Įkraunama...
Įkraunama...

Ar turit pastovų nuodėmklausį?

Sveikos 4u.gif Norėčiau, kad krikščionys pasidalintų savo patirtimi dėl pastovaus nuodėmklausio. Ir kaip jį suradot - pagal kažkieno rekomendacijas ar atsitiktinai (nors šiame gyvenime nieko nėra atsitiktinio) 4u.gif
Atsakyti
Mano tikras ir vienitelis nuodemklausys yra Dievas.
Kitu nuodemklausiu man nereikia ir neprizpaistu, gal blogai nzn , bet mano tokios nuostatos... ax.gif wub.gif
Atsakyti
Na, galėčiau dabar imti teigti, kad išpažintį pas kunigą sugalvojo ne žmogus, ir net ne dvasininkai (kurie, manau, jei turėtų galimybę, mielai atsisakytų šios savo prievolės, nes esu girdėjus, jog tikrai nėra paprasta ypač prieš pvz., šv.Velykas atlaikyti po daug valandų tos psichologinės naštos), bet gi ją įsteigė pats Kristus - kam nuodėmes atleisite, tam jos bus atleistos, kam sulaikysite - sulaikytos. Tačiau, žinoma, esam laisvos būtybės, turinčios galimybę, o kartu ir didelę atsakomybę rinktis...

Atsakyti
mano visai itoks poziuris i katalikybe...
tikiu i Dieva, Kristu, Marija ir t.t. Bet ne i Baznycia ir kunigus ir pan.
Beto JUK Biblija yra ne tokia kokia turejo buti , kiek is jos dalyku isbraukta, kiek pagrazinta, taip pat ir Baznycia ne tokia tera, kokia turejo buti... verysad.gif
Atsakyti
Neturiu ir neplanuoju turėti.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 04 09, 18:11)
Neturiu ir neplanuoju turėti.

as irgi..
Atsakyti
A-ū, krikščionys, kur jūs? Negi visai užmigot? Pasižiūrėkit, kaip garsiai šaukia apie save visokie "naujaamžininkai", "saibabininkai" ir panašių pseudoreligijų su beasmeniu, beveidžiu dievu atstovai..gal laikas nustot snūduriuot?.. mirksiukas.gif
Atsakyti
jei neturi nuodemklausio kunigo tai nereiskia , kad netiki Dievu ar jo egzistencija...
smile.gif
Atsakyti
Tai aš ir nesakau ...kaip jau minėjau - čia kiekvienas laisvas rinktis. Tiesiog savo gyvenime paprasčiausiai skiriu Dievą, kaip asmenį, Mesiją, Atpirkėją ir man visai nieko nereiškia dievo samprata, kaip kažkokia "energija, pasklidusi po visatą", nepripažįstu, kad žmogus pajėgus save išganyt...
Atsakyti
[QUOTE]Tai aš ir nesakau ...kaip jau minėjau - čia kiekvienas laisvas rinktis. Tiesiog savo gyvenime paprasčiausiai skiriu Dievą, kaip asmenį, Mesiją, Atpirkėją ir man visai nieko nereiškia dievo samprata, kaip kažkokia "energija, pasklidusi po visatą", nepripažįstu, kad žmogus pajėgus save išganyt...[QUOTE]

o kas tavo manymu pajegus isganyti ?? g.gif
Atsakyti
Na, manau jei jau kalbi, kad turi Dievą, tai turėtum ir žinoti, jog būtent Jis...Kūrėjas, savo kūrinius, sutvertus iš nieko, pašauktus iš nebūties.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giliamintė @ 2009 04 10, 14:14)
Na, manau jei jau kalbi, kad turi Dievą, tai turėtum ir žinoti, jog būtent Jis...Kūrėjas, savo kūrinius, sutvertus iš nieko, pašauktus iš nebūties.. 4u.gif


Būten- Kūrėjas- o ne kunigas smile.gif
Atsakyti