Įkraunama...
Įkraunama...

"Tortadienis!"

Aha, aš irgi nustebau, nuotrauką iš Taurės avataro pamačiusi konkurse blink.gif Bet gal taip galima - svarbiausia konkurso metu kad ji nesivaidentų forume? g.gif Tiesą sakant, aš turiu pasidariusi animuotų avatarų iš kai kurių nuotraukų, su kuriomis tikiuosi kada nors sudalyvauti konkurse (laukiu tinkamos temos) - bet kad nenusižengčiau taisyklėms, juos "taupau", nes visąlaik galvojau, kad jei panaudosiu avatare, tai nebegalėsiu su ta pačia foto dalyvauti konkurse, nes visi prisimins ją kaip mano avatarą g.gif Bet jeigu jau moderatoriai rodo pavyzdį - tai ką gi, vadinasi galima ir taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 08 27, 17:55)
Aha, aš irgi nustebau, nuotrauką iš Taurės avataro pamačiusi konkurse  blink.gif

Iš kokio dar avataro? laugh.gif tongue.gif
Atsakyti
tai dabar jau nera tos foto avatare, bet labai idomi situacija, gi visi pamena ta, kad ta nuotrauka pries konkursa buvo avatare

bet kiek pamenu taisykles to nedraudzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2005 08 27, 16:42)
11 fotokonkusru taisyle sako "Draudžiama savo asmeniniame profilyje patalpinti nuotrauką, dalyvaujančią fotokonkurse, kaip logotipą/avatarą)"
bet atvirksciai gal galima?

Nėra taisyklių be išimčių. Nėra įstatymų, kurių nebūtų įmanoma apeiti wink.gif
Atsakyti
Kodel tik 1 žvakutė?! thumbup.gif uz sypsena

Štai ir užpūčiau!!! thumbup.gif uz mergytes zvilgni

Jūs žaiskit, žaiskit...
Man daugiau liks!!! thumbup.gif uz situacija ir komentara

Nesuprantu...Kažkas čia su tom žvakėm negerai... thumbup.gif uz zvilgsni i zvakes


Nu, undinės, užgiedam jubiliatui "Happy birthday!!!" thumbup.gif uz ideja!!!!



Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2005 08 27, 21:08)
Nėra taisyklių be išimčių. Nėra įstatymų, kurių nebūtų įmanoma apeiti wink.gif


tai va ta ir pastebejau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ta vaiko israiska, kur "kazkas su zvakem negerai" thumbup.gif Super nuotraukyte! thumbup.gif megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(vivaflame @ 2005 08 27, 19:04)
tai dabar jau nera tos foto avatare, bet labai idomi situacija, gi visi pamena ta, kad ta nuotrauka pries konkursa buvo avatare

bet kiek pamenu taisykles to nedraudzia 4u.gif


Jo, o dabar įsivaizduokim, kad ten ne moderatorės, o eilinės "patyrusio dalyvio" nuotrauka. Ar reakcija būtų tokia pat? Ar nebūtų ieškoma punktų, ar nebūtų bandoma interpretuoti taip, kad ji būtų diskvalifikuota? Jei ne diskvalifikacija, tai bent širšėlynas būtų garantuotas rolleyes.gif
Atsakyti
aha, bet tiesa ta, kad taip yra ir viskas
Atsakyti
QUOTE(baltic*girl @ 2005 08 27, 22:25)
Man ta vaiko israiska, kur "kazkas su zvakem negerai" thumbup.gif Super nuotraukyte! thumbup.gif megalol.gif

Išraiška faina, juokinga, tiktų kokiam " Juokingiausios mimikos" konkursui. Bet šiaip pati foto- eilinė tongue.gif Apskritai, daugelį gimtadienio nuotraukų gadina suaugusiųjų vaišėmis nukrauti stalai ax.gif ...ir neoninių spalvų tortai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 28 rugpjūčio 2005 - 21:13
QUOTE(Elina @ 2005 08 28, 21:08)
Išraiška faina, juokinga, tiktų kokiam " Juokingiausios mimikos" konkursui. Bet šiaip pati foto- eilinė tongue.gif Apskritai, daugelį gimtadienio nuotraukų gadina suaugusiųjų vaišėmis nukrauti stalai ax.gif ...ir  neoninių spalvų tortai tongue.gif

aha vaiko gimtaddienis, ir bonkele salia torto doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 08 28, 21:08)
Apskritai, daugelį gimtadienio nuotraukų gadina suaugusiųjų vaišėmis nukrauti stalai ax.gif ...ir  neoninių spalvų tortai tongue.gif


Tas "daugelis" - tik 4 nuotraukos.. , o foto siai dienai 44.. Nesikabinekite, moteros 4u.gif

Neoniniai tortai... tikrai neskanus.. bet kuom jie gadina nuotraukas g.gif ??



O del avataro- nuotraukos.. gal ir liktu maziau pastebeta, jeigu butu ne moderatores, taugi vel.. nesikabinekite, moteros 4u.gif
Atsakyti