Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (4tema)

Velykų proga - nauja tema, senąsias galima rasti:

Pirma tema

Antra tema

3 tema

Bendraukim, dalinkimės patirtim, girkimės savo darbeliais smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gelyciu myletojos 4u.gif
bandysiu ir as po truputi jungtis prie jusu. Pradejau lankyti floristikos kursus, darbeliu kol kas kaip ir neturiu parodyti (ka esu megejiskai sukurpusi, isdovanota), nors ideju galvoje knibzda labai daug. Tikiuosi, su laiku pavyks kazka idomesnio paciai sukurti, o kol kas renkuosi informacija, ziurineju pavyzdzius ir bandau mokytis pagal floristikos teorija. Sudetingas man tas risimas spiraliniu budu, niekaip pirstai neklauso, neislaiko didesnio kiekio stiebu doh.gif tongue.gif Na, bet gal kazkaip, po truputi, ir isivaziuosiu, praktikos reikia.

Turiu iskart viena klausimeli - kas yra tas teipavimas? ax.gif Aciu smile.gif

Ir keletas man patikusiu kompoziciju:

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 10 balandžio 2009 - 21:19
Teipavimas tai toks budas kai apteipuojami gelyciu koteliai nuo ziedo, kad sulaikytu gelei dregme, na pvz jeigu geles kotelis pervertas su vielute, mes kartu ta vielute uzslepiam, o kartu ir sulaikom gelei dregme, kad ziedelis nenuleistu galvytes smile.gif
na cia reiktu labiau parodyt ta buda nei paaiskinti smile.gif bet bandziau paaiskinti bent kiek paprasciau ir suprantamiau smile.gif
jei bus dar klausimu, prasom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 04 10, 21:39)
Teipavimas tai toks budas kai apteipuojami gelyciu koteliai nuo ziedo, kad sulaikytu gelei dregme, na pvz jeigu geles kotelis pervertas su vielute, mes kartu ta vielute uzslepiam, o kartu ir sulaikom gelei dregme, kad ziedelis nenuleistu galvytes smile.gif
na cia reiktu labiau parodyt ta buda nei paaiskinti smile.gif bet bandziau paaiskinti bent kiek paprasciau ir suprantamiau smile.gif
jei bus dar klausimu, prasom smile.gif

labai aciu tau uz paaiskinima 4u.gif Tai jei teisingai supratau, teipuojant stiebas yra apvyniojamas kazkokiu spec. siulu ar pan.? blush2.gif

ir dar vienas klausimelis - ar dirbdamos su gyvom gelem stiebams pakirpti naudojat floristinius peiliukus ar galima ir paprastu buitiniu astriu peiliu ta padaryti? g.gif Man su tuo miniatiuriniu peiliuku kazkaip nera labai patogu, ypac kai kietus kotus reikia patrumpinti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 10 balandžio 2009 - 22:16
sveikute smile.gif
ten teipuojama su spec teipo juosta, ju buna zalia, balta. gali pabandyti ir nusipirkti sodininku parduotuvese buna, ar kokioj floristikos parduotuvej, ji tokia lipnia puse turi viena, o jos plotis kaip pleistro, nera siaura labai, bet ir nera labai plati smile.gif
o del peiliuku, kam kaip patogiau, tas ta ir naudoja, siaip tie floristiniai jie gan mazoki, bet jie astrus, bet jeigu tu nori ir su buitiniu astriu - pjauki. Tie peiliukai tam, kad nekirpti su zirklem, su sodininko zirklem, kad neuzpausti vandens indu... smile.gif
o as norejau paklausti, kaip tie kursai? ka moko? ir visa kita, nes as pati baigus specialybe floristikos, tai mane labai sudomino ka duoda kursai smile.gif
O beje, rasei del spiralinio risimo, jo, jis yra gan sunkus, bet kai iprasi, eisis kaip is pypkes, man pvz budavo gerai dirbti su kotais kurie stambus, pvz rozes.
Atsakyti
Apie Marijaus Gvildžio kursus Kaune nieko nežinot?(paskutinė viltis) Kad Latvijoje yra, tai žinau, ten ir elementarus salonas net nedideliame mieste nuo mūsiškių darbų lygiu žiauriai skiriasi (turbūt sutiksite su manimi, kas susidūrė) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 11 balandžio 2009 - 16:12
Sveiki 4u.gif noreciau pagalbos truputuka blush2.gif gimtadienio proga gavau nuostabia puokste roziu, ir noreciau issidziovinti, bet nezinau, kaip tai daryti taisyklingai, kad neisdziutu i beformi koki gniutula. Tad jei kas duotu pora patarimu, kaip islaikyti grozi, buciau labai labai dekinga smile.gif
Atsakyti
Pagal taisykles reiktų džiovinti gėles, nepabuvusias vandenyje. Bet siūlau tiesiog pakabint kokioj gerai vėdinamoj tamsesnėj vietoj žemyn "galvom".
Atsakyti
Labai aciu uz pagalba 4u.gif kazka girdejau apie supurskima ziedu plauku laku. Kazin, jei supurksciau pries dziovinant? Ar cia siaip koks mitas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Boruzzyte5 @ 2009 04 11, 10:07)
sveikute smile.gif
ten teipuojama su spec teipo juosta...

aciu uz issamu paaiskinima aciuks.gif

Merginos, kalbejot apie floristu rengima, tai mano kursu destytoja minejo, kad floristo specialybe lyg yra Vilniuje (Baltupiuose) esanciame Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre (butent is ten ji ima kursu teorine medziaga) rolleyes.gif
Atsakyti
Paivairinsiu sia temele smile.gif Visos, manau, girdejo apie ikebana - japoniska kompoziciju is geliu sudarymo mena. Keletas jo pavyzdziu smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Ir dar keletas smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 16 balandžio 2009 - 18:57
Dievinu Ikebanos mena wub.gif wub.gif wub.gif

O cia mano siandienos darbelis,vyrui gimtadienio puokste

user posted image
Atsakyti