Įkraunama...
Įkraunama...

Priklijuojamos blakstienos

Pati turejau priklijuojamas, tai tikrai kokios sventes proga pats tas, nes efektas trumpalaikis, o mano kosmetologe turejo priaugintas, nes pati sia procedura atlieka, as labai susizavejau, norejau pati prisiauginti, bet kai po menesio pas ja pasirodziau, tai ji pati be blakstienu buvo, sake neturi laiko kas savaite korekcijas darytis, tai vat ir dingo man noras.
Atsakyti
Mano pussesere buvo prisidėjusi tas blakstienas, kai pamaciau nepasidaziusia, tai nelabai graziai, nes isvirsaus kazkaip matesi, kad priklijuotos. Pasidaziusios nebuvau sutikusi, bet tikrai tikiu, kad graziai atrode ax.gif
laikesi jai kazkur apie menesi, paskui pradejo kristi su savom blakstienom, tai buvo traumoj doh.gif atrode, kad likusios kelios blakstienos, aisku laikui begant viskas autaugo smile.gif
ji dejosi gal pries kokius 3-4 metus, gal dabar kokybiskiau deda ax.gif
Kita drauge per savo vestuves buvo prisiklijavusi pirktines blakstienas, gyvai nemaciau kaip atrode, bet jau ant nuotrauku wub.gif
reikalui esant butinai deciausi ir as, jei koks baliukas, ar vestuves, kodel gi nepavergti visu vyru savo akinanciu zvigsniu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ieskojau tokios temeles bet neradau blush2.gif tai galvoju reik sukurti ax.gif Gal yra paneliu bandziusiu klijuotis ? pati niekad nebandziau bet galvoju prisiklijuoti sventej mirksiukas.gif nieko apie ta i nenumanau blush2.gif doh.gif gal galit parasyti viska apie jas unsure.gif
Atsakyti
esu nusipirkus blakstienas kur po kelias klijuojasi. bet vis man paciai nepavyksta prisiliodyti ju. nukrenta, neiseina..smile.gif
Atsakyti
vava as irgi nusipirkau blakstienas galvojau per naujus prisiklijuoti. ir velniava ziuriu kad man jos nesilaiko tik krenta ir krenta doh.gif jau net mano akys galvojau sulips nuo tu kliju lotuliukas.gif gal kas pasiulys koki lengva buda jas uzsilipdyt?
Atsakyti
Geriausia isigyti dirbtiniu blakstienu kuoksteliu, ir klijuoti, kai blakstienos jau padazytos tusu. Iklijuoti reikia i pati pati akies isorini kamputi. Man asmeniskai tos blakstienos, kur priklijuojamas visas plaukeliu lankas, atrodo vulgariai, ir tinka tik super ypatingoms progoms, karnavalams ir pan. O kuoksteliu yra ivairaus ilgio, tankumo, galima prisiderint thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 04 17, 00:06)
Geriausia isigyti dirbtiniu blakstienu kuoksteliu, ir klijuoti, kai blakstienos jau padazytos tusu. Iklijuoti reikia i pati pati akies isorini kamputi. Man asmeniskai tos blakstienos, kur priklijuojamas visas plaukeliu lankas, atrodo vulgariai, ir tinka tik super ypatingoms progoms, karnavalams ir pan. O kuoksteliu yra ivairaus ilgio, tankumo, galima prisiderint  thumbup.gif

o kiek kainuoja mazdaug blakstienos? blush2.gif
Atsakyti
Oi, kainu yra ivairiausiu. Bet cia jau priklauso nuo firmos mirksiukas.gif Droge zinau galite rasti padoru rinkinuka blakstienu kuoksteliu,iki nauju metu kainavo apie 16lt, dabar gal iki 20lt trauks. Pasipraktikavimui ypac tiks ax.gif
Atsakyti
... preitais metais man buvo priklijave blakstienas salone kai dare makiaza lotuliukas.gif atrodo tai wow thumbup.gif kokias 3 dienas .. o paskui ima ir nukrenta keli pundeliai ... o likusiu net atmirkes nenulupsi nebent su kitom blakstienom lotuliukas.gif dabar jau juokinga ... o tada atrode kad is gedos mirsiu kai pora savaiciu vaiksciojau kaip apipesiota lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai ar bandet kas tas blakstienas priklijuota?
Kiek laiko namu salygom klijuotos?
Atsakyti
as tai patarciau nueit i salona prisiklijuot kuoksteliais, nera brangu,kiek girdejau kuokstelis apie 2lt smile.gif
pati bandziau klijuotis pilnas blakstienas, bet nieko nepavyko, neprilimpa niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2009 07 29, 20:32)
as tai patarciau nueit i salona prisiklijuot kuoksteliais, nera brangu,kiek girdejau kuokstelis apie 2lt  smile.gif
pati bandziau klijuotis pilnas blakstienas, bet nieko nepavyko, neprilimpa niekaip  schmoll.gif

Jo, girdėjau ir aš, kad daugelis klijų įdėtų toje pačioje pakuotėje kaip ir blakstienos visiškai nelipina verysad.gif
Atsakyti