Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanos auklytėms:Rugsėjo 1-ąjai, Velykoms,

Mielos mamos, norėčiau sužinoti jūsų nuomonę, ar nešate retkarčiais auklėtojoms dovanų. Pvz. saldainių, kavos, ar pan.
Atsakyti
ne rolleyes.gif o reikia? g.gif
Atsakyti
Aš nešu smulkes dovanėles. Bet tai jokiu būdu ne kyšis ir ne paskatinimas, kad mano vaiką geriau prižiūrėtų. Aš esu pilnai patenkinta vaiko darželiu. Tiesiog norisi pasveikint su kalėdom, ar moters dienos proga. biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu akletoja tikrai butu super tai nesciau, bet tik nedideles dovaneles, nes man paciai butu malonu tai daryti. O taip ne.
Atsakyti
Viena karta nunesiau kavos, nes labai atsidekoti uz geruma norejau, vyras gelyte nunese su kovo 8
Atsakyti
NU NESU, BET MUSU AUKLETOJOS, SUpER.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif BET NESU TIK pER SVENTES, AR pER GIMTADIENI, IR SEIp JEI MATAU, KAD VAIKAS pAZANGA pADARE.... MUSU GRUpES TEVELIAI KIEK pASTEBEJAU VISAD AUKLETOJAS, NEISSKIRIANT IR AUKLYTES pALEpINA, TAI KAVOS TAI SOKOLADA... MAN TAI NORMALU, NEZINAU, KAIp JUSU AUKLETOJOS, BET MUSU TIKRAI ATSIDAVUSIOS VAIKAMS IR LABAI SU JAIS DIRBA IR UZSIIMA... clap_1.gif
Atsakyti
Jums gerai, o maniskis vel vakar su guzu ant kaktos parejo, tai as tai aukletojai net ciulpinuko nenesiu. mad.gif
Atsakyti
Aš irgi per šventes nunešu kavos ar šokoladų visoms trims (dvi auklėtojos ir šeimininkė) tik todėl, kad mano vaikai eina į lopšelį su malonumu ir tikrai ten gerai prižiūrėti. Lopšelyje jiems nuo pirmos dienos geriau nei kad buvo su auklėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 03 26, 09:41)
Jums gerai, o maniskis vel vakar su guzu ant kaktos parejo, tai as tai aukletojai net ciulpinuko nenesiu. mad.gif

SU GUZU, NA IR KAS JUK NE AUKLETOJA JAM JI ISTATE... MANO VYRESNYSIS YRA HIpERAKTYVUS, AS TAI JAU DEMESIO NEKREIpIU, BET KAI NUEINU VAIKO pASIIMTI, AUKLETOJA MAN ISKARTO ATRApORTUOJ...GEDMANTAS SIANDIENA ELGESI TAIp TAIp IR TAIp TODEL pAS JI GUZAS... O JEI GRUpEJE VAIKU 15 AAR 18 TAI VISKO BUNA, O MANISKIS LYGIOJE VIETOJE GALI SAU KA SUGALVOT... TAIp KAD MAZIAU IMK I GALVA IR VISKAS... biggrin.gif
Atsakyti
A V GLAZ? NENEŠU IR NENEŠIU, JOS ATLYGINIMĄ GAUNA, O IR VAIKŲ TAIP NEPRIŽIŪRI, KAD DĖKINGA JOMS BŪČIAU, VA
NEREIKIA PRIPRATINTI, GYD. PRIPRATINOM, TAI DAR IR AUKLĖTOJAS? NESĄMONĖ.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobsiukas: 26 kovo 2004 - 09:56
Tai jusu aukletoja papasakoja, o musu tyli kaip M. Melnikaite. O kai paklausiau kas guza istate, tai atsake nieko tokio nebuvo blink.gif Nors vaikas sake kad leda prie kaktos dejo.
Atsakyti
aš nenešu, bet vedėjai ir logopedei ką nors nunešiu.
Atsakyti