Įkraunama...
Įkraunama...

Bronchitas

man yra padeje kerpiu arbata. jos yra vaistinese. vadinasi - islandine kerpena. skonis ziauriai kartus, bet padeda. kelis kartus taip gelbejausi, nes man irgi daznai bronchitas limpa. tai jeigu kas tai geriu tas kerpes paprastai po keliu dienu praeina.
Atsakyti
Ir aš jau antras mėnuo su liga kovoju doh.gif Ir antibiotikus jau gėriau, ir hormoninius vaistus, dabar turiu spec. inhaliatorių. O dar kiek arbatų išbandžiau - ir čiobrelių, ir imbierų, ir nuo kosulio iš vaistinės. Bet tfu tfu tfu, atrodo, jau po biski atsitraukia. Dabar nusipirkau tepaliuką su eukaliptų ir pušų eteriniais aliejais. Tai man jis labai patiko,po pasigarinimo taip lengva kvėpuot.
Tiek šeimos gydytoja, tiek pulmonologė sakė,kad šiemet kaip niekad daug sergančiųjų kvėpavimo takų ligom, ir gyja sunkiai. Man irgi niekad nėra buvę tokio stipraus bronchito paūmėjimo kaip dabar.
Matyt, tas oras toks bjaurus įtakos turi g.gif
Atsakyti
Va radadau straipsneli i sia tema gal kam pades...

Lėtinis bronchitas - bene labiausiai paplitusi nespecifinė plaučių liga.



Tai lėtai prasidedantis ir palaipsniui progresuojantis difuzinis bronchų gleivinės uždegimas.

Šią ligą sukeliančius veiksnius galima padalyti į dvi dideles grupes: išorinius ir vidinius veiksnius. Patys reikšmingiausi veiksniai, sukeliantys lėtinį bronchitą - infekcija, rūkymas, oro užterštumas, klimatinės sąlygos.
Vidiniams veiksniams galima priskirti: įgimtą polinkį sirgti kvėpavimo takų ligomis, imuniteto nusilpimą, kai kuriuos medžiagų apykaitos sutrikimus, kvėpavimo organų patologiją ir taip toliau.

Šaltasis metų laikas - lėtinio bronchito sezonas

Šaltasis metų periodas - tikrai ne pats geriausias metas žmonėms, linkusiems sirgti lėtiniu bronchitu. Pirmiausia todėl, kad žiemos - pavasario mėnesiais siaučia virusinės infekcijos, tarp jų ir gripas. Be to, šaltuoju metų laiku žmogaus organizmas jaučia svarbiausių vitaminų ir mineralų stoką, nusilpsta natūralios apsauginės savybės.

Žmonėms, dažnai varginamiems peršalimo ligų ir lėtinio bronchito, patartina pasirūpinti imuniteto stiprinimu ir stengtis išvengti infekcijos. Dažniausiai imunitetui stiprinti rekomenduojami įvairūs augaliniai preparatai.

Jeigu graižažiedžių šeimos augalai nesukelia alergijos, galima vartoti vaistus, pagamintus iš purpurinės ežiuolės.
Šie preparatai stimuliuoja imuninę sistemą, naikina virusus ir nesukelia jokio šalutinio poveikio nei vyrams, nei moterims, nei suaugusiems, nei vaikams. Beje, ežiuolės ekstrakto dedama ir į kai kuriuos homeopatinius vaistus.

Nuo infekcijų saugo ir bičių produktai bei iš jų pagaminti preparatai. Bet juos galima vartoti tik tiems žmonėms, kuriems medus nesukelia alerginių reakcijų.

Efektyvus antimikrobinis produktas - paprasčiausias česnakas. Jo kaupiamos fitoncidinės medžiagos pasižymi stipriomis antiseptinėmis savybėmis. Sistemingai valgomi česnakai gali apsaugoti nuo daugelio infekcinių ligų.

