O tas Gracija salonas cia Zuvininku gatvej (prie prudelio)? kokios ten kainos?
Na o Birutes salone tai pasiimant suknele reikia labai idemiai viska apziureti, nes tokiu nesamoniu pridaro kad baisu doh.gif  Pussesere pries pasiimant suknele sugalvojo dar karta pasimatuoti, tai gerai kad pabande, nes ilgis buvo padarytas toks, kad net bateliu neuzdengia doh.gif  Tai pakele balsa, tada greit sutvarke biggrin.gif  O be to daznai buna, kad ka nors ne ta ideda: pvz.: nuometa ar pasijoni verysad.gif

aha tas smile.gif nu kainos panašiai kaip Birutėj tik ten, jei gerai pamenu suknelės iš San Patrick ten mirksiukas.gif o ilgas nuometas berods prieš porą metų ten apie 200lt kaštavo, bet jau labai gražūs ten nuometai iš tos San Patrick kolekcijos buvo wub.gif
Atsakyti