Įkraunama...
Įkraunama...

"Čili Pica"

Sveikutes, mielosios!
Noriu pasiteirauti, ar daznai cia lankotes? Ar patinka aptarnavimas, aplinka, ir svarbiausia - maistas?
Ar manote, kad ten gaminamas maistas ir jo kiekis atitinka savo kaina? Na, rezkit visa tiesa apie CILI! wink.gif
Atsakyti
Man tai Čili picoj pačios skaniausios picos. thumbup.gif Dėl aptarnavimo kažkokių problemų dar nebuvo, taip kad jei yra galimybių ir noro, visada ten apsilankom drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kasdien lankomės ir ten vakarieniaujam, kartais pusryčiaujam smile.gif Viskas super thumbup.gif
Atsakyti
Jau Siauliuose greit atidarys - baigia irengineti!
Atsakyti
Mes labai dažnai lankomes Čili picerijose. Vaikai valgo picas. Vyresnioji duktė mėgsta "Vezuvio" picą, kita - "Havajų". Aš pati mėgstu jautienos didkepsnį su laukiniais ryžiais thumbup.gif
Aptarnavimas geras, aplinka taip pat thumbup.gif Jauku, skanu, greit aptarnauja thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi kiek teko lankytis, viskas ok buvo, picos skanios, tik pamenu kartą mama užsisakė pusiau saldaus vyno, nes sauso jai negalima, dar akcentavom tai, bet vis tiek atnešė sausą smile.gif O jeigu užsisakinėi į naus, tai būna šaltą atveža, bet ne visada 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija: 26 rugpjūčio 2005 - 16:56
Man irgi - skaniausios picos tik Čili picoj. clap_1.gif Mano mėgstamiausia - jūrinė thumbup.gif Aptarnavimas man patinka, dirba greitai. Kiti patiekalai irgi skanūs.
Manau, kad patiekalų kaina atitinka kiekį ir kokybę.
Atsakyti
cili pica yra sudas. antras sudas po forto. :
padas per plonas, ten net nejauti, kad kazka valgai, produktu mazai, padazu normaliu padaryt negali, padeda suslaviciaus keciupo, aptarnavimas sh. uzsisakem sulciu - ne tu atnesem. uzsisakem kavos rytines. atnese saskaita - pasirode visais dviem litais brangesne. kodel ? ogo todel, kad rytas jau pasibaiges ! tik kad is anksto niekas perpet nesugebejo deja !!!

jei norit paragaut, kas tai yra pica - vaziuokit i kauna : milanas, metropolis (tik ten aptarnavimas kosmarikas pastaruoju metu) va cia tai picos !! ax.gif

o cili .... jau as skanesne iskepu rolleyes.gif
Atsakyti
Man Cili nelabai... labiau patinka Pizza Jazz thumbup.gif
Atsakyti
man patinka čili ... jau kai noriu picos varau ten
Atsakyti
QUOTE(Drusia @ 2005 08 26, 11:23)
Man tai Čili picoj pačios skaniausios picos.  thumbup.gif Dėl aptarnavimo kažkokių problemų dar nebuvo, taip kad jei yra galimybių ir noro, visada ten apsilankom  drinks_cheers.gif

labai skanių picų (ir nebrangių, iki 12 lt) yra ir Pietų taške mirksiukas.gif
Atsakyti
man tai tiesa pasakius CILI irgi nelabai... Anksciau lb patiko, bet dabar... Manau, kad ten daznaiusiai porcijos neatitinka savo kainos, ir siaip ten nera lb pigu, o aptarnavimas (konkrciai Kaune) tai man nepatiko... unsure.gif
Atsakyti