Lėtinio bronchito gydymas
Jei ligos eiga nelabai sunki, galima mėginti gydytis įprastomis liaudiškomis priemonėmis. Tačiau jei sergama sunkiau, ima varginti kvėpavimo sutrikimai, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Negydomas lėtinis bronchitas gali sukelti sunkias komplikacijas: pneumoniją, bronchektazę, bronchospazmą, plaučių emfizemą ir kitas gyvybei pavojingas ligas.

Bronchitą efektyviai gydo inhaliacijos, ypač naudojant specialius inhaliatorius. Specialiuose gydomuosiuose mišiniuose gali būti bronchus plečiančių medžiagų ir šarminių tirpalų, kurie padeda pasišalinti skrepliams, bei aliejinių komponentų, kurie gydo pažeistą gleivinę. Inhaliatorius pagerina savijautą, ypač tiems ligoniams, kurie neįstengia visiškai atsisakyti rūkymo arba gyvena ekologiškai užterštoje teritorijoje.
Atsakyti
Sveikutes,man irgi siaubingas bronchitas,geriu antra savaite antibiotikus Fromilid,bet visai nepadeda,gydytoja i sildymus liepe eit...antibiotiku gyvenime nesu gerus,tai kiek pasaliniu poveikiu buvo surasyta informaciniam lapely,tiek visi man pasireiske doh.gif dabar ziuriu kad ant tiek organizmas nusilpo,kad uzlipu i antra auksta,sirdis dauzosi,oro truksta.siaubas doh.gif nebezinau kaip gydytis verysad.gif
Atsakyti
Turiu labai gerą receptą tiems, kas serga lėtiniu bronchitu ar ūmus vis kartojasi. Taip pat tinka ir profilaktiškai, kam labai nusilpęs imunitetas. Padaryti nepatogu, vartoti nepatogu, tinkamus taukus sunku gauti, brangu, bet daryti reikia tiksliai taip, kaip nurodyta. Tikrai puikiai padeda esant rimtoms problemoms, išbandyta.smartass.gif
Pateikiu minimalias proporcijas trumpiausiam kursui (apie 2 mėnesiai), tinka daryti 1,5 ar 2 kartus daugiau.

Mažiausia norma:
1 kg barsuko taukų (nebijokit, jie be skonio, tik riebu)
1 kg medaus
0,5 kg kakavos sviesto
1,5 stiklinės sutarkuoto arba labai smulkiai supjaustyto alijošiaus

Viską reikės sumaišyti. Bet tai nėra paprasta.

Barsuko taukus pirkite iš ten, kur jie laikomi šaltai, kitaip galite nupirkti netinkamus. Kapsulėse - netinka šitam receptui. Tai brangiausia dalis. Gerai būtų jų gauti iš Rusijos.
Šie taukai labai stingsta jau kambario temperatūroje. Kad pasidarytų grietinės konsistencijos ir galėtumėt juos išpilti, buteliuką nardinkite į šiltą vandenį.

Kakavos sviestas ilgai tirpsta, ilgai šąla. Mačiau pirkti ''Vilniaus pergalės'' saldainių firminėj parduotuvėj.

Alijošius naudojimui tinka nuo 3-4 metų (kai augalo apatinė dalis ima medėti). Prieš smulkinant, alijošiaus lapus nuplauti virintu vandeniu, nudžiovinti, nukirpti spygliukus ir palikti porai valandų.

Gaminimą pradėti nuo kakavos sviesto - jį ištirpinti keptuvėje, tada pravėsinti, sudėti medų, po to kitas dalis. Viską vienodai maišyti ir šaldyti. Labai svarbu tolygumas (kad gautųsi vientisa masė, o tai nesiduoda taip lengvai). Barsuko taukai vis kyla viršun, nori darytis pluta, o to negalima leisti, tai tenka maišyti kas minutę. Kantrybės, rezultatas vertas pastangų. mirksiukas.gif

Vartoti ant tuščio skrandžio po vieną valgomąjį šaukštą pusvalandį prieš valgį (arba vietoj valgio - tai labai kaloringa ir figūrai pavojinga mirksiukas.gif ) Mažiausiai dvi savaites (galima tris) vartoti tris kartus per dieną, po to - du kartus per dieną, kol visą normą pabaigsite. Užsigerti geriausia šiltu pienu. Antroj vietoj pagal gerumą - užsigerti natūraliomis uogų (juodų serbentų, spanguolių) sultimis, turi būti nevirtos, gali būti su cukrumi, vandeniu.

