Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos kaklelio vėžys

Man artimas zmogus susirgo ir jam nustate gimdos kaklelio vezi, bet kelintos stadijos dar nenustate!Gal kas su tuo susidure, ar seip zino geru ir naudingu patarimu! Labai prasau patarimu jusu, nes nezinau ka galvoti ir kaip elgtis! sad.gif sad.gif
Atsakyti
Teisingai sakoma, kad svetimo skausmo nebuna! Aciu jums uz parama! sad.gif
Atsakyti
g.gif sveika,man atrodo ,kad tavęs čia nieks nepamatė unsure.gif nes tu ne toje vietoje ieškai patarimų ir užuojautos sad.gif čia ne ta tema.O aš negaliu nieko pasakyti,nes su tokia problema nebuvau susidūrusi,tik va kai laukiau atsakymo dėl savo tyrimo iš onkologinio 3 savaites doh.gif tai visas 30 virš metų gyvenimas pasirodė kaip viena diena huh.gif ir visi žmonės tapo geri ir nemačiau apverstų namų......bet va atsakymas buvo neigiamas clap.gif ir tada vėl visi blogi,namuose riksmas mad.gif
Mūsų gyvenimas trapus ir labai trumpas -branginkime vieni kitus ir negailėkime dėmesio ir gerų ,šiltų žodžių wub.gif kantrybės ir ištvermės tau.Aš pasimelsti tegaliu už tau artimą žmogų ir palinkėti jam dievo palaimos ir sveikatos.Nebūna svetimo skausmo,tik kartais jo nepastebim.
Atsakyti
QUOTE (Jaudita @ 2004 11 16, 22:01)
Teisingai sakoma, kad svetimo skausmo nebuna! Aciu jums uz parama! sad.gif

Nereikia pykti-tiesiog netinkama skyreli pasirinkai.Yra skyrelis "Svetimo skausmo nebuna"-ten rasi ir uzuojauta ,ir,galbut, patarimus.O diagnoze "vezys" dar nera mirties nuosprendis.Stiprybes!
P.S.Kol parasiau,Zyze mane aplenke smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostra: 16 lapkričio 2004 - 22:17
sunku kažką ir parašyti,bet pirmiausia manau reikėtu optimizmo,kad ir kaip sunku ir ostra labai teisingai parašė,kad tai nėra mirties nuosprendis.ankstyvoje stadijoje diagnozuotas vėžys,išgydomas. smile.gif
o plačiau yra viena tema

http://www.supermama...opic=10343&st=0

linkiu sėkmės heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 16 lapkričio 2004 - 22:38
Почитай g.gif http://www.medmedia....iezabolevanija/

Atsakyti
Siandien suzinojau kelintos mazdaug stadijos vezys-3-4. Man mazai informacijos yra internete! Net nezinau kaip buti stiprei juk tai mano mama! As nenoriu jos netekti, ji visas mano turtas!! sad.gif Jai labai sunku, nes labai nemegsta tu skausmingu proceduru doctor.gif wacko.gif ir dar .... t.t, ai sunku man cia guostis, vistiek bergzia umn.gif bash.gif
Atsakyti
Jaudita, nenoriu kartotis, bet yra toks skyrelis Svetimo skausmo nebuna. Jame visos viena kitai guodziames. Paskaityk ten, uzvesk tema. Manu tikrai sulauksi atsako.
Siap as pati tave puikiausiai suprantu. Mano mamai buvo diagnozuotas 2 stadijos kruties vezys. Buvo ir operacija, ir svitinimai, ir chemoterapija. Va ir rytoj vaziuoju su ja i onkologini tikrintis. Kiekvienakart, kai perzengiu onkologinio slenksti, man sirdi tarsi peiliais bado.
Tad svarbiausia nepasiduoti, klausti patarimu. Cia tikrai yra mamyciu (ir ne tik) susidurusiu su sia klastinga liga. Ir nereikia pykti, kad taves nepastebejo ar panasiai. Nueik i svetimo skausmo nebuna (pvz tema kai suserga artimas) arba i kertele sielai (tema onkologines ligos), ten tikrai yra informacijos.
Sekmes ir sveikatos tavo mamytei heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 17 lapkričio 2004 - 22:32
As pirma karta tema uzvedu, as juk nieko cia beveik nesigaudau!!!
Papildyta @ [mergetime]1100723833[/mergetime]
Ir man nereikia, kad manes gailetu ar guostu, man reikia patarimu kaip su sia liga kovoti!!
Atsakyti
Tai uz tai ir norime tave nukreipti wink.gif
Beje, kiek zinau moteru, kurioms buvo diagnozuotas gimdos kaklelio vezys, tai dauguma sekmingai gydesi ir pasveiko thumbup.gif
Na aisku, cia lemia daug faktoriu, bet tikiuosi. kad tavo mamytei viskas bus gerai. Stiprybes jums.
Atsakyti
nemoku as tu temu atidaryneti, bus gerai ir cia g.gif
Atsakyti
g.gif manau kad nesvarbu kokioje temoje nori pasiguosti, o svarbu ar zmones tave palaiko ir nors ka nors pasako, o ne seip skaityneje del idomumo!
Atsakyti