Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai l/d "Saulutė"

sveiki,niekur neradau tokios temos,kur butu diskutuojama vien apie si darzeli.. mano dukryte pakliuvo is si darzeli. taciau as esu girdejus blogu atsiliepimu.. tiek geru tai man paliko neaisku kaip ten tas darzelis? kaip priziurimi vaikai? kokios aukletojos? gal atsirastu mamyciu, kurios veda savo vaikus i si darzeli ? kokie atsiliepimai? ax.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džinė: 22 kovo 2010 - 19:18
nejau niekas nelanko si darzeli? blink.gif blink.gif
Atsakyti
sveiki, mes pradėjome lankyti neperseniausiai ši darželį. esu taip pat visokiu atsiliepimu girdejus. vasara lankome laikinai aziuoliuka, tai mano vaikas kiekviena ryta atsikeles sako, kad eis i ąžuoliuką o ne i saulute.............tai va.....nezinau ka satsitiko bet per dvi paskutinia slankymo dienas vaikas u asarom ejo i sualutes darzeli, gal aukletojom pries atostogas kantrybe dingo. nežinau bet labai liūdna ir su nerimu laukiam rudens kai reikes grizti i saulutes darželi. na bet ka padarysi toks gyvenimas reikia pratintis prie visko. gal nuo rudens vaikas jau bus daugiau priprates prie darželio lankymo g.gif

o šeip tai palyginus su ąžuoliuku saulutes darželio auklėtojų ir administarcijos bendravima sskiriasi kaip diena ir naktis. sauluteje reikia kamantinet kiekviena karta ir klausinet norint suzinot kokia nors informacija ir dar nevisada nori ir kalbeti tiek aukletojos tiek....na bet visur visokiu žmonių yra......gal nėra tas draželis blogas, bet auklėtojom reikėtu kantrybes daugiau gal kai kada, nes pati esu girdejusi iš šalies šaukimus ant vaikų kai visai to nereikejo. na bet iš vieno atvejo negalima spresti apie visas aukletojas. yra tikrai ir geru puikiu auklėtoju ir........tokiu kuriom gal reiketu vis del to kantrybes savo darbe g.gif
Atsakyti
Na kurį laiką man teko vesti savo vaiką ten... tai buvo vienintelis darželis tuomet priėmęs nuo vienų metų...
Kagi iš savo patirties galiu pasakyti kad bent jau vieną auklėtoją gavom gerą ir meilią bet jau šeimininkutė tai baisiai vaikui ūpą numušdavo...

Na o šeip ten paprasčiausiai trūksta personalo rimtos priežiūros o geriausia jei būt pakeista direktorė nuo kurios visa betvarkė ir prasideda.
Atsakyti
gal kas daugiau pasisakys?
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2009 10 21, 12:25)
gal kas daugiau pasisakys?

Sveiki,
na nezinau, mes nuo sio rugsejo pradejom eiti i lopseli, tai ispradziu buvau issigandusi, nes is pat pradziu grupeje buvo keturios aukletojos, viena su pilnu etatu, o kitos po puse ir 0,25 etato, tai labai jusdavosi ant vaiko, kokia aukletoja dirba. mano manymu cia taip yra del etatu issaugojimo g.gif .
Ir tikrai pasitvirtino tai, kad viskas priklauso nuo aukletojos!!!!!!!
Atsakyti
sveikos,
mano brangenybe irgi pateko i si darzeli, tad gal mamos, kuriu vaikiukai lanko, galetu ka nors pakomentuoti? man tai ispudis kol kas nelabai koks, nes darzelio sekretore ar kaip ji ten toookia susireiksminusi persona, kad baisus reikalas. tai kaip tada kitas personalas? nezinau ka daryt, skambinau i kitas vietas, kur esam uzsirase, bet ten apie patekima/ nepatekima suzinosim tik gerokai veliau g.gif tad, mamos, gal vistik galit nuraminti ir pasakyti, kad viskas sauluteje puiku ir as be reikalo prisigalvoju nesamoniu blush2.gif
Atsakyti
Mano dukrytė irgi pateko į Saulutę, laukiam nuomonių. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo __snowflake: 27 balandžio 2010 - 13:44
Mano vyresneliai irgi eina i Saulute, tai po kol kas esam patenkinti. thumbup.gif Jokiu pretenziju neturiu, aukletojos geros, rupestingos. Direktore visada su manimi maloniai bendrauja, visada pasidomi kaip sekasi. smile.gif
Faktas tas, kad patiems tevams irgi reikia rodyti daugiau iniciatyvos. mirksiukas.gif Visada dometis vaiku, jo veikla, jo elgesiu ir pan. mirksiukas.gif
Na, o kas del tos sekretores... lotuliukas.gif tai ten tikrai, kad vaidinanti pasaulio bamba persona. biggrin.gif Bet nieko, man ji savo "ragu" nerodo, moku "padeti" i vieta tokias "personas. tongue.gif
Atsakyti
Gal dar kas į saulutę?
Atsakyti
Oj, kaip darbar, prisimenu tas ,, personas,, kai pati lankiau si darzeli doh.gif biggrin.gif Na aisku, dabar jau manau daugelis personalo pasikeite g.gif Beja, kai pati mokiausi salia sio darzelio esancioje mokykloje, tai moksleiviai begdavo parukyt i sio darzelio esancias pavesines doh.gif Kaip dabar nezinau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vestos_mama: 11 rugpjūčio 2010 - 09:07
QUOTE(vestos_mama @ 2010 08 11, 09:04)
Oj, kaip darbar, prisimenu tas ,, personas,, kai pati lankiau si darzeli doh.gif  biggrin.gif  Na aisku, dabar jau manau daugelis personalo pasikeite  g.gif  Beja, kai pati mokiausi salia sio darzelio esancioje mokykloje, tai moksleiviai begdavo parukyt i sio darzelio esancias pavesines  doh.gif  Kaip dabar nezinau 4u.gif

Pasakojo mums sunaus aukletoja, kad anksciau tikrai moksleiviai ateidavo i sio darzelio kiema parukyti, bet dabar to nera, nes visur tvoros ir visi vartai uzrakinami. mirksiukas.gif
Atsakyti