Sėkmės drinks_cheers.gif

beje, tai visai skanu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina O.: 26 birželio 2009 - 23:07
Man padejo Biokorekcijos centre, Vilniuje. Ten gydo be vaistu, su spec, aparatura ir + homeopatinis gydymas. Gydziausi pati pries beveik 7 metus, per ta laika buvo tik keli paumejimai.
Tada daktares uzklausiau del vaiku, sake kad gydo ir vaikus, tik nuo kokiu 3-4 metuku. Ir tik del to kad mazesniam vaikui yra sunku issidet, o teoriskai galetu gydyt net naujagimius! thumbup.gif

Sergant bronchitu ar angina padeda ir sviezios morku sultys! thumbup.gif
Atsakyti
jungiuosi su klausimėliu, ar tai gali būti bronchitas 4u.gif
paskutiniu metu, norint giliai įkvėpti oro, kartais (kelias paskutines dienas beveik visą laiką) neišeina to padaryti, reikia kvėpti kelis kartus iš eilės, o kartais net specialiai žiovauti, kad gaučiau didesnę dozę oro. skauda nugarą, maždaug ties viduriu - ne pačioje apačioje ir ne pačiame viršuje. kosėju kartais labai baisiai, bet be jokių tų vadinamų skreplių, kartais kosulys sausas, o kartais šlapias. temperatūros nesimatuoju, bet nejaučiu, jog jos turiu ar kad ji būtų aukšta. gal kas nors galėtumėt pasakyt, kaip manot, kas man galėtų būti? 4u.gif
Atsakyti
Kreipkis i gydytoja 4u.gif
Atsakyti
su bronchitu nereikia juokauti, tai juk jau infekcija ir "bobuciu metodai" TIK pagalbininkai.
1. Antibiotikas
2. Medus
3. Vitaminai (vit c yra ne tik citrinoje, bet ir svogune)
4. Sildymas
5. rezimas (kartstas maistas, jokiu nesveiku produktu)
6. daug daug daug skysciu (arbatos)

o jau kas kokia arbata gers ramuneliu ar ciobreliu, didelio skirtumo nematau.
tai mano nuomone. 4u.gif
Atsakyti

Noriu paklausti, kaip išsigydėte bronchitą.Antibiotiką jau geriu jau ketvirta dienelė, kosulys baisus atrodo plaučiai iškris, geriu arbatas ir nieko. Kiek laiko ši liga tęsiasi? Gal turite kokių patarimų?Ačiū smile.gif

Atsakyti
labas, spiritinė bičių pikio inhalacija ( pikis vienas iš stipriausių natūralių antibiotikų )
Atsakyti
Nutariau išbandyti Linos O. receptą su barsuko taukais, nes bronchitas kamuoja antra žiema: islandinės kerpenos, juodieji ridikai ir imbieras nebepadeda. Bet kilo klausimas: Esu pirkusi iš Rusijos vežamus barsuko taukus buteliukuose -- kambario temperatūroje (20-22l.C.) jie buvo skysti ir nerealiai šlykštaus (iki vėmimo) skonio. Šiandien pirkau barsuko taukus per www.skelbiu.lt iš nepažįstamos moters, kuri sakosi esanti medžiotojo žmona ir pati lydo barsuko taukus. Taukai idealiai baltos spalvos, beveik beskoniai (tik vos vos primena tą šlykštųjį rusiškų skonį) ir 20 l.C. temperatūroje išliko šiek tiek tirštoki (primena labai skystą grietinę ar perrūgusį kefyrą).
Norėjau paklausti gal kas žinote kokie iš tikro turėtų būti barsuko taukai (jų tirštumas) -- tiesiog, kad žinočiau ar pardavėjai buvo sąžiningi ir neprimaišė pvz., kiaulės taukų.
4u.gif
Atsakyti